banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10160 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452 ... 508  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 16 Avg 2017, 21:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Pravi se javio

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 16 Avg 2017, 22:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Oprostite mi moju ruznu proslost :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 16 Avg 2017, 23:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
E dae to igrač ko Luis Enriqe ili Figo pa da imaš za kim žaliti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 17 Avg 2017, 10:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
АЈМО СРБИ !!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 17 Avg 2017, 10:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 19:05
Postovi: 633
Raskoljnikov je napisao:
Navodno imate probleme sa Evertonom. Duguje mu se neki novac, a pojedini kazu da odbija trenirati i da bi uskoro mogao odleprsati.


Ma navodno novine previše jedu g...
Pa čovjek igra večeras, ne može da se ne pravi neka afera


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 17 Avg 2017, 13:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Everton znaci puno ovoj ekipi mada i Radin je skroz korektno odigrao na toj poziciji u NS. Partizan u Madjarsku
ide busom na revans,vidim mnogi pljuju i smatraju to amaterskim potezom...Udaljenost je 400 km od Beograda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 17 Avg 2017, 13:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Putuju busom a derbi nakon povratka? :smajli koji se krsti:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 06:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Videoton nista posebno,najveci problem Nikolic koji poznaje Partizan bolje od Đukića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 07:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Prvo poluvrijeme djelovalo kao da igramo protiv Spartaka iz Subotice. Cijelo vrijeme na njihovoj polovini a oni se brane. Očekivao sam da ih otvorimo nekim golom i da završimo posao ali Nikolić nas baš poznaje.

Opet, nije loš rezultat pred revanš gdje nam odgovara i neriješeno s golovima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 08:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
A lose utakmice... Prije dvije sedmice sam gledao Macva_Zemun i mislio sam da ce to biti nesto najgore sto sam ove godine pogledao, ali ovo sinoc skoro da i bi u tom rangu. Kao da niko nije imao zelju da postigne pogodak, e tako se igralo. Jedino uzbudjenje bi na kraju kad vas je "Vladimir" spasio. Opet imate jako velike sanse u revansu i mislim da prolazite.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 08:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Ako smijem... Odgledao sam drugo poluvrijeme. Videton je prosječna ekipa, ali Nikolić zna posao. Sa onim što ima i koliko dobro poznaje Partizan, napravio je sve što je mogao. Dobar blok i vrebanje kontre, otjerao Tavambu iz zone gdje bi mogao da bude opasan, spriječio distribuciju lopte iz veznog reda prema naprijed, pa je Đurđević dosta trčao u prazno i trošio se, isto tako i Janković, jer se duboko vraćao po loptu. Nije upalio Đukićev visoki presing, da se osvaja lopta na protivnikovom dijelu terena i sreća pa su Mađari potanki ofanzivno, jer bi jača ekipa to dobro iskažnjavala u kontrama.
Niste bez šanse u revanšu, jer imate igrače koji mogu potezom da naprave višak i kreiraju sebi ili saigračima šansu - Janković, Suma, pa i Tavamba. Problem - revanš će isto biti taktičko nadmudrivanje. Videoton neće srljati i gledaće prvo da se obezbijedi pozadi, a naprijed šta napravi. Nikolić se tu puno bolje snalazi od Đukića...

Opšti utisak i ostajem pri tome jeste da je Nikolić dosta bolji taktičar, a bogami i bolji trener od Đukića. Moj utisak...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 08:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Много је слабији овај Партизан него онај што је титулу узео.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 10:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Ovaj dvomec ce pokazati ko je bolji od dva trenera,nakon prve utakmice Nikolic vodi 1:0. Najvise mrzim ove sto odmah pljuju i prave se pametni,ne znam jel ima jos negdje narod sklon euforiji,dizanju u nebesa nakon jedne pobjede a isto tako valjanju u blato nakon poraza...
Nevjerovatno... Slabiji smo nego proljetos sigurno ali mislim da se ovi madjari trebaju proći bez obzira...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 11:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Djukic ne moze ni prici Nikolicu. Koliko god me Nikolic nervira, koliko god da je prepotentan, mora se reci da je dobar trener i siguran sam, da je on ostao u Partizanu, da biste bili mnogo jaci nego sad. O Djukicu se stvorila lazna slika na osnovu prvog mandata, a ne treba zaboraviti da ste tad imali Zuku, Moreiru i Dijaru koji su bili klasa. Djukic je dosao i obecavao Ligu sampiona, a niko ga nije tjerao da to govori, a sad ne moze ni tamo neke Madjare dobiti.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 11:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Kad bi Nikolic i Djukic imali dvije identicne ekipe i igrali jedan protiv drugog mislim da bi tu Nikolic odnio pobjedu...po meni bolji trener...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 12:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Па имају идентичне екипе, није Партизан квалитетнији од Видеотона. Спин је велики да је Видеотон у рангу Чукаричког рецимо, екипа која је 50-50 са овим Партизаном. Да су остали Леонардо и Миленковић, да је Сума на вријеме дошао, као и Стојковић, да се Мунира уиграва на лијевом беку тад би Партизан био јачи, овако 50-50.

Радин, Јевтовић, то нису играчи који могу држати везни ред, нису јаки на лопти, него обични месари и ту сва прича завршава.
И са техчнике стране то је грешка Ђукића. Ако играју њих двојица морао је Сума испред њих, лијево Ђуричковић или Ален Стевановић(ако је ту уопште), десно Јанковић, напад Урош. Или Уроша на лијево крило, а Тавамба напад.
Тактика 4-4-2, може проћи, али ако имаш два јака крила у игри 1-1, ил везњаке који знају хранити нападаче лоптама. Партизан има само Јанковића који може нешто индувидуално одиграти, Сума није крило, а још је неспреман, тако да је готово па неупотребљив.

Скорман тим Партизана, ако су дали 1.2 милиона за Суму, значи да новца има. Управа Партизана јест дијаболична, али мислим да су кривци Илиев и Ђукић, могли су ископати на вријеме пар добрих играча.

Интересантно је да се Сума чека цијели прелазни рок, па на арени спорт имаш јужноамеричка такмичења, погледај, скаутирај, доведи, још су људи спремни у овом периоду. Катастрофалан прелазни рок Илиева. Ако се прође Видеотон замаскираће се све, и биће као све фул готива. И вјероватно ће довести на крају августа 1-2 играча.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 13:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Alen Stevanovic je povredjen na žalost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Avg 2017, 14:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Нова Варош je napisao:
Па имају идентичне екипе, није Партизан квалитетнији од Видеотона. Спин је велики да је Видеотон у рангу Чукаричког рецимо, екипа која је 50-50 са овим Партизаном. Да су остали Леонардо и Миленковић, да је Сума на вријеме дошао, као и Стојковић, да се Мунира уиграва на лијевом беку тад би Партизан био јачи, овако 50-50.

Радин, Јевтовић, то нису играчи који могу држати везни ред, нису јаки на лопти, него обични месари и ту сва прича завршава.
И са техчнике стране то је грешка Ђукића. Ако играју њих двојица морао је Сума испред њих, лијево Ђуричковић или Ален Стевановић(ако је ту уопште), десно Јанковић, напад Урош. Или Уроша на лијево крило, а Тавамба напад.
Тактика 4-4-2, може проћи, али ако имаш два јака крила у игри 1-1, ил везњаке који знају хранити нападаче лоптама. Партизан има само Јанковића који може нешто индувидуално одиграти, Сума није крило, а још је неспреман, тако да је готово па неупотребљив.

Скорман тим Партизана, ако су дали 1.2 милиона за Суму, значи да новца има. Управа Партизана јест дијаболична, али мислим да су кривци Илиев и Ђукић, могли су ископати на вријеме пар добрих играча.

Интересантно је да се Сума чека цијели прелазни рок, па на арени спорт имаш јужноамеричка такмичења, погледај, скаутирај, доведи, још су људи спремни у овом периоду. Катастрофалан прелазни рок Илиева. Ако се прође Видеотон замаскираће се све, и биће као све фул готива. И вјероватно ће довести на крају августа 1-2 играча.



Kud nisi napisao ovo Đukiću dan prije utakmice, garant bi bolje prošli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 24 Avg 2017, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
To Tawamba u kurac te crni ljubim

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 24 Avg 2017, 19:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Tako je boze
I svaka cast Urosu na asistenciji, izuzetna nesebicnost


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10160 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452 ... 508  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs