banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 11:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10160 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 508  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 23 Dec 2007, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Slaviša Jokanović je genije.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2007, 17:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007, 07:50
Postovi: 1004
Lokacija: Preblizu za moje dobro
Kako mogu postaviti trenera koji nema profi licencu za to?! :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2007, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
grof_bl je napisao:
Kako mogu postaviti trenera koji nema profi licencu za to?! :-?


Bolje je ne imati nego je dobiti kod Djorica

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2007, 17:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Jokanović za B92: "Zadatak trofeji"
Novi trener fudbalera Partizana biće Slaviša Jokanović. Čelni ljudi jesenjeg prvaka iznenadili su mnoge izborom Jokanovića, a po proceduri, Upravni odbor kluba će u utorak odlučiti o zvaničnom imenovanju nekadašenjg fudbalera Partizana i reprezentativca SFRJ i SR Jugoslavije.

"Ovo se sve dogodilo iznenada. Ja jesam rekao da ću da se vratim u Partizan... Dogovorili smo se jesenas da krenem da radim od Nove godine, međutim sve ovo što se izdešavalo u Partizanu, posebno sa trenerom dovelo je i do ovoga i ponude Partizana o kojoj sam razmišljao nekoliko dana. Danas, u subotu, sam je i defintiivno prihvatio. Verujem da mogu da odgovorim željama klubama i navijača i da sam sposoban da povedem ekipu dalje, tamo gde je bivši trener stao," rekao je za B92 Jokanović koji je posle završetka igračke karijere počeo da razmilšlja o poslu trenera ali se u međuvremenu pojavljivao u raznim kombinacijama za druga mesta u klubu.
Jokanović će u Partizanu raditi sa ljudima koji su mu bliski po razmišljanju o fudbalu i sa nekadašnjim saigračima.

"U svakom slučaju, to je pozitivna stvar za mene. Objektivno, Partizan nije samo naš klub i svesni smo ogromne odgovornosti koja je na nama. I to je uticalo na mene i na donošenje ove odluke, jasno mi je da sam odgovoran i pred klubom i pred armijom navijača za sve ovo što će se dešavati u narednom periodu. Prijateljstva su jedna stvar, a posao je nešto drugo," kaže Jokanović koji je crno-beli dres nosio od 1990. do 1993. godine.
Prema nezvaničnim informacijama Jokanovićev prvi saradnik biće Goran Stevanović a trener golmana ostaje Goran Pandurović. Direktor 'crno-belih' Ivan Tomić rekao je da će konkretni potezi u prelaznom roku sačekati imenovanje novog trenera. Jokanović kaže da ima dovoljno vremena.

"U svakom slučaju, prva stvar je formiranje stručnog štaba. Igrom slučaja pripreme nam počinju za mesec dana tako da ću imati dovoljno vremena da sagledam sve stvari unutar Partizana, samim tim izvršim i celokupnu analizu igračkog kadra, kako bih startovao u pripremama bez ijedne dileme," kaže Jokanović za B92.
Mirosalvu Đukiću posao u Partizanu bio je prvi u nekom klubu u karijeri. Jokanović počinje slično, s tim što ima dobru ekipu koja ima šest bodova prednosti u odnosu na rivale.

Citiraj:
"U svakom slučaju do ovakve situacije i prilike se ne dolazi tako lako. Imam veliku privilegiju što uzimam ekipu koja ima kvalitet, koja ima prednost od šest bodova, koja ima prostora za rad i napredak. Što se tiče eventualnih pojačanja, ona su uvek dobro došla kako bi pojačala konkurenciju i donela veći kvalitet. Zadatak Partizana je svake godine osvajanje trofeja, pa i ove, tu dileme nema," rekao je nekadašnji fudbaler Vojvodine, Partizana, Ovijeda, Tenerifa, La Korunje, Čelsija i Sijudad Mursije i 64 puta reprezentativac.

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Dec 2007, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Ako je i bilo dileme ko će naslediti Miroslava Djukića na mestu šefa Partizanovog stručnog štaba, u utorak je Upravni odbor crno-belih potvrdio ono što se u javnosti već znalo: Slaviša Jokanović je novi trener jesenjeg šampiona Srbije!

Predsednik kluba Tomislav Karadžić rekao je posle sednice UO da je Jokanović izabran "gotovo jednoglasno", uz uzdržan glas Bojana Radovanovića, koji je prethodno bio najveći protivnik takve odluke.

Glavne primedbe pojedinih članova UO odnosile su se na to da Jokanović ne poseduje neophodno trenersko iskustvo, a sportskom direktoru Ivanu Tomiću zamereno je što se "istrčao" pred novinarima, pre nego što je obavestio upravu.

Ipak, Jokanović je u utorak dobio podršku i već u petak bi trebalo da najužem rukovodstvu Partizana predloži pojačanja za prolećni deo sezone, kao i imena fudbalera koji će moći da promene sredinu.

"Opredeljenje kluba je da pruži šansu mladima. Ukazali smo zimus priliku i Miroslavu Djukiću, a sada je dajemo Jokanoviću", rekao je Karadžić.

Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije tako će u 40. godini započeti trenersku karijeru u klubu u kojem se afirmisao i koji mu je svojevremeno bio "odskočna daska" za uspešnu igračku karijeru u Španiji i Engleskoj.

(MONDO, foto: MN Press)

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Dec 2007, 17:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
INTERVJU... Savo Milošević, legenda Partizana

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?i ... ctionId=44

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Dec 2007, 19:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
JOKANOVIĆ BROJ 1


Partizan zvanično predstavio trenera u liku bivšeg reprezentativnog asa
Svestan da spadam među trenere koji su postavljeni, ali broje se samo
uspešni i neuspešni. Imam sve argumente



da uspem i ne sumnjam da ćemo doći do cilja. U stručnom štabu Stevanović, Rašović, Pandurović i Ilić
Sa crno-belim dresom sa svojim prezimenom i simboličnim brojem 1, ali i sa šalom oko vrata, Slaviša Jokanović je juče, u prisustvu brojnih novinara, potpisao ugovor sa Partizanom na dve i po godine, a zatim je odmah zvanično i predstavljen od strane predsednika kluba, Tomislava Karadžića.

- Velika mi je čast što sam dobio poverenje Uprave Partizana i šansu da vodim ekipu. Daću sve od sebe da to ide putem koji je bivši trener dobro zacrtao. Imam sve argumente da uspem i ne sumnjam da ćemo doći do cilja, a on je u Partizanovom slučaju uvek isti – kazao je na početku Jokanović.

Na temu onoga što su mu mnogi prebacivali – neiskustvo – novi strateg crno-belih je istakao:

- Smatram i ja da nije tipično da direktno iz kopački dolazim na čelo tima kakav je Partizan. Ima trenera koji su to postajali i onih koji su postavljani. Ja sam svestan da spadam među ove druge. I među jednima i među drugima ima i uspešnih i neuspešnih, a ja ću se truditi da budem od onih uspešnih i da ću u Partizanu napraviti dobru trenersku karijeru.

Ugovor je na dve i po godine, a da li postoji klauzula poput one koju je imao Đukić, da se isti produžava na svakih šest meseci?

- Nema toga, ugovor je na dve i po godine. Čisto.

Stručni štab?

- Skoro sigurno će sa mnom raditi Goran Stevanović, Vuk Rašović, Goran Pandurović i kondicioni trener Dejan Ilić.

Da li ste imali veću tremu kada ste dolazili kao igrač ili sada?

- Uopšte nemam tremu, niti sam je ikada imao. Nema razloga.

Šta je dobro, a šta ćete promeniti u igri?

- Partizan igra brže od svih ostalih ekipa, ali ima i stvari koje ću pokušati da popravim. Moja misija će biti i da istaknem dobre, a sakrijem loše stvari koje imamo.

Debi će biti protiv Zvezde, baš kao što je bio slučaj sa Jirgenom Reberom?

- Ipak sam ja u prednosti u odnosu na njega, jer sam igrao derbi i znam kako to izgleda, a on stvarno nije znao gde je došao – zaključio je Slaviša Jokanović, koji će prozivku za nastavak sezone obaviti 23. januara u „Zemunelu“.

SAVETOVANjE

SA ĐUKIĆEM

U JANUARU

Veze su ipak proradile. Slaviša Jokanović i Miroslav Đukić u međuvremenu su se čuli telefonom.

- Čuli smo se, i to u momentu kada je on promovisan u selektora a istog dana meni je UO Partizana dao podršku, tako da smo uzajamno čestitali jedan drugom. Kako je Đuka najavio da će u drugoj polovini januara doći u Beograd, dogovorili smo se da se tada i vidimo i ispričamo – kaže Jokanović.

PRVI UGOVOR

LAZEVSKI PROFESIONALAC

Mladi prvotimac Partizana, član mlade selekcije Makedonije, Aleksandar Lazevski, potpisao je juče u FSB profesionalni ugovor sa crno-belima i obavezao se na troipogodišnju vernost.

- Ostvario mi se san, najzad sam Partizanov profesionalac i ovo će svakako za mene biti podstrek za još žešći rad. Jedva čekam da se sezona nastavi, da ponovo pobeđujemo i stignemo do titule – kaže Lazevski.

PREDSEDNIK TOMISLAV KARADžIĆ

SLAVIŠA ZAČINIO GODINU

Pored predsednika Karadžića, Jokanovićevoj promociji prisustvovali su i potpredsednici Vukadinović i Đurić, članovi UO Jovanović i Nikolić, kao i sportski direktor Ivan Tomić. Pre svečanog dela, prvi čovek crno-belih želeo je da istakne:

- Kraj je godine u kojoj možemo da budemo zadovoljni postignutim, pogotovo u drugoj polovini. Završavamo je lepim činom, promocijom Slaviše Jokanovića. Dužnost svih nas je da mu dajemo vetar u leđa, da ga podržimo na početku njegove karijere. Uz određena pojačanja, o kojima smo danas pričali, smatram da ćemo biti značajno jači u odnosu na jesen.

Posebno se predsednik Partizana osvrnuo na još jedan segmenat.

- Imponuje što je naš doskorašnji trener promovisan u selektora, što je naš bivši igrač selektor mlade reprezentacije i učinićemo sve da naš klub u budućnosti bude istinska trenerska akademija, baš kao što „Zemunelo“ treba da postane istinska fudbalska akademija – kazao je Karadžić.

UPOZORENjE

SUDOM PROTIV PROZIVKI

Osvrnuo se Karadžić i na pojedine novinske napise poslednjih dana...

- Mene, a samim tim i klub, prozivaju ljudi kojima ni ime ne treba da se pomene. Razumemo da u vremenu u kojem živimo ima nevaljalaca koji žele da dele lekcije o moralu poštenim ljudima i privrednicima. Ali, ne želimo nikom da sugerišemo šta da piše i ne želimo nikakvu dalju polemiku po medijima. Dogovorili smo se u klubu da ubuduće svakoga ko nas na taj, prizeman i nečastan način prozove i napadne, prepustimo sudovima, ali i novine koje objavljuju neproverene stvari.

DIREKTOR TOMIĆ O PLANOVIMA ZA PRELAZNI ROK

TAČKA NA RUKAVINU ZA DAN-DVA

Kada je reč o sastanku koji je Sekretarijat Partizana održao sa trenerom Slavišom Jokanovićem, sportski direktor crno-belih Ivan Tomić nije želeo da priča o svim detaljima. Javnost najviše zanima ko je na meti jesenjeg prvaka?

- To su igrači o kojima su novine već pisale: Saša Ilić, Svetličić, to je to...

Kakva je situacija sa Ninkovim? Čukaričani tvrde da su se sa vam sve dogovorili, međutim...

- Nismo razgovarali direktno sa igračem, već sa predsednikom njegovog kluba, kao i sa njegovim menadžerom. Videćemo kako će se razvijati situacija.

U kombinaciji za istu poziciju je i Stevanović iz OFK Beograda. Ko je od njih dvojice u prednosti?

- Niko nije u prednosti. Rukavina je i dalje naš igrač, sa ugovorom koji važi još tri godine. Tek ako kapiten ode, krenućemo u dovođenje pojačanja za tu poziciju.

Dokle je stigla priča sa Rukavinom?

- Videćemo za dan-dva.

Postoji li neki rok?

- Postoji, ali i to je uslovno.

Ostala pojačnja?

- Ne mogu o imenima, naravno, ali moguće je da dovedemo i nekog igrača za poziciju na kojoj jesmo jaki, ali i deficitarni u isto vreme. Gde nemamo potrebnu alternativu. Opet ne bih o imenima.

Postoji li transfer-lista?

- Ne, ali ima igrača koji uz određeno obeštećenje mogu da promene sredinu – zaključio je Tomić.

CRNO-BELI BREND

I TRENER NA MAJICI

Posle Moreire, Žuke, Diare, Jovetića i Vitora, Partizan nastavlja sa izdavanjem brendiranih majica. Na redu je trener Slaviša Jokanović.

Tim povodom, svi posetioci oficijelnog sajta crno-belih, od juče pa do Božića, mogu da šalju predloge za slogan koji će se naći na brendiranoj majici novog šefa stručnog štaba. Svi slogani koji stignu do Božića naći će se na sajtu, pa će navijači Partizana moći da izaberu onaj koji im se najviše sviđa, a glasanje će trajati do Srpske Nove godine. Slogan sa najviše glasova, naći će se na majici.

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2008, 15:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Rukavina "milioner", stižu Stevanović i Fejsa
Petak, 4. januar 2008. 10:46

Pričalo se i pisalo o Espanjolu, Portu, Fejenordu, ali kapiten Partizana Antonio Rukavina potpisaće u narednih nekoliko dana trogodišnji ugovor sa Borusijom iz Dortmunda!

Prema pisanju dnevnog lista "Sport", crno-beli su prihvatili ponudu slavnog kluba, nekadašnjeg prvaka Evrope, a na ime obeštećenja će inkasirati izmedju tri i četiri miliona evra. Sam Rukavina trebalo bi da ima godišnja primanja od najmanje 500.000 evra.

"Pregovaramo sa Borusijom već nedelju dana i doneli smo odluku da je to ponuda koju treba prihvatiti. Mislim da će zadovoljne biti sve tri strane", rekao je za "Sport" predsednik Partizana Tomislav Karadžić.

On je istakao da je ponuda sa stadiona Vestfalen najbolja koja je tokom zime stigla u Humsku 1, ali nije želeo da izadje u javnost sa konkretnom cifrom dok to ne učine Nemci.

Rukavina se već nalazi u Dortmundu, gde mu predstoje lekarski pregledi, potpisivanje ugovora i predstavljanje medijima. Sve to trebalo bi da bude završeno najkasnije početkom naredne nedelje.

Desni bek OFK Beograda Ivan Stevanović najverovatnije će biti naslednik reprezentativca Srbije na toj poziciji.

"Prvo da završimo transfer Rukavine, pa ćemo onda prionuti na dovodjenje pojačanja. Biće još planskih odlazaka, uglavnom onih igrača koji nisu uspeli da se izbore za status prvotimaca, ali Partizan sigurno neće biti slabiji, već naprotiv, mnogo jači nego u prvom delu sezone", izjavio je Karadžić.

Dres Partizana mogao bi da obuče i talentovani "vezista" Hajduka iz Kule Ljubomir Fejsa. Finansijer Kuljana Nikola Džomba rekao je "Večernjim novostima" da je, što se tiče njega, taj transfer već gotova stvar.

"Sve smo dogovorili sa Partizanom. Za Fejsu smo dobili Miloša Bosančića, Milana Perendiju i Predraga Lazića, kao i procenat od naredne prodaje", tvrdi Džomba.

Fejsa je letos potpisao za francuskog prvoligaša Mec, ali nije otišao u inostranstvo jer za to nije dobio dozvolu Hajduka. Prema nezvaničnim informacijama nalazio se na meti Crvene zvezde, sada je veoma blizu crno-belog tabora...

mondo

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2008, 22:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Jokanović: Pojačanja na svim pozicijama


Novi trener fudbalera Partizana Slaviša Jokanović novogodišnje i božićne praznike provodi radno, gledajući video snimke jesenjih mečeva crno-belih i u prvoj analizi ocenjuje da "Parni valjak" ipak može još bolje da igra, ali i da su neophodna pojačanja, na gotovo svim pozicijama u timu.

"Odlaskom Rukavine već nam nedostaje igrač na tom mestu, zatim, usled povreda, Partizan je jesen završio sa maltene samo dva štopera, Rnićem i Mihajlovim. Imamo sada trojicu napadača, Jovetića, Dijaru i Lazetića, pa nam i tu treba igrač. Nedostaje nam i golman, jer je Radosavljević povredjen... Sve u svemu, fali nam ljudstva. Imamo i dosta igrača na pozajmicama, zašto da i njih ne iskoristimo ako bude potrebno. Mada, prednost će imati fudbaleri koji su bili standardni u jesenjem delu", kaže Jokanović, prenose "Večernje novosti".

O igri Partizana u jesenjem delu, Jokanović kaže da je video mnogo toga i dodaje da stvari uvek mogu da se popravljaju, ali i da se pokvare.

"Vreme za rad je pred nama, a rezultati će da pokažu koliko smo bili uspešni. Videćemo da li može ono što je dobro da se podigne na još viši nivo, a ono što je bilo slabije, da se definitivno popravi", kaže početnik u trenerskom poslu.

Partizan će početi pripreme 23. januara, dakle trajaće pet i po nedelja, jer se prvenstvo nastavlja tek 1. marta.

"Procenili smo da je pet i po nedelja dovoljno da sto odsto spremni udjemo u drugi deo prvenstva. Stvari su se promenile poslednjih godina, sada više letnjeg odmora skoro da nema zbog kvalifikacija za evropska takmičenja, prava pauza u prvenstvu maltene ne postoji. Bićemo od 23. januara u Beogradu do 5. februara, kada ćemo, verovatno, otputovati u Dubai i tamo odigrati nekoliko kontrolnih utakmica. Da li ćemo u 'Zemunelu' nastaviti rad po povratku, zavisi od vremena, a ko zna, kako se to kod nas menja, možda prvenstvo pomere i za 8. mar", kaže u šali Jokanović.

(MONDO)

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jan 2008, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Kadeti u finalu turnira u Peruđi



Omladinska škola Partizana ne miruje ni za vreme Novogodišnjih i Božićnih praznika...
Kadeti crno-belih (1991.) pod dirigentskom palicom Dušana Trbojevića, odazvali su se pozivu iz Peruđe da učestvuju na trećem Memorijalnom turniru »Renato Curi« od 3. do 8. januara 2007.
Učestvuje ukupno 12 timova ( Lazio, Reggina, Juventus, Ternana, Torino, Arezzo, Perugia, Olympiacos, Partizan, Empoli, Genova i Foligno), koji su podeljeni u tri grupe po 4 tima.

Kadeti Partizana nalaze se u grupi C i u utakmicama u grupi postigli su sledeće rezultate:

- Partizan – Empoli 1:0 (strelac Ljajić)
- Partizan – Genoa 1:0 (strelac Šćepović)
- Partizan – Foligno 3:0 (strelci: Miljković i Mihajlović 2 gola)

Plasman po grupama posle odigranih utakmica:

Grupa A: Lazio 7, Reggina 5, Juventus 3, Ternana 1
Grupa B: Torino 7, Arezzo 5, Perugia 2, Olympiacos 1
Grupa C: Partizan 9, Empoli 6, Genoa 3, Foligno 0

Polufinale će odigrati tri prvoplasirane ekipe iz grupa i najbolja drugoplasirana ekipa, a to je Empoli.

Kadeti Partizana imali su pre polufinalnih mečeva male probleme, jer su povređeni Gavrilović, Konjević i Đoković, dok je Drpljanin dobio grip i ima visoku temperaturu, pa je trener Trbojević morao malo da kombinuje, što se sastava tiče. On na raspolaganju ima 18 igrača koji su krenuli na put, a to su:

- Nikolić, Gavrilović, Mladenović, Mezei, V. Miljković, U. Miljković, Marjanović, Lukić, Adamović, Mihajlović, Ljajić, Šćepović, Drpljanin, Denković, Ostojić, Trajković, Konjević i Đoković.

Dakle, u nedelju 6.1.2007. od 15:00 h u polufinalu sastali su se:

- U gradiću Passignano, Lazio – Partizan 0:1 (0:1), strelac Šćepović posle slaloma Đokovića (Gavrilović dobio crveni karton)

- U Citta di Castello, Torino – Empoli 0:1

Finale je predviđeno da se odigra u ponedeljak 7.1.2007. od 15:00 h na stadionu “Renato Curi” u Peruđi, a Partizan će u borbi za trofej na turniru igrati protiv Empolija, koji je pobedio Torino.

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2008, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Makedonski fudbalski reprezentativac Dragan Čadikovski novi je član Partizana. Čadikovski, koji je osam puta igrao za reprezentaciju , pospisao je sa Paertizanom trogodišnji ugovor. On je u Beograd došao iz slovenačkog Maribora.Čadikovski je visok 191cm, a u nedelju će napuniti 26 godina.

Karijeru je započeo u Kolubari iz Lazarevca u sezoni 1997/98 godine, a pre Maribora, igrao je i u Publikumu iz Celja, NK Celju i Zenitu iz Sankt Petersburga

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2008, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Tomic izjavio da Diara i Jovetc nisu na prodaju tj da ostaju u Partizanu stim da Jovetic ostaje i posle leta.Svaka cast novoj upravi Partizana,kako bi ih Zeka odma utopio

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2008, 20:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2008, 17:02
Postovi: 269
SIJUKS je napisao:
Tomic izjavio da Diara i Jovetc nisu na prodaju tj da ostaju u Partizanu stim da Jovetic ostaje i posle leta.Svaka cast novoj upravi Partizana,kako bi ih Zeka odma utopio


ostaće *urac! čim neko ponudi 10 miliona otići će ko metak...ko tomića pita za zdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2008, 00:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Tomic izjavio da Diara i Jovetc nisu na prodaju tj da ostaju u Partizanu stim da Jovetic ostaje i posle leta.Svaka cast novoj upravi Partizana,kako bi ih Zeka odma utopio


Svaka čast šipak.
Polovina Jovetićevog ugovora je u vlasništvu neke agencije i menadžera mu Faljija Ramadanija, što znači da moraju da tvrde pazar, kako bi izvukli što veću cifru. Inače glavno pitanje je, ko sklapa takve retardirane ugovore, jer je i Zvezda bila u istom sranju sa Žigićem.
Dokaz više u prilog činjenici da raznorazni agenti, posrednici i ko zna ko još, vode glavnu riječ u srpskom fudbalu.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2008, 16:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:58
Postovi: 712
Citiraj:
U mladosti, svako je imao neki porok. Ja ih nisam imao i nisam navijao za Crvenu zvezdu. To je pogrešna informacija.

On je istakao da je privilegovan što će sedeti na klupi Partizana, ali i da je podržavao bojkote „Grobara“ protiv Uprave.

- Najprirodnije i najlakše za mene je da budem trener u svojoj kući. Verujem da ću ovde da napredujem, ali i ostvarim dobre rezultate - smatra Jokanović.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2008, 20:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2008, 17:02
Postovi: 269
Nitro je napisao:
Citiraj:
Tomic izjavio da Diara i Jovetc nisu na prodaju tj da ostaju u Partizanu stim da Jovetic ostaje i posle leta.Svaka cast novoj upravi Partizana,kako bi ih Zeka odma utopio


Svaka čast šipak.
Polovina Jovetićevog ugovora je u vlasništvu neke agencije i menadžera mu Faljija Ramadanija, što znači da moraju da tvrde pazar, kako bi izvukli što veću cifru. Inače glavno pitanje je, ko sklapa takve retardirane ugovore, jer je i Zvezda bila u istom sranju sa Žigićem.
Dokaz više u prilog činjenici da raznorazni agenti, posrednici i ko zna ko još, vode glavnu riječ u srpskom fudbalu.


ovo je tipičan primjer da naši mladi talenti nemaju muda da sačekaju 4-5 godina pa da odu za 20 miliona kao što je to uradio eduardo...ili modrić na ljeto. drugo, odmah se uhvate za te menadžere ko djete za suknju pa samo slušaju šta koja budala kaže oko visine transfera. nema više pravih fudbalera...samo neki mamlazi i plačipičke. i treba da propadnu kad odu vani.
nekada su nam igrači išli ladno za 15-30 miliona DM: kežman, stanković, tomić, ognjenović, drulić, kovačević, mijatović, savićević, mihajlović, belodedić...ali danas nema više toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Jan 2008, 17:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Partizan se opasno pojacao,nekidan stigao Risto Lakic a danas potpisao Ednilson koji je nastupao za Romu,Benfiku,Gil Vicente,Ofi I Gimaraes. sve reprezentativne selekcije Portugala odigrao je oko 90 utakmica (U-17, U-19, U-21), a za A selekciju nastupio je 2 puta.
Rodjen je 25.9.1982,igra na poziciji zadnjeg veznog.

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Jan 2008, 20:32 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
E nista mi nije draže nego kad tako dođe neki talentovani portugalac u tim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 29 Jan 2008, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Danas potpisao i Nenad Djordjevic,svaka cast upravi

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 29 Jan 2008, 19:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:58
Postovi: 712
još da nisu doveli čadikovskog...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10160 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 508  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs