banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 04 Dec 2007, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Između stranog i domaćeg selektora jednakih kvaliteta svejedno je koga će izabrati. No, strani selektori su generalno mnogo većeg kvaliteta nego domaći.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2007, 09:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
pogresno!
ne moze biti svejedno.
radi se o poznavanju prilika u domacem fudbalu, poznavanju navika, jezik, kultura, kontakt sa igracima, ... mnogo toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2007, 11:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Nisam citao celu temu,nego sam pre svega procitao par postova od onih koji imaju pojma o cemu pricaju (Nitro itd.).

Mislim da pre svega treba poceti od glave,tj. da treba srediti stanje u FSS,pa tek onda raditi dalje.Najveci problem srpskog fudbala su organizacione strukuture,pocev od saveza,pa do sudijske oragnizacije i zakona o privatizovanju klubova.Kad se rese ti problemi,onda se treba ozbiljno pozabaviti problemom odliva igraca i naci resenja koja ce podici nivo kvaliteta u nasoj lizi.Sigurno je da danas ne mozes nikom zabraniti da ode i promeni sredinu,medjutim postoje nacini i mehanizmi koji mogu doprineti da ozive i bolje funkcionisu centri fudbala od kojih moze i treba da zivi srpski fudbal.
Tek tad pitanje selektora moze da dobije ovoliki znacaj koji trenutno ima,jer ovo sto se desava je samo mazanje ociju i skrivanje stvarnih problema koji su uzrok nasem posrtanju.
Naravno da nam je i u ovakvoj situaciji potreban selektor i po nekom mom skromnom misljenju u obzir mogu doci samo dvojica:
1.Lotar Mateus,
2.Miroslav Djukic.
Slektor treba da bude neko ko se razume u fudbal,medjutim istovremeno mora da bude i dobar psiholog i motivator,a tek zatim i trener.

_________________
Z.I.P.D.D.Z.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hm...
PostPoslato: 05 Dec 2007, 16:23 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2005, 14:51
Postovi: 90
Harvester je napisao:
Između stranog i domaćeg selektora jednakih kvaliteta svejedno je koga će izabrati. No, strani selektori su generalno mnogo većeg kvaliteta nego domaći.


uopste se ne slazem ali dobro...

nijedan strani selektor koji bi htio da vodi srbiju nije neki veliki trener. i ne moze se porediti sa nasim strucnjacima. stranac bi dosao tu samo da pokupi lovu i da eventualno zaradi neki plus u karijeri. jebe se njemu za srpski fudbal.

evo nezvanicna vijest da je RADOMIR ANTIC NOVI SELEKTOR. ako je tako, onda se mozemo necemu i nadati. po meni najbolje rjesenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2007, 17:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
BLIC:

Citiraj:

Klemente otišao, Antić selektor!
Autor: Ž. Babović | 05.12.2007 - 13:47

Havijer Klemente je završio neslavnu priču sa fudbalskom reprezentacijom Srbije, koju će u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010, kako „Blic“ saznaje, voditi - Radomir Antić!

Španski trener je ipak pre dva dana došao u Beograd poslednji put u svojstvu selektora „orlova“, iako mu ugovor ističe 31. decembra, zbog čega je i dosta zbunjeno tražio razloge opravdanja za neuspeh u kvalifikacijama i neodlazak naše selekcije na Evropsko prvenstvo u Austriji i Švajcarskoj, Fudbaski savez Srbije mu se sinoć zahvalio na saradnji. Pružena je ruka ruci, Zvezdan Terzić, prvi čovek našeg Saveza, koji je prvo bio za ostanak Baska, a potom i odlučio da ne nastavi sa njim saradnju, oprostio se prijateljski od Klementea i tako ipak uvažio odluku Stručnog saveta koji je nedavno izglasao nepoverenje iskusnom stručnjaku.
Rane iz kvalifikacija dugo će boleti, Alpi su nam daleko, seprembar 2008. sve bliže, a tada se kreće sa mečevima za planetarni šampionat, gde bi Srbija, ipak, posle svega morala da učestvuje. Za taj poduhvat „orlovima“ treba čvrsta ruka znalca, iskusnog trenera, a to je Radomir Antić. Jedan od naših najboljih fudbalskih stručnjaka svih vremena dugo godina je bio blizu, ali ne i na samoj klupi naše reprezentacije. Razlozi za njegovo odbijanje uvek vruće selektorske klupe nekad su bili objektivni, nekad ne, ali je ovoga puta iz Madrida stiglo veliko „DA“. Bivši fudbaler Partizana, pet puta i reprezentativac Jugoslavije, zatim sa sjajnim trenerskim pečatom u Saragosi, Realu, pa Atletiku sa kojim je 1996. osvojio duplu krunu u Španiji, Barseloni, Ovijedu, Selti, konačno je pristao da nasukani crveni brod umiri i dovede u mirnu luku.
Biće to veliki plus za naš fudbal, premda je Antić svestan šta ga čeka, imperativ je odlazak na Svetsko prvenstvo, otuda će sve oči biti uprte u slavnog trenera.
Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na sutrašnjem sastanku usvojiće odlazak Klementea i na velika vrata dočekati, nadamo se, spasioca srpskog reprezentativnog fudbala Radomira Antića.


LIČNA KARTA
Ime i prezime: Radomir Antić
Rođen: 22. novembra 1948. godine u Žitištu
Igračka karijera: Sloboda Užice, Partizan, Fenerbahče, Saragosa, Luton. Reprezentativac pet puta.
Trenerska karijera: Partizan, Saragosa, Real, Ovijedo, Atletiko M, Barselona, Selta.
Trenerski trofeji: Dve titule sa Partizanom, titula i kup Španije sa Atletikom iz Madrida (dupla kruna 1996)





Ovo je odlicna vijest, konacno neko ko moze ovu reprezentaciju izvuci iz svih problema koje je do sada imala, nadam se da se Terzic nece mnogo mijesati u posao selektora, nadam se da Antic uspjeti dovesti igrace u red, a ako se to ne desi, onda je covjek stvarno pogresio sto je pristao da radi sa Terzicem i igracima.[/quote]

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 05 Dec 2007, 18:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
I baš je sad našao da pristane, grom ga spalio! :cry:

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2007, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Нама треба један Драгослав Степановић, за оне који незнају то је тренутно тренер Чукаричког, лик је ауторитет а и зна са играчима, он од лоше екипе прави просјечни ради са оним што му се да нема прохтјеве.

мој први пик!

није лош ни миха ал за једно 4 године,

најозбиљнији Радомир Антић, Бора Милутиновић


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2007, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Da nije to neka patka? Ne bi me iznenadilo.
Evo šta pišu slovenci:

Citiraj:
5. december 2007

Hoče, da ga pustijo pri miru


Zoran Milićev



Nekdanji trener Barcelone Radomir Antić je jezno odgovoril na pisanje nekaterih medijev, da je med glavnimi kandidati za selektorja srbske reprezentance.

Ker kar nekaj reprezentanc išče nove selektorje, je v teh dneh precej oblegan tudi Radomir Antić. Legendarni trener, ki je v svoji karieri vodil tudi tri španske velikane Atletico Madrid, Real Madrid in Barcelona, se je že pojavil v namigovanjih, češ da je v igri za selektorja Škotske, sedaj pa so se mediji razpisali še o tem, da naj bi na klopi Srbije zamenjal Javierja Clementeja. "Vse, kar pišejo srbski mediji, je pisanje v prazno. Ne da bi sam o tem sploh kaj vedel, so pred dnevi najavili tudi to, da sem novi selektor Škotske. Vsi so bolje obveščeni kot jaz, o meni pa so pisali, ne da bi me sploh kaj vprašali," je namigovanja hitro zanikal 59-letni strokovnjak, ki je brez službe že vse od leta 2004 dalje, ko se je poslovil od Celte iz Viga. "Zares ne vem, kdo stoji za temi 'eksluzivami', prav tako mi ni jasno, komu je to v interesu, da tako piše. V vsem tem sploh ne mislim sodelovati. Naj me pustijo pri miru," se je še razhudil nekoč odlični nogometaš, ki je kariero prebrcal v dresih Slobode iz Užic, Partizana, Fenerbahčeja, Zaragoze in Luton Towna.
http://www.nogomania.com/?podrocje=2&novica=13098


Kako mrzim tabloide...

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2007, 23:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
E 'vako... Puno se forisra taj Mateus, ali ja se bojim da je on daleko do onoga što treba za uspješnog selektora reprezentacije koja ima velika očekivanja, često i bez osnove (čitaj: Srbije). Prosto, Mateus nakon uspjeha sa Partizanom, nigdje nije ostavio neki dublji trag, niti imao neki veći uspjeh, a za selektora prva preporuka mora da budu rezultati i stručnost.
Kad malo bolje razmislim, isto koa i za Mateusa važi i za Zengu kog sam ja pominjao, dakle loš izbor - obojica...

Antić je po pisanjima Vesele sveske (čitaj:Blica), već ustoličen kao novi selektor, ali su iz FSS to beže bolje demantovali, tako da to ostaje goruće pitanje. Ako ima istine u tome da je Karadžić voljan da pusti Đukića da obavlja dvije funkcije, u Partizanu i reprezentaciji, onda treba iskoristiti tu šansu. Prednost - Đukić već ima određene rezultate i trenersko ime,a mlad je stručnjak. Pored toga, radi u Srbiji, što znači da ima odličan uvid u mogućnosti igrača iz domaće lige, a kako je trenirao mladu selekciju, znaće da iskoristi i potencijal mladih. Mane - upitna je jedino sposobnost da obavlja dvostruku funkciju, odnosno šta će biti ako zbog recimo reprezentacije, počne da trpi Partizan.

Inače ako pričamo o stranim imenima, Santini je slobodan i iranski savez ga želi za selektora. Piksi ga nije uspio ubijediti da dođe u Zvezdu, možda bi Terzić bio ubjedljiviji.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2007, 14:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
nitro,
apsolutno se slazem s'tobom da je Mateus jos uvek trener koji treba da se dokaze,medjutim reprezentaciji nije potreban trener,nego selektor.Covek koji ce iz postojeceg igrackog kadra selektovati najbolje igrace i uklopiti ih u celinu,a zatim motivisati te igrace (odavno je igranje za reperezentaciju prestao biti motiv i to ne samo kod nas) da odigraju utakmicu kao tim koji ce pruziti maximum.

_________________
Z.I.P.D.D.Z.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2007, 16:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Razlaz Srbije i Klementea
Španski stručnjak Havijer Klemente nije više selektor fudbalske reprezentacije Srbije. Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić izjavio je nakon sastanka Izršnog odbora da Klementeu nije mogao da obezbedi pozitivan ambijent za rad, pa je u takvim okolnostima doneta odluka da se sa njim ne nastavi saradnja.

"Klemente je imao želju da ostane, pod uslovom da to ne narušava atmosferu oko nacionalnog tima. Članovi Izvršnog odbora su ocenili da bi ostanak Klementea narušio tu atmosferu, pa je doneta odluka da se ugovor ne produži", rekao je Terzić na konferenciji za novinare.

Novi selektor biće izabran najkasnije do sledeće sednice Izvršnog odbora FSS-a, zakazane za 24. januar. Kandidate će predlagati Stručni odbor, dok će razgovore sa njima obavljati petočlana komisija u sastavu Dragoljub Vukadinović, Miodrag Morača, Mihailo Ivanović, Zoran Laković i Zvezdan Terzić.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=275349

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 06 Dec 2007, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Ako je već Klemente i definitivno otišao - ja glasam da nam se vrati Petko.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hm...
PostPoslato: 07 Dec 2007, 00:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Harvester je napisao:
Ako je već Klemente i definitivno otišao - ja glasam da nam se vrati Petko.


Mislis Šestko :lol: :lol: :lol:

Pa da ako nista bar ima iskustva sa kvalifkacijama za SP, a kad prodjemo nek bezi daleko od reprezentacije :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 07 Dec 2007, 01:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Pa dobro, mi smo na SP imali nesreću da nam se povrijedi najbolji odbrambeni igrač (a igra nam se zasnivala isključivo na odbrani), a umjesto njega onda da igraju neki tamo rukometaši. Petko je dobar čovjek.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hm...
PostPoslato: 08 Dec 2007, 01:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2005, 14:51
Postovi: 90
Harvester je napisao:
Pa dobro, mi smo na SP imali nesreću da nam se povrijedi najbolji odbrambeni igrač (a igra nam se zasnivala isključivo na odbrani), a umjesto njega onda da igraju neki tamo rukometaši. Petko je dobar čovjek.


ma njega je javnost napala za defanzivnu igru koju je covjek forsirao, pa cim se malo otvorio, desilo se 6 komada, a i igraci se nisu bas najbolje u tome snasli, s obzirom na promjenu sistema igre.

u svakom slucaju ja sam i za petka, samo da nije neki usrani stranac. petko je znao svoj posao jako dobro i velika je steta sto nije ostao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 08 Dec 2007, 01:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Što se mene tiče, možemo i da igramo najružniji fudbal na svijetu - biti prvi u grupi ispred nadobudnih Španaca je nevjerovatan osjećaj. Znači, samo da nam Nemanja bude zdrav i da Petko ne sluša razne dušebrižnike. Uostalom, ako se njegova taktika smatra defanzivnom, šta onda reći npr. za Kosanovića koji igra BEZ napadača?

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Dec 2007, 02:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
malo po malo, i nitro dodje do toga da je sad nerealno i da ocekujemo prolaz na velika takmicenja. sto bi nas svrstalo u grupu reprezentacija sa luksemburgom, lihtenstajnom, albanijom i jos ponekim koji u kvalifikacije ulaze bez ambicija. sljedeci put ce vjerovatno izmisliti nesto tipa 'nerealno je ocekivati da mi mozemo da ostvarimo i jednu pobjedu u kvalifikacijama'

sto se tice petka, ni ja ne bi imo nista protiv da doticni ponovo bude selektor, mada to niko ne spominje. mislim da sada imamo i bolji tim nego sto smo ga imali kada je on vodio reprezentaciju, jer su neki mladji igraci stasali. stil igre kakav je on forsirao nije nista gori ni ruzniji od toga kako su igrale sve reprezentacije na svjetskom prventsvu, a bogami i u ovim kvalifikacijama. danas apsolutno vise niko ne igra ofanzivan fudbal, tako da to sto smo pod njim igrali defanzivno i zatvoreno ja ne vidim kao minus.
jedino je sasvim sigurno da smo tad bili reprezentacija koja je imala glavu i rep, gdje se znalo na koga se igra i sta je ciji zadatak.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 11:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Dragan Džajić direktor reprezentacija

Dragan Džajić se vraća na veliku scenu srpskog fudbala! Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Zvezdan Terzić izjavio je za MONDO da će Dragan Džajić biti novi direktor svih srpskih fudbalskih reprezentacija.

"Velika je stvar što se Džajić vraća na veliku scenu u našem fudbalu. To je velika stvar za naš fudbal. Nas dvojica smo prijatelji i dovoljno je da se pogledamo pa da se razumemo", rekao je Terzić.

On je dodao da je odlučeno da se pre Skupštine FSS, zakazane za 18. decembar, dogovori ko će biti novi direktor reprezentacija, posle ostavke Zorana Bate Mirkovića, a izbor je pao na nekadašnjeg predsednika Crvene zvezde.

"On je dva puta pokušavao mene da dovede u Crvenu zvezdu dok je bio predsednik, ali su postojali objektivni razlozi što tu saradnju tada nismo ostvarili. Ali, evo sada će biti prilike. Dogovoreno je da on sam napravi opis i plan rada svog novog položaja", dodao je predsednik FSS u izjavi za MONDO.

Terzić nije želeo da komentariše zahtev predsednika Zajednice Superligaša Dragana Ace Bulića da podnese ostavku na mesto predsednika FSS, kao ni medijska nagadjanja da je treneru Partizana Miroslavu Djukiću ponudio mesto selektora reprezentacije Srbije.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 11:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Termini odigravanja utakmica u sedmoj grupi kvalifikacija za SP 2010:
6.septembra 2008: Austrija - Francuska, Rumunija - Litvanija, Srbija – Farska Ostrva

10.septembra: Litvanija - Austrija, Farska Ostrva - Rumunija, Francuska - Srbija

11. oktobra: Farska Ostrva - Austrija, Rumunija - Francuska, Srbija - Litvanija

15.oktobra: Austrija - Srbija, Litvanija - Farska Ostrva

28.marta 2009: Rumunija - Srbija, Litvanija - Francuska

1.aprila: Austrija - Rumunija, Francuska - Litvanija

6.juna: Srbija - Austrija, Litvanija - Rumunija

10.juna: Farska Ostrva - Srbija

19.avgusta: Farska Ostrva - Francuska

5.septembra: Austrija - Farska Ostrva, Francuska - Rumunija

9.septembra: Rumunija - Austrija, Srbija - Francuska, Farska Ostrva - Litvanija

10.oktobra: Austrija - Litvanija, Srbija - Rumunija, Francuska - Farska Ostrva

14.oktobra: Francuska - Austrija, Litvanija - Srbija, Rumunija - Farska Ostrva

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Novi direktor svih reprezentacija Srbije,posle odlaska Zorana Mirkovića biće Dragan Džajić, nekadašnji predsednik FK Crvena zvezda.

Prvi čovek FSS, Zvezdan Terzić potvrdio je za "Sport" da će po imenovanju Džajića na novu funkciju, biti izabran i novi selektor koga će predložiti upravo Džajić.

Podsetimo, Dragan Džajić je poslednji put kao prvi čovek crveno-belih vodio klub na utakmici sa Zenitom u Beogradu, a onda je posle dužeg bolovanja i oporavka u CG, prepustio mesto Draganu Stojkoviću. Dugo se spekulisalo šta će raditi Džajić, tokom novembra, beogradski mediji su nagadjali da bi Džajić mogao da bude predsednik Skupštine FK Crvena zvezda po dolasku Toplice Spasojevića, ali se ovim pozivom Terzića, naš zvanično najbolji fudbaler u istoriji na velika vrata vratio u srpski fudbal...


_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs