banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Sep 2022, 11:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Choban je napisao:
LeonN je napisao:
Dončić koji na kraju utakmice ulazi u mod kočijaša i čašćava sudije pravom sočnom porcijom psovki. :)

Pa je'l naš il' nije :iconbiggrin:

Da je pravi Janez opsovao bi nešto tipa: "Trista kosmatih medvedov!" Ili "Naj te koklja brcne!".


Kako psuje, naše gore list je sigurno. :D
To drugo što si napisao nemam pojma šta znači. :D

munja.alex je napisao:
Taman da izgube. Na kraju je bilo 8 razlike. Ali nismo imali Acu informaciju na klupi da nam javi, kad nam krene loše sa šutem za 3, da okrenemo taktiku.
:-D


He Munjo, taman te 3 trojke da samo dali i pobijedimo 1 razlike. Ko Bog, jel da. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2022, 12:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Rivaldinho je napisao:

U suštini igrali smo istu igru sa cijelog prvenstva, ali ovog puta smo bili stegnuti, u odbrani bez žara, u napadu drhti ruka. Ja i dalje vjerujem u natprirodne razloge, kad vidim ona 4 ista rezultata, pa poraz Slovenaca of Poljaka, dobru igru Finske protiv Španije... :) Kao gluposti koje su Francuzi pa i sam Napoleon pravili kod Borodina (nije poslao Gardu da zada završni udarac Rusima u povlačenju), kad su se ukočili umjesto da dovrše Ruse, na to me podsjeća, racija nigdje... ovo je utakmica koju smo morali izgubiti... da se narod ne zamajava tim sad kad ima preča posla, ovih dana.


Neke šuteve za 3 koje smo trebali ubosti, nismo. Neke otvorene koje smo trebali zatvoriti, nismo. I napad i odbrana nedovoljno dobri.

Čitao sam postavljeni intervju sa Bošom Tanjevićem i gdje spominje Nedovića, da bi on mogao dati 3, 4 trojke koje su nam falile. Mogao bi on dati, ali on nije tipičan šuter, a ni bek. On je combo slasher. Odličan kao 6. igrač sa klupe, probije par puta na ulaz, pripali koju tricu i ode na liniju penala. Ali je i on rupa u odbrani. Moraš ga kriti, kao i Teodosića što smo krili. Samo što smo za Teodosića imali tu u petorkama dva vrhunska defanzivaca na kecu. Markovića i Jovića. Prvi se oprostio od reprezentacije, drugi je malo malo povrijeđen, posljednje 2, 3 sezone. Oni su mnogo značili u branjenju perimetra i krpili defanzivne nedostatke ostalih. Nedović, Micić, Gudurić, Jaramaz, nisu ni blizu tog defanzivnog nivoa. Pefi i Jović su plejmejkeri od gotovo 2 metra, a uz to i u napadu znaju da itekako razigraju, a nisu veliki potrošači lopti. Znaju pripaliti za 3, a mogu i postovati manje plejmejkere. Pa oni bi maksimalno maltretirali Pisua i slične tipove i u napadu i odbrani. Ušli bi mu pod dres i ne bi u tri napada spakovao onako 3 trojke. Micić je stalno kasnio u pokrivanjima. A Pešić nije išao na small ball opciju. To je ono što mi se izuzetno sviđalo kod Đorđeviča (on je bagovao sa Jokićem na 4, al ajd). Igrao je sa 2, 3 plejmejkera/ beka redovno. To i Obradović radi. Radio u Panati, Feneru, radi i sada u Partizanu. Zbog toga nam je falio Avramović, a i Dobrić. Nisu oni nivo defanzive Pefija i Jovića, da isprate nogama i tijelom, ali znaju da grizu i pritiskaju u odbrani. Kari nije ni pokušao (dovoljno) da spušta Kalinu na 4 i da pored njega budu 3 beka i Jokić. Kari je gurao i Davidovca na 3, a on čovjek igra čistu četvorku, a Radonjić ga koristio nemal broja puta i kao opcija na 5 u određenim varijantama. Prespor je za 3. Kari se nije dovoljno prilagođavao u nekim situacijama. I to je bilo neko njegovo bagovanje u drugom poluvremenu protiv Italije. Ristić je mogao ladno ostati u BG i Dobrić da ide, a Kuridža da krpi na 5 po potrebi. Ionako može i za 3 ubosti, da raširi.

Šta će Kari u narednom periodu raditi, ne znam. Samo neke postave i rotacije mi nisu po ukusu. Gledam kakve odbrane kombinuje Skariolo sa onakvom Španijom. Koja ima dva sporadična NBA igrača, jednog prospekta i ostalo ABA nivo igrači (Rudi ima 37 godina i onako leti po terenu, krade lopte, pogađa sa 9 metara). Da smo mogli više, apsolutno jesmo. I opet sada ide borba sa onim ludim prozorima i kvalifikacijama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2022, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Pa i sada da je krenuo Markovic bio bi odbrambena gromada za ove. Spanija ima najjacu ligu, velesila u kosarci i uzmu L. Browna za pleja, na kraju im on ispade i najbolji igrac na ovom prvenstvu. Provukose se protiv Litvanije, a bilo bi drvlje i kamenje po njihovom treneru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2022, 12:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Kako ne bi bio. Pa prošle sezone Marković protiv Partizana imao pojedine vrhunske minute na terenu.

L. Browna nisam ni pominjao jer je profesionalni reprezentativac. Ove godine je tu, naredne pitanje. Ali to je pokazatelj kako poslije najveće generacije u istoriji španske košarke, dolazi smjena i oni i dalje pokušavaju da ostanu u vrhu. Oni su čini mi se bili 8 ili 9 favorit prije početka prvenstva. Od njih i Litvanija, i Njemačka i Francuska i Grčka i Srbija itd. imaju bolji roster. Da l bi bilo drvlje i kamenje po Skariolu da nije prošao Litvaniju, ne znam. Sa ovim timom kojim igraju njima je 8 najboljih taman, a ovo polufinale i preko toga. Večeras protiv Njemačke mogu se opušteno izmjeriti. Njemačka ima jaču ekipu i domaćini su, favorit za finale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2022, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Prije prvenstva su vec bile prozivke Scariola sto ga je uopste i pozvao, a zato ga juce pita novinar da li se osjeca kao "pobjednik" po pitanju Browna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2022, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Uh... Kakva utakmica. Švabe izgubiše. Imali su šansi ali je i njima izgleda zadrhtala ruka.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2022, 19:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Ima li neko stream za finale večeras?
Gdje gledate?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2022, 08:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ovo je sportski duh. :D


_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2022, 22:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Izgleda da nije WC daleko. Odlični rezultati danas u grupi. Sada još uzeti Tursku. Ako ne bude navijača, onda neka i izgube...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2022, 15:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
https://mondo.ba/Sport/Kosarka/a1180076 ... rbije.html

i onda ce doci sa efesom u bg i opet kenjati kako postuje srbiju, srpske klubove, srpsku kosarku, srpske igrace!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2022, 18:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2022, 10:48
Postovi: 110
Teško je naći odvratnijeg lika u evropskoj košarci. On i Šarunas u pet deka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2022, 08:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Citiraj:
Kukao sam i plakao što sam 2019. precrtan sa spiska i nisam otišao na SP, a onda 3 godine kasnije odbijam da igram za reprezentaciju, jer bih da budem lider kluba u ubedljivom porazu. Iste te godine sam poveden na EP povređen, pre igrača koji se uvek odazivaju. Zovem se Nemanja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2022, 21:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ne može slađe :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2022, 22:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 453
Sramne sudije, al ni to Turcima nije pomoglo.

Ristić junak utakmice.

_________________
Volim zenske grudi, vise velike. Volim Salernitanu, Srbiju, Kinu i evropski dio Rusije. Volim jafu, bijelu kafu i seks jutarnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2022, 22:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
90 sekundi bez poena na kraju. Patnja je gledati ove ad hoc timove... Ne samo naše.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2022, 11:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
danijell je napisao:
Patnja je gledati ove ad hoc timove... Ne samo naše.


Surova demonstracija smisla sprota u 21. vijeku - samo dolar ili ojro. Tj. u ovom slučaju više je besmisao nego smisao, jer ono malo smisla su odlučili da dobro naplate, a ostatak je goli besmisao, mi smo se snašli, a vi ga duvajte i gledajte Filipa Čovića... mada i besmisao naplaćuju, sa onim koracima i nošenjima lopti i cirkus pravilima u NBA, sa Evroligom od koje na silu prave evro NBA, sa "Ligama nacija" i ostalim takmičenjima koja cijede suvu drenovinu, umjesto da igrači malo dođu do daha...
Ove kvalifikacije su tragikomedija, samo nekako proći i onda što prije zaboraviti bukvalno sve. I nadati se da će neko imati zrno razuma da potraži kakav dogovor.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2023, 13:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Citiraj:
Pešić je izabrao sledećih 24 igrača:

Danilo Anđušić, Aleksa Avramović, Dušan Beslać, Nemanja Dangubić, Dejan Davidovac, Ognjen Dobrić, Nikola Đurišić, Marko Jagodić Kuridža, Ognjen Jaramaz, Marko Jeremić, Stefan Jović, Vasilije Micić, Dušan Miletić, Nikola Milutinov, Luka Mitrović, Nemanja Nedović, Marko Pecarski, Filip Petrušev, Aleksa Radanov, Dušan Ristić, Boriša Simanić, Uroš Trifunović i Aleksa Uskoković.

Okupljanje reprezentacije Srbije počeće nakon završnih turnira nacionalnih kup takmičenja širom Evrope.




Ambiciozno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2023, 14:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Kad ce pravi spisak :D
Ovo je spisak zelja, ne pika se :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2023, 11:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Slika

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2023, 15:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Prekosutra počinje EP za žene.
Srbija brani titulu.
U grupi igraju sa Turskom,Slovačkom i Mađarskom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs