banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 16:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Apr 2017, 12:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Нова Варош je napisao:
Tumor da. Ucjenjuje, uslovaljava, nameće.
Dobio je svojevremeno batina u Moskvi od obezbjeđenja CSK-a, ne bi bilo loše da ga neko i u Srbiji prevaspita.

On to nagovara Jokića da odustane, svi se nadamo da ovaj nije papak i da će doći. Naravno da može promjeniti menagera, ako ima želju da igra za svoju zemlju, a ovaj mu to ne da.

Зашто мислиш да је ово лако изводљиво? Могу замислити какав су уговор потписали осамнаестогодишњак са вишком кила и мањком великих прогноза и мајстор свог заната и говно какав је Мишко.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 12:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Kao da bi mu bilo bolje da je kod, recimo, Raškovića. Sve su to ista govna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 12:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
I ja verujem da je komplikovana situacija oko ugovora, videcemo al za verovati je da nece igrati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 12:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
enc0re je napisao:
Kao da bi mu bilo bolje da je kod, recimo, Raškovića. Sve su to ista govna.

Мене то само интересује кроз призму користи или штете за репрезентацију, а ту су пар посљедњих отказа (Марјановић, Јокић) из Мишкове ергеле. Некако ми се чини да је однос Мишко-Сале лош. Наравно, од једног господина, као што је Ђорђевић, ни не очекујем ништа друго.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 13:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Nisu igrači jagode da ih u hladnjače staviš i otjeraš gdje ti je volja. Nenad Krstić je otišao od Miška, naprimjer. A krle je zaradio više nego simbolično za vrijeme svoje karijere.

S druge strane, vjerovatno je zalizani feget dobar prema klijentima, tj igračima, to mislim iz razloga što je on sredio jebenom Oliveru Steviću i Peri Aranitoviću da igraju po Španiji, nije to neki silan novac, ali dovoljno se može zaraditi kad se godinama igra da sebi egzistenciju obezjediš. Eto, Bobiju je nakon krš sezone sredio trogodišnji ugovor, jak, u ekipi koja uz par pojačanja može biti dobra na istoku.

Ako bi prešao kod drugog menagera zato što mu ovaj kenja oko reprezentacije, sumnjam da bi recimo Rašković istu stvar radio. Mnogo je novca oko nba igrača da bi sebi neko istu grešku dopustio.

Sve je stvar do Jokića u suštini. Mada me ovaj dijabolični zalizanog nervira što se od marta upali po tabloidima i govori ko bi igrao, ko ne bi, daje sebi puno za pravo.

Eto, Vladimir je spominjao Gasola i PArkera i njihove bravure sa reprezentacijama, baš me zanima jel njima menadžer sugerisao da ne igraju za svoju zemlju, jest, ali u ljeljama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 15:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Njegova odluka, razumicu je. Mada ce mi biti zao ako ne bude igrao.
S druge strane ko igra za raju...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 14:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
http://www.kss.rs/saopstenje-kss-povodo ... a-ep-2017/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Miško se prepao da će mu se pulen povrjediti i neće potpisati višemilionski ugovor, pa ni on sam neće moći strpati keš u džep i zato kenja da mu je Denver zabranio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 14:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Овако се ради. Браво, Даниловићу.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 14:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Da ga Jokić odjebe bilo bi najbolje. I tako, nema on šta da se brine za svoju košarkašku budućnost. Neka izganja nekog drugog :)
Ima ih 85 ispred Miška
http://hoopshype.com/reps/
Miško fino napao NBA tržište, pa sada ne pušta :)

Gledam ovo za Jokića. Pa ovo kao BH vlast.
Citiraj:
His agents are Misko Raznatovic, Mike Higgins, Michael Lindeman.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 14:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Није више Марјановић код зализаног?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 14:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
saopstenje je ubolo bas tamo gdje treba, plus odgovor karnisovasa!

misko muti tamo gdje ne treba i neka se sada to definitivno razbistrilo da li klub moze da zabrani ili sugerise nekome nesto!sad je loptica prebacena misku i jokicu i svaka dodatna rijec ili objasnjenje sa njihove strane bi bili suvisni OSIM kada se jokic bude zvanicno izjasnio, da li ce da igra ili ne.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 15:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Владимир je napisao:
Није више Марјановић код зализаног?


His agents are Michael Lindeman and Jeff Schwartz.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 15:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
То и ја видјех. Сада могуће нема препрека да игра.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 15:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Od prvog trenutka nije bio sporan klub vec zalizani romac prevashodno!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2017, 08:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Citiraj:
Denver Nagetsi, sudeći prema pismu koje je stiglo u KSS, neće braniti Nikoli Jokiću da nastupi za reprezentaciju Srbije na narednom Eurobasketu.

Uostalom, a o tome smo već pisali, oni na to nemaju ni pravo.

Međutim, ono što u pismu ne piše, a što je iz dana u dan sve jasnije, neće ga u toj nameri ni podržavati. Jasno utvrđena pravila dogovorom između NBA i FIBA, koja uskraćuju Amerikancima pravo da evropskim igračima brane nastupe za reprezentaciju (osim u slučaju povrede), ne sprečavaju ljude iz Kolorada da tu i tamo, javno i manje javno, "provuku" da bi oni više voleli kada nova NBA zvezda, 22-godišnji Somborac Jokić, ne bi došla na predstojeće pripreme "orlova" pod vođstvom Aleksandra Đorđevića.

O ovome se aktivno govori još od kada je Jokićev menadžer, Miodrag Ražnatović, nagovestio da će biti problema.

Poslednje u nizu "mišljenja" da bi za Jokića bilo bolje da se odmara i radi na sebi stiglo je direktno od trenera Nagetsa, Majkla Malouna, koji je gostujući na radio stanici "Altitude" iz Denvera, iskorstio priliku da nabroji sve mesece koje je oslonac igre njegovog tima proveo neprekidno trenirajući i igrajući košarku.

Poruka je, naravno, bila jasna.

Maloun je počeo od leta 2015. kada se tada, za Amerikance, anonimni Nikola Jokić priključio kampu Denver Nagetsa.

"Igrao je mnogo za nas od kada je došao ovde, bio je s nama i celo leto pre toga. Onda se naša sezona završila, ostao je ovde još mesec dana i otišao kući, da se spremi za kvalifikacije za Olimpijske igre. Oni su morali da se bore da bi otišli u Rio", rekao je Maloun, a onda izneo tačnu i netačnu informaciju.

"Pobedili su na tom turniru, pobedili su Italiju u produžecima. To se onda završilo".

Pobedili jesmo, ali sa Italijom nismo igrali produžetke iz prostog razloga što Italija nije ni učestvovala, a i sve ostale rivale pobedili smo u 40 minuta igre, prilično ubedljivo.

Pre će biti da nas je Malozun pobrkao sa Hrvatima, koji su igrali finale kvalifikacionog turnira u Torinu i pobedili domaćina, Italiju, posle drame u produžecima.

Maloun je potom nastavio da nabraja…

"Tada je dobio recimo nedelju dana odmora, a onda su se vratili u trening kamp da bi se spremili za Olimpijske igre. Odleteli su dole u Brazil. Vratio se početkom septembra, gde god da je bio i bio je ispražnjen. Fizički, ali pre svega mentalno. Poslednje mesto na kojem je hteo da bude je teretana", pričao je Maloun u dahu, blago preterujući, ali suština je bila tačna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2017, 11:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Ne vidim razlog zašto bi reprezentacija ispaštala... Neka mu Denver da mjesec dana godišnjeg, ionako igraju 80 utakmica, ništa im neće značiti 10 bez njega. Pa fino čovjek da se odmori i fizički i mentalno, napuni baterije i udri jovo nanovo. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2017, 11:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Da, u upravi NBA timova uglavnom zapošljavaju budale.

Spoiler:
Taj klub na koji ste svi pomislili je izuzetak.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2017, 12:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Добро, колико ћемо пута ово поменути до јесени? Ако му се долази, нека дође, ако не долази, нека не дође и јеби га. На њему је. И ова вијест је пуштена након што су сигурни да је народ заборавио саопштење КСС-а.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2017, 12:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Ako im je sezona vezana od toga da li će Jokić doći odmoran ili već u takmičarskoj formi, onda se izvinjavamo redovnoj playoff ekipi :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs