banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 07:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Нећемо именовати из поштовања према појединцима.

Прије избора на листи владајуће се нашло неколико репрезентативаца. Исто толико мимо листе је индиректно подржало великог вођу.

Ти знаш (памтиш мој први боравак и да смо једино нас двојица вјеровали да ће жути испушити и навијали), па се не морамо правдати о томе коју опцију подржавам у Србији...

Бити репрезентативац са собом би требало носити дио одговорности... Без подјела и политичког активизма, било које врсте...
Јер представљаш земљу и народ... То за кога гласаш твоја приватна ствар (односи се на репрезентативце, не тебе)... ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2012, 11:44
Postovi: 230
Od lijevih bekova treba obratiti na Brezancica iz Huesce usli su u 1. ligu spanije. Odigrao dosta utakmica,89 je godiste mislim, moze posluziti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Da bismo nesto uradili, na klupi nam je potreban neko ko zna trenerski posao. Krstajic mi djeluje kao dobar covjek, ali to ne cini trenera. Nazalost, malo trenera imamo i to je problem. Piksi, Jokan i Milojevic su ti nasi najjaci treneri, ali od njih nema nista. Piksi radi dobar posao u Aziji, Jokan u Engleskoj, a sa druge strane, cini mi se da je od svih njih, Milojevic najpredaniji poslu, a njegov strucni stab studiozno priprema mec. Medjutim, ni od njega nema nista. Zato je moj prijedlog, meni mrski i odbojni Marko Nikolic. Mora se priznati da ima to nesto trenersko u sebi, zna se postaviti, pripremiti. Sve ono sto Krstajic, koji je ovdje dospio i ne sanjajuci, nema.
Sto se tice igraca i skripucih mijesta, sve ste rekli. Desnog beka ni za lijeka nema, Ljajic vise ne zasluzuje poziv, kako zbog odnosa, tako zbog igara na prvenstvu. Od nekih domacih igraca, koji mogu dobiti poziv, vidim Jovicica, pa i Pantica, jer pleja nemamo, a on pokazuje da mozda moze nesto biti od njega. U napadu se okrenuti Jovicu, mislim da je kompletniji nego Mitrovic i da bi u buducnosti mogli dobiti ekstra spic igraca.
Gdje naci desnog beka?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Misljenja sam da Krstajic ne mora i ne treba puno mijenjati za kvalifikacije za evropsko.

Umjesto Baneta/Rukavine naci negdje nekog desnog beka, golman ok, stoperi su ok + Nastasic, Savic, lijevo Kolarov/Rodic.
Matic ce, nadam se nastaviti da nastupa, Milivojevic, ovo ostalo ne bih nista mijenjao. SMS, Tadic, Kostic (Ljajic), Mitar.
Imamo i mladjih igraca sto zasluzuju poziv (Gacinovic, Plavsic, Radonjic...)

Ne mozemo izmisliti Ronalda. Da se konacno, poslije 20 godina, kvalifikujemo opet na to evropsko. To nam je zasad uspjeh isto kao sto nam je bio plasman na ovo svjetsko.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Ми да смо озбиљна (фудбалска) земља, као што нисмо, то са селектором би било врло једноставно. Прије било којег такмичења поставиш циљ - рецимо пред квалификације циљ је да се квалификујеш, пред велико такмичење нешто типа да прођеш групну фазу и сл. - и ако се циљ оствари супер, ако не - довиђења селекторе. Е добро, у случају да нас неко рецимо двапут заредом одведе у полуфинале европског првенства, онда може да му се опрости неки киксић. Али ово, да се отпушта селектор зато што НЕКОГ НИЈЕ ЗВАО (иако је циљ остварен, а при том се тај неко још касније показао као сасвим просјечан и некључан играч), то је смијурија достојна фудбалског савеза Папуе Нове Гвинеје. И сад можемо до судњег дана да нагађамо шта би Муслин урадио.

Крстајића у сваком случају ногирати, због срамотног пораза од Шиптара и односа према бившем капитену. Ангажовати неког и дат му потпуну слободу у избору играча, али и циљ да се пласира на ЕП и ако не успије онда га мршнут. Поновит процедуру док се негдје не пласирамо.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Javite kad supak Krstajic prestane biti selektor, do tad ne vrijedi pratiti reprezentaciju
Kru vas jebo covjek gubi dvije utakmice koje su mu ultimatum i ne ubacuje drugog napadaca, alibi fora da ne izgubi vecom razlikom, gura Tadica na stranu da jos veci supak sms ima vise loptu a on u 3 utakmice ne pokaze nista, ja bi im poderao pasose obojici i zabranio da im izdaju druge. Neka ih kod supka Putina, nek ih usvoji

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Znam da bas niste poznavaoci modernog fudbalskog sistema igre ali taj SMS je igrac koji je Mitrovicu namjestio dvije 100% sanse protiv kostarike koje je ovaj ukenjao....pa je onda nas prvi igrac koji pravi pritisak na protivnickoj polovini (mislim da je samo Matuidi na prvestvu igrac koji je vise puta napravio pritisak na protivnicke igrace na njihovoj polovini)...da ne spominjem kretnje kojima je pravio puno prostora za Tadica i Ljajica....pa kad je igrao nazad fenomenalnim postavljanjem, kretanjem i markiranjem pomogao da se totalno neutralisu Nejmar i Coutinho....ja znam da bi vi htjeli da SMS zabije 5 golova i sam pobjedi protivnika ali nisam siguran da li onda mi gledamo isti sport....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Harvester je napisao:
Ми да смо озбиљна (фудбалска) земља, као што нисмо, то са селектором би било врло једноставно. Прије било којег такмичења поставиш циљ - рецимо пред квалификације циљ је да се квалификујеш, пред велико такмичење нешто типа да прођеш групну фазу и сл. - и ако се циљ оствари супер, ако не - довиђења селекторе. Е добро, у случају да нас неко рецимо двапут заредом одведе у полуфинале европског првенства, онда може да му се опрости неки киксић. Али ово, да се отпушта селектор зато што НЕКОГ НИЈЕ ЗВАО (иако је циљ остварен, а при том се тај неко још касније показао као сасвим просјечан и некључан играч), то је смијурија достојна фудбалског савеза Папуе Нове Гвинеје. И сад можемо до судњег дана да нагађамо шта би Муслин урадио.

Крстајића у сваком случају ногирати, због срамотног пораза од Шиптара и односа према бившем капитену. Ангажовати неког и дат му потпуну слободу у избору играча, али и циљ да се пласира на ЕП и ако не успије онда га мршнут. Поновит процедуру док се негдје не пласирамо.
Od slova do slova.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Freak on a leasH je napisao:
Znam da bas niste poznavaoci modernog fudbalskog sistema igre ali taj SMS je igrac koji je Mitrovicu namjestio dvije 100% sanse protiv kostarike koje je ovaj ukenjao....pa je onda nas prvi igrac koji pravi pritisak na protivnickoj polovini (mislim da je samo Matuidi na prvestvu igrac koji je vise puta napravio pritisak na protivnicke igrace na njihovoj polovini)...da ne spominjem kretnje kojima je pravio puno prostora za Tadica i Ljajica....pa kad je igrao nazad fenomenalnim postavljanjem, kretanjem i markiranjem pomogao da se totalno neutralisu Nejmar i Coutinho....ja znam da bi vi htjeli da SMS zabije 5 golova i sam pobjedi protivnika ali nisam siguran da li onda mi gledamo isti sport....



bravo majstore!!

jbg,ljudi to gledaju povrsno..ko je sta zabio,asistirao....ali bas na ovoj temi,je jedan forumas prije par dana postavio klip u kojem je sve ijedan potez sergeja protiv kostarike zabiljezen...

znam da se brzo zivi..da je mnogo odvojit pet minuta za bilo sta...ali ko god ispostuje i pogleda ovih pet minuta,NIKAD vise nece rec da Sergej nije nas najbolji igrac...kakvog odavno nismo imali!!

ovo se na prenosu ne vidi...niti da je najvise pretrcao...i igrao na poziciji koja mu nije top....a ovako je garant bilo i u ostale dve utakmice...i protiv kostarike su svi velicali kolarova,igrac utakmice...duska tosica,glavom na kopacku...stojkovica...milenkovica...nakon ovoga sto cete sad vidjet,niko nije pomenuo Sergeja :(

https://www.youtube.com/watch?v=FPCFJzb4BGo

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Nas najbolji igrac je Tadic i ne pada mi na pamet da potrosim svojih 5 minuta na ovog supka

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
Krstajića ostaviti ove dve godine ciklusa za Evropsko, ne bude rezultata - raus. Podmlađivati ekipu lagano.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
veljo1981 je napisao:
Nas najbolji igrac je Tadic i ne pada mi na pamet da potrosim svojih 5 minuta na ovog supka

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


jbg,kroz istu stvar sam prolazio godinama i na temi fk borac,kad su me ubjedjivali da sam slijep kod ociju tvrdeci da je srdjan grahovac tu najbolji igrac i da ce najbolju karijeru napravit :D ..

i tad su mi govorili da ce on zavrsit u crvenoj zemlji i da su sakan i kompanija igracine za njega.....i da sam ja neobjektivan jer mi je on familija


vjerujem da ce sergej zaigrat u realu ili tako negdje,i pokazat kakva je klasa kad bude igrao sa 11 sebi ravnih u ekipi...nekako imam filing da prepoznam te igrace plemenitog kova,a sergej ce biti TOP

praticemo...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 28 Jun 2018, 21:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ama druze ne zanima mene kako ce on igrati u realu, u realu je lako igrati, uvijek imas kome dodati, al kad nemas kome dodati onda moras koristiti svoje fizicke predispozicije da se zagradis i prodjes. Ne mozes gurati loptu bez veze samo da nije kod tebe. Sve jedan jebeni islandjanin je majstor za sms-a

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 21:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Jel pratis ti fudbal inace ili povremeno vidis da je lopta okrugla i da bi i ti tako igrao bez po muke....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ajd veljo,mozda sam i ovdje neobjektivan :D ..srdjo mi je familija,a i ovaj sergej zemljak iz zdene (sanski most) 8)

bas sam se za vrijeme utakmice srbija-svajcarska pitao,da li sergej i haris seferovic uopste znaju da su zemljaci,par stotina metara razlike...haris iz mahale (centar),a sergej iz zdene....cak mu je caca,nikola i igrao u pokojnom radnickom iz zdene :D...

uglavnom,obojica bi igrala u podgrmecu pa borcu, da su se rodili 30 godina ranije! 8)

poput drugih sanjana,nikice vezmara,nedzada kuruzovica,milorada bilbije,itd,itd.. Borac je tad bio ostvarenje svih snova za momke iz okolnih gradova :(

nisam trebao ovu poveznicu pravit,neka me melanholija obuze kad vidim gdje je borac sad :( ..laku noc :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Freak on a leasH je napisao:
Jel pratis ti fudbal inace ili povremeno vidis da je lopta okrugla i da bi i ti tako igrao bez po muke....
Povremeno pratim i nikad nisam igrao fudbal i tako to subjektivno vidim
Nazalost rezultati su objektivni i eto pred nama je pa sto bi rekao slager, vrijeme ce pokazati ko je u pravu, bice nam ovako i na evropskom, cak i gore jer je manje zalaganje za evropsko

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Pa ne vidim kako bi moglo bit bolje kad gledao ti to subjektivno ili ne mi nemamo bolje igrace od ovih niti mozemo da igramo bolje nego sto smo igrali....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12294
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ode Bunjevcevic, RIP.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
A jbm ti zivot :( :(

Sjecam ga se jos otkad se pocelo pricat da je talentovani klinac iz splita,dosao u srbiju kroz rat..pa do zvezde,totenhama..reprezentacije

Bunja,pocivaj u miru!! :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 28 Jun 2018, 22:19, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 22:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Шта који клинац?!?!

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1060 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs