banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 01:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Apr 2022, 21:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Auuuuu križamo se sa skupinom H i opet na Portugalce. A njih ćemo dobiti na iskustvo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2022, 23:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
jovic23 je napisao:
zerocool je napisao:
Jebali smo jeza.


Ziri ne budi defektaš. Švajcarsku uzimamo na inat, a u Kamerunu je Čupo Moting najbolji igrač, nemoj me zajebavati.
Sa Brazilom, jebiga, tu i ne očekuješ nešto.


Znajuci nas, uzecemo Brazil i onda izgubite ostale dvije. :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2022, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Zero,
Ne bih se iznenadio


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 04:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 583
Vjerujem u Piksija i Drulovica da mogu nesto napraviti. Dokazali su se protiv Portugala.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 09:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
skypostman je napisao:
Samo se najebati majke sipcima, ostalo me nista ne zanima.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk


Ali bukvano.

Mada ne bi bilo loše ni osvojiti, kad smo već tu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 09:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
A šta ako opet izgubimo od Švice? Da izvršimo kolektivno samoubistvo?

Da li će ova ekipa biti izuzetak od ostalih na velikim takmičenjima vidjećemo ali imali smo i 2010 dobrog selektora i ekipu,pobijedili Njemačku i nismo prošli grupu.
Tako da se od naših svašta može očekivati ali do sada su uglavnom bila razočarenja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
boban1982 je napisao:
A šta ako opet izgubimo od Švice? Da izvršimo kolektivno samoubistvo?

Da li će ova ekipa biti izuzetak od ostalih na velikim takmičenjima vidjećemo ali imali smo i 2010 dobrog selektora i ekipu,pobijedili Njemačku i nismo prošli grupu.
Tako da se od naših svašta može očekivati ali do sada su uglavnom bila razočarenja.


Pa dok smo se ložili da možemo dobiti baš svakog, nešto nam je sport i valjao... Čisto sumnjam da bismo onako prošli Portugal sa pristupom "u sportu mora neko i izgubiti". Treba izaći na teren da ih nema, poraz nije opcija i to je to. Ma, da zažale što su nas izvukli. I ne sumnjam da će to Piksi spremiti tako, ali na pametan način. Uostalom, na Portugalu je magistrirao pripremu utakmice. Vrijeme je za doktorsku tezu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 10:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja ću samo podjsetiti da je buljuk vas za Srbiju trvdilo da su u našoj kvalifikacionoj grupi svi klasa za nas i naši su se izborili.

Od njih sada očekujem da one šiptarčine izgaze, jer su prvi počeli.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 13:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Ima tu dosta do suđenja, tako i na toj utakmici cist penal na 1:1 koji bi vjerovatno i odlučio pobjednika, od 10 sudija 9 bi ga sudilo. Tako i sada u kvalifikacijama ne priznaju cist gol za Portugal u BG, koji bi isto tako dosta uticao i za odlazak, gdje bi se vjerovatno pljuvalo po igracima i selektoru, koji realno ima slabiji tim od onog iz 2018.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
gishas je napisao:
Ima tu dosta do suđenja, tako i na toj utakmici cist penal na 1:1 koji bi vjerovatno i odlučio pobjednika, od 10 sudija 9 bi ga sudilo. Tako i sada u kvalifikacijama ne priznaju cist gol za Portugal u BG, koji bi isto tako dosta uticao i za odlazak, gdje bi se vjerovatno pljuvalo po igracima i selektoru, koji realno ima slabiji tim od onog iz 2018.


Kojeg? Stojković, Kolarov, Rukavina, Duško Tošić, Ljajić... Neka hvala, jači smo sad bar za 20%.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 14:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
gishas je napisao:
Ima tu dosta do suđenja, tako i na toj utakmici cist penal na 1:1 koji bi vjerovatno i odlučio pobjednika, od 10 sudija 9 bi ga sudilo. Tako i sada u kvalifikacijama ne priznaju cist gol za Portugal u BG, koji bi isto tako dosta uticao i za odlazak, gdje bi se vjerovatno pljuvalo po igracima i selektoru, koji realno ima slabiji tim od onog iz 2018.


Citiraj:
Nezadovoljan sudijskom odlukom, mada je bio u pravu jer je lopta koju je Stefan Mitrović izbacio već debelo prešla gol-crtu, prvo se svađao sa arbitrima, a onda je bacio kapitensku traku i krenuo da odlazi u tunel i pre nego što se utakmica završila.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI
FUDBAL |

28.03.2021.

UEFA SE OGLASILA O HAOSU NA SRBIJA - PORTUGAL: Evo zašto nije priznat Ronaldov gol!
56
Samo, zaboravio je Ronaldo da je i njemu "nepravda" išla u korist, o čemu je pričao i selektor Srbije Dragan Stojković u Azerbejdžanu.

Tako je Kristijano pre dve godine baš protiv Srbije postigao gol iz ofsajda, međutim tada mu nije smetalo što arbitri nisu primetili grešku...

Portugal je vodio protiv Srbije na "Marakani" 2:1, taman smo počeli da "pritiskamo" rivala, a onda je u 80. minutu "pukla" kontra koju je Ronaldo završio neregularnim golom. To je naravno podiglo njegovu reprezentaciju koja je taj meč pobedila 4:2 i izbacila nas iz trke za direktan plasman na EP.

Tada se od srpskih igrača niko nije toliko bunio kao Ronaldo?

A nije ni Ronaldo priznao da mu je sudija pomogao...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Моријентес je napisao:
gishas je napisao:
Ima tu dosta do suđenja, tako i na toj utakmici cist penal na 1:1 koji bi vjerovatno i odlučio pobjednika, od 10 sudija 9 bi ga sudilo. Tako i sada u kvalifikacijama ne priznaju cist gol za Portugal u BG, koji bi isto tako dosta uticao i za odlazak, gdje bi se vjerovatno pljuvalo po igracima i selektoru, koji realno ima slabiji tim od onog iz 2018.


Kojeg? Stojković, Kolarov, Rukavina, Duško Tošić, Ljajić... Neka hvala, jači smo sad bar za 20%.
Pogledaj prvih 11 protiv Švajcarske, svi su igrali u svojim klubovima sa punom minutazom, sto je rekao i selektor da je i sada najbitnije. Ovdje sada imas sigurno 5 igraca koji ne igraju ili ulaze na par minuta. Da ne poredis dalje, uzmi Rajkovica i driblanje protiv Azerbejdžana, ne znam da je neko od golmana ranije pravio takve greske.

@filozofe poenta je kako sam i napisao na suđenju, nebitno za koga i kako. Kada igraju izjednačene reprezentacije jedan ovakav kiks sudije odluci ko ce dobiti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 17:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
gishas je napisao:
Моријентес je napisao:
gishas je napisao:
Ima tu dosta do suđenja, tako i na toj utakmici cist penal na 1:1 koji bi vjerovatno i odlučio pobjednika, od 10 sudija 9 bi ga sudilo. Tako i sada u kvalifikacijama ne priznaju cist gol za Portugal u BG, koji bi isto tako dosta uticao i za odlazak, gdje bi se vjerovatno pljuvalo po igracima i selektoru, koji realno ima slabiji tim od onog iz 2018.


Kojeg? Stojković, Kolarov, Rukavina, Duško Tošić, Ljajić... Neka hvala, jači smo sad bar za 20%.
Pogledaj prvih 11 protiv Švajcarske, svi su igrali u svojim klubovima sa punom minutazom, sto je rekao i selektor da je i sada najbitnije. Ovdje sada imas sigurno 5 igraca koji ne igraju ili ulaze na par minuta. Da ne poredis dalje, uzmi Rajkovica i driblanje protiv Azerbejdžana, ne znam da je neko od golmana ranije pravio takve greske.



Vlahović (Mitrović), Sergej, Tadić, Kostić, Lazović, Lukić, Gudelj, Milenković, Nastasić, Pavlović, Rajković (Vanja).

Ako nam je ovo neka prva postava, samo Nastasić i Pavlović nisu standardni u klubovima. Ima i štopera koji su standardni i trenutno su bolja opcija bar od Nastasića.

Ta ekipa protiv Švajcarske je dobra na papiru, ali u praksi nije funkcionisalo zbog veznog reda Matić i Milivojević. Kreativnost 0%, Tadić je bio prinuđen da igra krilo itd.

Sad je bolje jer ekipa ima i glavu i rep, Piksi je našao mjesto za svakoga, samo škripimo na štoperskoj poziciji. Milenković je ok, ali za ova druga dva mjesta je kritično. Valjda se Pavlović ustabili u klubu do prvenstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 18:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Treba biti realan i reći da je dobro što se nećemo sa Brazilom ponovo sresti do finala.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2022, 18:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Ovdje ti isto igru prave Tadic i Sergej, kao i tada, plus Milivojević i Matic. Gudelj isto ide na spisak nestandarnih igrača, plus nije za poređenje sa ovom dvojicom. Onakve kardinalne greske kao protiv Portugala u odlučujućoj utakmici bas to i pokazuju, danak neigranja takmicarskih utakmica. Odbrana je mozda najbitnija, ali je trenutno nema, sem Milenkovića kako si i napisao, Kolarov na koga se kuka je tada odlučio utakmicu sa Kostarikom, Ivanović isto dosta golova kroz čitavu reprezentativnu karijeru, ne znam da su u ovim kvalifikacijama dali gol-dva igraci iz odbrane. Klupa je tu isto tanka i onda, a i sada, mozda da se pozove neko iz domace lige.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2022, 15:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 583
Novi dres reprezentacije Srbije

Slika

Plagijat?

Spoiler:
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2022, 17:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Sa ovim orlom lici na rusko-poljski plagijat.
I sa ovom zlatnom bojom na dresu se nisu proslavili... imali smo jedno vrijeme tako da kompletan dres lici na frankestajna ranijih izgleda.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2022, 17:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Ne znam je li do novog grba ili dresa, ali meni je ovo ružno, nemaštovito. Ali ajde, ne igra dres fudbal.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2022, 08:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Katastrofa!
Ali valjda će debili staviti plave šortseve i bjele štucne.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2022, 12:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Ko na kraju radi prenos utakmice Srbija Norveška 02.06.2022 ? Gledam pregled programa i ništa :) (Arene/BHT1/RTRS/NovaBH)

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs