banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Sep 2019, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Svaka cast Bogdanu, veliki respekt za Vasilija koji nije napustio tim poslije velike tragedije,a ovi ostali.. ispadose pic*etine najvece. Poslije dugo vremena sam se razocarao u kosarkase. Pa sunce mu, dodju ti dvije malo, podvlacim malo ozbiljnije repke( da se ne lazemo,spanija i argentina uopste nisu nesto vrh ekipe i bolje ekipe od nas,koliko smo mi bili losi), i ti ne znas gdje ti je dupe a gdje glava. U Jokica sam se razocarao, jer lako je Angoli i tako nekima prosipati finte, sprdati se.. vidi sta covjek od 39 god napravi i njemu i komplet visokoj liniji. Za mene, dno dna, i ti mediji i dizanja u nebesa, uopste nisu izgovor za pritisak i neuspjeh,jer to ti samo dodatna motivacija moze biti,a ne prepreka. A i kontam da ne obracaju kosarkasi bas toliko puno paznju na medije i sta je ko napisao na insta/fb

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 19:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
od jokica sam vidjeo ono sto sam i occekivao. covjeku se nije bilo tu ocigledno. ignorisanje srpskih novinara a za amerikance izvodi cirkus svako vece, kao mali majmun ih zabavlja.
imam osjecaj da bi milutinov sa 25 min, raduljica 10 i bobi 5 min plus stimara da mase peskirom sa klupe vise napravili nego ova kombinacija sa jokicem u bilo kojoj raspodjeli minuta.
djordjevic je lutao, velika odgovornost je na njemu i nadam se da ce u buduce malo bolje da razmisli kada bude pravio rezove i skracivao spisak. nikakvo tjeranje selektora, covjek je uzimao medalje i sa slabijim selekcijama, samo da se on malo pameti i odjebe bolide.

i na kraju odbrana! tu smo izgubili prvenstvo.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 19:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Тешко је без вође. Част капитену (?!?!?!?!?) Радуљици, али наш вођа је Теодосић. Шта је нама требало у мечу са Шпанијом? Па ово:

https://www.youtube.com/watch?v=09tZ-9Mxums

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ovo sa Jokiem kao sa SMS prošle godine. Tolika frka oko njega, a onda go kurac.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Za par godina kad ovi stariji odu, bicemo kao Njemacka sa Dirkom, nezgodan protivnik za osvajace medalja i nista vise.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Kokoskov zasto da ne ako polazimo od cinjenice da nakon prvog neuspjeha sjecemo glavu treneru bez obzira na prethodne rezultate.
Osim njega kojeg trenera srbija ima da je u stanju voditi reprezentaciju? Pri tom ne racunam zoca,pesica ili ove mlade nedovoljno afirmisane jer u tom slucaju bolje da djordjevic i ostane ako ce preuzeti sasa obradovic ili neko slican.
Ovo je samo moje misljenje, ne kazem da sam u pravu.
A za medije sam napisao da to nije argument vec pokusaj opravdanja a ti isti mediji su najvece zlo za sport bilo koje vrste.
Takticki se zakazalo i to je to. Mislim da su se na pripremnim utakmicama otkrile sve karte sa kojim se raspolaze i onda je ozbiljnim ekipama bilo lako da odreaguju i spreme se za srbiju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Uzecemo da su nam ispala dva bitna igraca (teo i milutinov) i da iz nekog razloga, koji nije saopstio, nije zvao jos dvojicu (kalinic i nedovic) misim da uz dobrog trenera mozemo igrati puno bolje. Svaka cast saletu, ali ne igra se samo na njegovo ime, procitao ga je svako iole ozbiljan. Ne verujem bas da cemo biti kao ta nemacka, ipak imamo daleko zdraviju kosarkasku sredinu i uvek ce biti nekoliko top igraca, ali kljucno je koliko imamo dobrih trenera a da nisu u godinama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Da...bojim se da je ovo poslednji trzaj i poslednja dobra ekipa srbije. Nakon godina neuspjeha Sale je sve nekako pokrpio, dosla je ok generacija i par medalja. Sta poslije ovog? Zvezda ne proizvodi igrace. Jos gore stao je i partizan koji je uvijek davao najbolje reprezentativce.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Milioniti put, Nedović je morao operisati povredu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ja ne vjerujem da ce Kokoskov pristati da preuzme reprezentaciju sad u ovom momentu, ako razrjese Saleta i iz tog razloga prvenstveno mislim da treba ostati jos Olimpijadu da izgura, a i ipak je ovo na neki nacin njegova ekipa, koju je on ajmo reci skrpio i trebalo bi da zavrsi taj ciklus zakljucno sa OI.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Mislim da Djordjevicu treba dati jos jednu sansu.
Nesto ce iz ovoga sigurno nauciti.
Treba malo zbiti redove, probati otici na olimpijadu pa polako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Verovatno ce i ostati za OI, neka ga, samo treba imati plan za buducnost i po pitanju selektora ali i po pitanju mladih igraca


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
O tome i ja pricam i sve sam vise ubjedjenja da treba ostati za kvale za OI ali da nauci nesto iz svega ovoga i poradi na raznovrsnosti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Citiraj:
Od ishoda preostalih četvrtfinalnih mečeva zavisi da li će se "orlovi" od četvrtka boriti za plasman na Olimpijske igre u Tokiju 2020.

Ako Francuska pobijedi SAD, ili Australiju Češka, preostale dvije utakmice Srbija će igrati samo za prestiž, ali ako Francuzi i Česi ispadnu, onda će četiri selekcije (uključujući Poljsku) ostati u trci za drugom olimpijskom "vizom" rezervisanom za Evropu.

"Polufinala" bi bila Srbija - Francuska i Češka - Poljska.


evo sto se tice olimpijade, ovako se moze otici direktno na olimpijadu sa ovog SP. sa druge strane, idu kvalifikacioni turniri ali to je bas bas nategnuto jer ce se u junu igrati 4 turnira sa kojih ce po jedna reprezentacija da se kvalifikuje na OI. svaka grupa ce imati 6 ekipa:

Citiraj:
The FIBA Basketball World Cup 2019 will qualify directly 7 teams to the Tokyo 2020 Olympic Games , while the 16 next best classified teams at the World Cup will get the chance of qualifying through one of the 4 FIBA Olympic Qualifying Tournaments 2020.
2 selected teams per region will also take part in the FIBA Olympic Qualifying Tournaments, for a total of 24 teams divided in 4 tournaments of 6 teams each.
The winner of each tournament will qualify for the Tokyo 2020 Olympics.


kroz ovakav turnir se hrvatska uvukla na prosle OI kada su mlatnuli i zabare na turniru koji se igrao u italiji.

zajebano ce biti i zbog termina jer se ovaj turnir igra od 6. do 12. jula i pitanje ko ce od igraca htjeti to da igra uopste.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Luis Skola igrao u Tau 98-07 a Đorđević u Barsi i Realu 97-02 :lol: 'ladno su bili rivali


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 20:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Nemamo mi sanse protiv Francuza, nakon ova dva poraza, mozete zaboraviti na to i spremati se za te kvalifikacije.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 21:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
skypostman je napisao:
Nemamo mi sanse protiv Francuza

A ako budemo igrali sa Amerima za 5. do 8. mjesta? ;)

Realno te utakmice većini selekcija ne znače mnogo kada ispadnu iz četvrtfinala i borbe , pa eto šanse da Đorđević motiviše igrače i poradi na taktici, da ne budu 3 uzastopna poraza.
Da Dobijemo Fran..., ovaj, možda i Amere.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Sve u svemu popušili smo i to je to...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
skypostman je napisao:
Hahahha Kokoskov, pa nije prso jbt.
Raspala nam se odbrana, eto sta je. Procitani kao bukvar.
Kalina govnar omdah turio sliku onih svojih turaka, da se mene pita nikad vise ne bi prismrdio reprezentaciji, decko nije udure sa vuglom.


Da, sigurno je zbog toga postavio, da se nasladi, i sigurno je bitno to sada pominjati. To bi sigurno uradio igracima sa kojima je vjerovatno u odlicnim odnosima. Sreca pa se ti i tebi slicni ne pitate.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2019, 21:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Popušili smo, ali se slažem da Saleta treba ostaviti.

Послато са KING_KONG_3 уз помоћ Тапатока

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs