banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 11:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16740
Вјечна слава Буњевчевићу.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Harvi,imao je Bunja tezak mozdani prije mozda mjesec dana...koma....ali svi smo se potajno nadali da ce sportski organizam izdrzat to...nije :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Куку, ја нисам ни знао шта се десило... ужас :-(

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23475
Na Sergeja je prebačen ogroman pritisak, jer eto, selektor koji je doveo reprezentacjiu na SP zbog njega dobio otkaz. I sada se očekivalo da on tu lijevo, desno, šut i gol. Ostali da gledaju i uživaju. A on tek što je upao u reprezentaciju.
Elem, što se tiče Krstajića. Ako nema autoriteta na mjestu selektora, bojim se toga da se odnos u reprezentaciji naruši i da opet moramo čekati neku generaciju... Nadam se da će što prije ispeglati ove priče nakon utakmice. To je trebalo ostati u svlačionici, a ne novinare hraniti. Milivojević već dva puta to uradio.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
danijell je napisao:
Na Sergeja je prebačen ogroman pritisak, jer eto, selektor koji je doveo reprezentacjiu na SP zbog njega dobio otkaz. I sada se očekivalo da on tu lijevo, desno, šut i gol. Ostali da gledaju i uživaju. A on tek što je upao u reprezentaciju.
Elem, što se tiče Krstajića. Ako nema autoriteta na mjestu selektora, bojim se toga da se odnos u reprezentaciji naruši i da opet moramo čekati neku generaciju... Nadam se da će što prije ispeglati ove priče nakon utakmice. To je trebalo ostati u svlačionici, a ne novinare hraniti. Milivojević već dva puta to uradio.


Nagadjam...ali Krstajic meni lici na ono "tiha voda,brijege roni"...i mislim da ce ga gurnut u drugi plan bez neke velike pompe...evo,recimo ja sam toliko popizdio na duska tosica,sto 50 metara trci za sacirijem u 90 minutu i ne rusi ga,vjerovatno logikom "vaznije je da ja igram protiv brazila,nego da sad dobijem crveni,a mozda ga ovaj nece ni zabit"...sreca sto sam bio banovan pa nisam ovdje psovke koristio,ali svi oko mene su culi da sam rekao "e sad neces igrat protiv brazila da sam ja selektor,pa taman ja crkao"!! :( :( :(

i zaista,krstajic je uradio isto sto bih i ja...ali tise...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Freak on a leasH je napisao:
Pa ne vidim kako bi moglo bit bolje kad gledao ti to subjektivno ili ne mi nemamo bolje igrace od ovih niti mozemo da igramo bolje nego sto smo igrali....
Ja bih bar probao, za ne uvodjenje drugog napadaca kad se ganja rezultat nema nikakvog opravdanja, muda maca pojela
Najvisi tim na svjetskom, ja nisam vidio da se i jedan igrac odbio od njih al kao sto rekoh ja to nisam nikad trenirao pa nisam kompetentan

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 01:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Schlager je napisao:
ajd veljo,mozda sam i ovdje neobjektivan :D ..srdjo mi je familija,a i ovaj sergej zemljak iz zdene (sanski most) 8)

bas sam se za vrijeme utakmice srbija-svajcarska pitao,da li sergej i haris seferovic uopste znaju da su zemljaci,par stotina metara razlike...haris iz mahale (centar),a sergej iz zdene....cak mu je caca,nikola i igrao u pokojnom radnickom iz zdene :D...

uglavnom,obojica bi igrala u podgrmecu pa borcu, da su se rodili 30 godina ranije! 8)

poput drugih sanjana,nikice vezmara,nedzada kuruzovica,milorada bilbije,itd,itd.. Borac je tad bio ostvarenje svih snova za momke iz okolnih gradova :(

nisam trebao ovu poveznicu pravit,neka me melanholija obuze kad vidim gdje je borac sad :( ..laku noc :D


Pih, ja odrastao otprilike izmedju mahale i zdene, nesto blize mahali, doduse, jos kratko branio u Podgrmecu, da nisam imao kobnu manu za golmana, da u strahu bjezim od lopti koje idu prema meni, gdje bi mi kraj bio uz toliku kolicinu talenta u sanskom vazduhu :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 06:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2010, 05:30
Postovi: 259
Evo Vecernje Novosti su ih 'skenirali' jednog po jednog, nije bas "strucno skenirano" rekao bih, cudi me da jedne Vecernje Novosti s ovim izlaze.

Spoiler:
U IZJAVI Sergeja Milinkovića-Savića da bi sam sebi za učinak na Mundijalu u Rusji dao novinarsku ocenu između 7,5 i 8, najbolje govori koliko neki od igrača zapravo nisu svesni gde su bili i šta su radili. Prema potpuno objektivnom sudu, ispašće da mnogi od njih nisu bili nigde i nisu radili - ništa. Krenimo redom...

VLADIMIR STOJKOVIĆ: Jedan od dvojice igrača koji su bili iznad sumornog proseka Srbije. Branio je u standardnoj formi, i u sva tri meča "skinuo" nekoliko zicera. Kod vodećeg gola Brazila možda je mogao da bude odlučniji oko istrčavanja.

BRANISLAV IVANOVIĆ: Ne priča sa novinarima, nema ga ni na jednoj zajedničkoj fotografiji ekipe, ćutke odrađuje treninge, teško je podneo oduzimanje kapitenske trake i pogotovo izostanak iz ekipe pred meč sa Brazilom.

NIKOLA MILENKOVIĆ: Možda je on novi Nemanja Vidić srpskog fudbala, ali moraće da radi još mnogo.

DUŠKO TOŠIĆ: Ako slušate njegovu suprugu, nije mu mesto u Srbiji, nego u selekciji Francuske ili neke jače selekcije. Bio sjajan protiv Kostarike, prosečan protiv Švajcarske.

ALEKSANDAR KOLAROV: Sjajno se uživeo u ulogu kapitena Srbije. Sve je to lepo bilo na terenu i oko terena, konačno je progovorio i sa "sedmom silom", ali je pitanje koliko su ga saigrači slušali na terenu i oko terena.

NEMANjA MATIĆ: Tek na momente podsetio zašto je s pravom klasa za Čelzi ili Mančester junajted.

LUKA MILIVOJEVIĆ: Došao je na Mundijal povređen. Više je hteo nego što je mogao. Sve su prilike da će ga jedna izjava o tome da "nije Brih kriv, mi smo krivi" možda koštati malo duže pauze u reprezentaciji.

FILIP KOSTIĆ: Za ceo Mundijal samo dva dobra prodora po levoj strani.

DUŠAN TADIĆ: Treba nam pravi Tadić. Prodor po desnoj strani, upotrebljiv centaršut, asistencija ili gol. Ono prvo smo videli, nažalost, samo jednom.

SERGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ: Ko je njega kao novog fudbalskog srpskog Mesiju predstavio, onda mu ni sud o tome da nas lepo "laže" neće teško pasti.

ALEKSANDAR MITROVIĆ: Dokazao čemu u fudbalu u bukvalnom i onom drugom smislu služi glava. Da je imao više dobrih saradnika na terenu, bilo bi i više golova.

ADEM LjAJIĆ: Igra fudbal lako, ali njegov izraz lica "bez boje, mirisa i ukusa" na terenu i van terena govori možda najbolje o momku koji je predviđen da bude novi Piksi.

ANTONIO RUKAVINA: Sa Ivanovićem i Tošićem odigrao poslenji Mundijal u karijeri.

MILOŠ VELjKOVIĆ: Selektor ga je poslao u vatru od starta protiv Brazila, odlutao kod prvog gola Brazila.

ALEKSANDAR PRIJOVIĆ: Samo Krstajić zna zašto ovakvom golgeteru nije dao bar neki minut više.

NEMANjA RADONjIĆ: Kažu mnogi da je "uguran" u reprezentaciju. Sa dva poteza na tri utakmice je pokazao da hoće i da može.

ANDRIJA ŽIVKOVIĆ: Mundijal će pamtiti po tome što mu je Miloš Veljković slomio srednji prst leve ruke na jednom treningu u Svetlogorsku.

LUKA JOVIĆ: Skromna minutaža koju će sigurno nadoknaditi već u Ligi nacija koju je UEFA smislila da bi fudbal za svoju zemlju igrali svi koji to možda i zaslužuju.

SELEKTOR MLADEN KRSTAJIĆ: Prihvatio je posao puna srca, svestan rizika i izazova. Dobronameran i tvrdoglav u svojim namerama do krajnjih granica, što često u životu i nije tako loše. Ipak, sledeće brojke na semaforu mnogo više govore u ovom trenutku od njega: 1:0, 1:2, 0:2!
PETORICA NI SEKUND

MARKO Dmitrović, Predrag Rajković, Marko Grujić, Milan Rodić i Uroš Spajić videli su SP i Rusiju, ali nisu saznali kako je odigrati neki sekund!

http://www.novosti.rs/vesti/sport.697.h ... ad-proseka

_________________
.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 06:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
O majku ti Vucelicu jebem. Ovo kao da je neko dijete pisalo, ovamo Tadic imao jedan dribling, ali je Radonjic pokazao da ce biti paklen igrac.
I jos nesto po pitanju buducih bekova, te sto su nekad igrali u Partizanu ne racunajte za bilo sta ozbiljno, sve je to suvi prosjek i JSL nivo. Mislim na gore pomenute Brezancica, Stevanovica, Bogosavca pa i Antonova.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 08:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
Ti ne kenjaj, kad popiješ ne znaš gdje udaraš....:-D
Popokatepetl je napisao:
Schlager je napisao:
ajd veljo,mozda sam i ovdje neobjektivan :D ..srdjo mi je familija,a i ovaj sergej zemljak iz zdene (sanski most) 8)

bas sam se za vrijeme utakmice srbija-svajcarska pitao,da li sergej i haris seferovic uopste znaju da su zemljaci,par stotina metara razlike...haris iz mahale (centar),a sergej iz zdene....cak mu je caca,nikola i igrao u pokojnom radnickom iz zdene :D...

uglavnom,obojica bi igrala u podgrmecu pa borcu, da su se rodili 30 godina ranije! 8)

poput drugih sanjana,nikice vezmara,nedzada kuruzovica,milorada bilbije,itd,itd.. Borac je tad bio ostvarenje svih snova za momke iz okolnih gradova :(

nisam trebao ovu poveznicu pravit,neka me melanholija obuze kad vidim gdje je borac sad :( ..laku noc :D


Pih, ja odrastao otprilike izmedju mahale i zdene, nesto blize mahali, doduse, jos kratko branio u Podgrmecu, da nisam imao kobnu manu za golmana, da u strahu bjezim od lopti koje idu prema meni, gdje bi mi kraj bio uz toliku kolicinu talenta u sanskom vazduhu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 08:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
I mrtav pijan ima vece fudbalsko znanje od tebe koji se javis samo kada je SP


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 09:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15025
munja.alex je napisao:
Ti ne kenjaj, kad popiješ ne znaš gdje udaraš....:-D
Popokatepetl je napisao:
Schlager je napisao:
ajd veljo,mozda sam i ovdje neobjektivan :D ..srdjo mi je familija,a i ovaj sergej zemljak iz zdene (sanski most) 8)

bas sam se za vrijeme utakmice srbija-svajcarska pitao,da li sergej i haris seferovic uopste znaju da su zemljaci,par stotina metara razlike...haris iz mahale (centar),a sergej iz zdene....cak mu je caca,nikola i igrao u pokojnom radnickom iz zdene :D...

uglavnom,obojica bi igrala u podgrmecu pa borcu, da su se rodili 30 godina ranije! 8)

poput drugih sanjana,nikice vezmara,nedzada kuruzovica,milorada bilbije,itd,itd.. Borac je tad bio ostvarenje svih snova za momke iz okolnih gradova :(

nisam trebao ovu poveznicu pravit,neka me melanholija obuze kad vidim gdje je borac sad :( ..laku noc :D


Pih, ja odrastao otprilike izmedju mahale i zdene, nesto blize mahali, doduse, jos kratko branio u Podgrmecu, da nisam imao kobnu manu za golmana, da u strahu bjezim od lopti koje idu prema meni, gdje bi mi kraj bio uz toliku kolicinu talenta u sanskom vazduhu :D


koliko komšija na forumu jbt...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 10:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
Hertzog je napisao:
I mrtav pijan ima vece fudbalsko znanje od tebe koji se javis samo kada je SP
Boli Njemačka pod Moskvom, a ekspertu?
:-D
Prošlo svjetsko nismo se ni kvalifikovali a ono 2010 sam ladio guzcu u Grčkoj i nervirao se zbog rukica u 16 tercu. Inače pokušavam da se javim i na Borac temi al ne moš od eksperata doć do izražaja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 11:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Samo im ti nedostajes, dosta im je njihove muke. Nista su stalni eksperti kakvi ste vi po potrebi. Sto pratite fudbal ko zene i po principu videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu.

Znaci ti si onaj iz spota Dodji u Grcku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 11:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
Nek ga ti pratiš B. Informacijo. Pršte ekspertize po gradu i forumu zadnjih 20 godina. Bolje gledaj kako se zubi popravljaju i šta mogu 3D printeri....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 11:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
LOL


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
Ajde ajde gledaj da ne naleti veve odnekud....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 12:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nemoj vise


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 12:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Zašto svi napadaju jadnog malog Herca?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2018, 13:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sirotog. Hoćeš li ikada naučiti jebote...




Što se tiče srbijanskih medija, ne razumijem dizanje hajke i predstavljanja ovog kao neke propasti i neuspjeha. Da je bilo grešaka, bilo je. Da je moglo bolje, moglo je. Ali počinje da liči koliko toliko na nešto, nema potreba razjebati sve u startu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060, 1061 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs