banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jun 2021, 10:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Pokuševski i ne treba da igra ovo ljeto nego da radi na sebi i dotjera tijelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ljudi dragi, pa ne kopa kanale covjek 12 sati dnevno svaki dan, kakav crni umor. Bavi se najljepsim mogucim zanimanjem, zivi od toga. Kako Djokovic moze sve zivo ispostavati, od reprezentacije do turnira.
Doncic takodje, igra od samog starta. Oke, i ako je Jokic umoran, mozemo mi proci kvalifikacije i bez njega, al da neces olimpijadu za svoju zemlju da igras..
Pa treba ga prestati zvati definitivno..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 11:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
enc0re je napisao:
Pokuševski i ne treba da igra ovo ljeto nego da radi na sebi i dotjera tijelo.

Što se tiče tijela, trebaće tu mnogo više ljeta. Osim ako ne misle malo da poguraju hemijom, pa da se očisti do sezone. Da ne zakasni kao Ejton prije par godina...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 11:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Pa dobro, to je proces. Ali on treba da započne što prije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 11:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
supersonic je napisao:
Ljudi dragi, pa ne kopa kanale covjek 12 sati dnevno svaki dan, kakav crni umor. Bavi se najljepsim mogucim zanimanjem, zivi od toga. Kako Djokovic moze sve zivo ispostavati, od reprezentacije do turnira.
Doncic takodje, igra od samog starta. Oke, i ako je Jokic umoran, mozemo mi proci kvalifikacije i bez njega, al da neces olimpijadu za svoju zemlju da igras..
Pa treba ga prestati zvati definitivno..


Naravno da ne kopa kanale.
On to gleda kao na sporednu aktivnost koja mu nije obavezna a koja ga smara. Ne gubi mu se vrijeme na to.
To ti je kao kod nekih ljudi koje smara da idu na svadbe i krstenja po familiji...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 11:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Pokuševski je rekao da mu u ovom trenutku nije ni bitno da "nabaci" neku mišićnu masu, već da ide na to, da mu mišići i tijelo mogu u dugačkom i jakom ritmu da izdrže, bez nekih velikih padova u igri. Nekim igračima to može samo da smeta ili bude nepotrebno u zavisnosti od igre i pozicije (ko je rekao Durantula).. Ali još je premlad i neprofilisan da mu bude to glavni fokus.

Od Jokića opet ništa neočekivano sa ovim otkazom. Ako sa 26 godina kao MVP NBA lige, pred Olimpijske igre, nema motivacije da igra i vadi se na umor, onda ne znam kada će biti spremniji i voljniji.
Na 5 opet imamo Bobija, Petruševa, Milutinova ako bude fit. Može i Simonović junior da uskoči.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 11:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Лука Дончић је примјер играча за поштовање, какву је сезону имао иза себе и одазвао се својој репрезентацији. А МВП-у желим од срца да још дуго доминира НБА лигом, и да више никада не добије позив у репрезентацију. Јер са оваквим приступом није ни заслужио да носи дрес Србије, а кога нема без њега се може и мора. Срећно момцима

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 11:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
LeonN je napisao:
Može i Simonović junior da uskoči.


Može, al' za Crnu Goru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 11:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
enc0re je napisao:
LeonN je napisao:
Može i Simonović junior da uskoči.


Može, al' za Crnu Goru.


Samo toliko mi je promaklo. :)

Bobi i Petrušev mogu to nekako izgurati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 11:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
vlakanje je napisao:
supersonic je napisao:
Ljudi dragi, pa ne kopa kanale covjek 12 sati dnevno svaki dan, kakav crni umor. Bavi se najljepsim mogucim zanimanjem, zivi od toga. Kako Djokovic moze sve zivo ispostavati, od reprezentacije do turnira.
Doncic takodje, igra od samog starta. Oke, i ako je Jokic umoran, mozemo mi proci kvalifikacije i bez njega, al da neces olimpijadu za svoju zemlju da igras..
Pa treba ga prestati zvati definitivno..


Naravno da ne kopa kanale.
On to gleda kao na sporednu aktivnost koja mu nije obavezna a koja ga smara. Ne gubi mu se vrijeme na to.
To ti je kao kod nekih ljudi koje smara da idu na svadbe i krstenja po familiji...

Onda ga definitivno treba prestati zvati i to je to.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 12:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Da li iko zamjera Teodosiću što je propustio zadnja dva velika takmičenja, kao i kvalifikacije kada je mogao igrati.
Prvo EP zbog lista, ali ubrzo nakon što je odigrano finale gdje je trebao barem još neko... On bez problema igra pripremne u prvoj sezoni u NBA. I on se tek bio oženi tada :)
Na SP opet mišić čini mi se, pa otpada. Opet nakon toga za manje od mjesec dana već Eurocup igra normalnu minutažu u takmičarskoj utakmici.
Neko bi pomislio da ga je Đorđević štedio zbog kluba...
Pa da i njega poredimo sa Đokovićem koji je AO odigrao sa povredom mišića.
Kalilnić kojem se pogoršala povreda baš zbog igranja za reprezentaciju i tu sezonu mu baš bila sj... na kraju izbačen iz reprezentacije zbog glupog komentara... I videa :D
Ali što se tiče umora. Nije samo fizički u pitanju. Posebno sve ovo vezano oko korone sa milio nprotokola oko svakodnevnog testiranja i slično. Njih su često i po tri puta dnevno testirali pre utakmice i svaki put samo zbog toga gubili par sati... A tek NBA balon u kojem su mjesecima bili kao u karantinu. I vrlo brzo počela sezona nakon toga koje je bila zgusnuta kao nikada prije. Zato i toliko povreda igrača. Ali i ono uzimanje "slobodnih" dana...

Ali opet, i ja mislim da je trebao Jokić igrati makar samo direktno otići na OI. Makar i da vuče neke povrede koje se ne spominju. Kao što je i Teo mogao barem u zadnjih par utakmica da uđe. Kao što Kalina jeste bio kraj ekipe do kraja i povrijeđen.
Ima naredne godine EP. Ako i tada se ne odazove, evo čak i ja sam za to da ga i ne zovu više... Ili ono formalno pošalješ poziv... Ali ne možeš se takvog igrača tek tako odreći, jer ovo je tek drugo takmičenje koje propušta. A priča je kao da je sve propustio i nikada nije htio da igra. Ali da je prava Lala da ga moraš izgleda i tjerati da nešto uradi... To stoji. Ali takav je bio oduvijek. Ima on i u Denveru, pa čak i u plejofu utakmica koje "napusti".

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 12:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
vlakanje je napisao:
https://mondo.ba/Sport/Kosarka/a1051489/Nikola-Jokic-ne-igra-za-Srbiju-olimpijske-igre.html

Ko je iznenadjen sa odlukom neka podigne ruku :lol:

Mlad sam momak, velika je steta

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 13:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Никад ми сомборац није легао, није ми ни жао што не игра.
Недостајеће свакако, али нек се јеб и он и Денвер, дабогда их сваке године метлали у плеј офу. :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 13:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Potvrđeno da Pokuševski neće biti dio reprezentacije ovog ljeta. Kao ni Smailagić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 13:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
vlakanje je napisao:
supersonic je napisao:
Ljudi dragi, pa ne kopa kanale covjek 12 sati dnevno svaki dan, kakav crni umor. Bavi se najljepsim mogucim zanimanjem, zivi od toga. Kako Djokovic moze sve zivo ispostavati, od reprezentacije do turnira.
Doncic takodje, igra od samog starta. Oke, i ako je Jokic umoran, mozemo mi proci kvalifikacije i bez njega, al da neces olimpijadu za svoju zemlju da igras..
Pa treba ga prestati zvati definitivno..


Naravno da ne kopa kanale.
On to gleda kao na sporednu aktivnost koja mu nije obavezna a koja ga smara. Ne gubi mu se vrijeme na to.
To ti je kao kod nekih ljudi koje smara da idu na svadbe i krstenja po familiji...


Za otprilike 315 dana odigrao je 109 utakmica, u prosjeku oko 35-36 minuta. Vjerujem da je iscjeđen kao limun ...ali ovo su OI koje su svake 4 godine, to se ne propušta. Mogao je propustiti EP ili SP koji su češći u kalendaru. Ne zamjeram mu što neće/neželi/nemože da igra.
Igraće neki drugi koji su manje umorni.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Pokuševski i Smailagić očekivano radiće na sebi ovo ljeto (nisam ni očekivao da idu)
Teo, Vasa, Nedovic, Gudurić Bogdan, Lučić, Kalinić, Avramović, Bjelica, Petrušev, Bobi, Milutinov

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 14:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
danijell je napisao:
Da li iko zamjera Teodosiću što je propustio zadnja dva velika takmičenja, kao i kvalifikacije kada je mogao igrati.
Prvo EP zbog lista, ali ubrzo nakon što je odigrano finale gdje je trebao barem još neko... On bez problema igra pripremne u prvoj sezoni u NBA. I on se tek bio oženi tada :)
Na SP opet mišić čini mi se, pa otpada. Opet nakon toga za manje od mjesec dana već Eurocup igra normalnu minutažu u takmičarskoj utakmici.
Neko bi pomislio da ga je Đorđević štedio zbog kluba...
Pa da i njega poredimo sa Đokovićem koji je AO odigrao sa povredom mišića.
Kalilnić kojem se pogoršala povreda baš zbog igranja za reprezentaciju i tu sezonu mu baš bila sj... na kraju izbačen iz reprezentacije zbog glupog komentara... I videa :D
Ali što se tiče umora. Nije samo fizički u pitanju. Posebno sve ovo vezano oko korone sa milio nprotokola oko svakodnevnog testiranja i slično. Njih su često i po tri puta dnevno testirali pre utakmice i svaki put samo zbog toga gubili par sati... A tek NBA balon u kojem su mjesecima bili kao u karantinu. I vrlo brzo počela sezona nakon toga koje je bila zgusnuta kao nikada prije. Zato i toliko povreda igrača. Ali i ono uzimanje "slobodnih" dana...

Ali opet, i ja mislim da je trebao Jokić igrati makar samo direktno otići na OI. Makar i da vuče neke povrede koje se ne spominju. Kao što je i Teo mogao barem u zadnjih par utakmica da uđe. Kao što Kalina jeste bio kraj ekipe do kraja i povrijeđen.
Ima naredne godine EP. Ako i tada se ne odazove, evo čak i ja sam za to da ga i ne zovu više... Ili ono formalno pošalješ poziv... Ali ne možeš se takvog igrača tek tako odreći, jer ovo je tek drugo takmičenje koje propušta. A priča je kao da je sve propustio i nikada nije htio da igra. Ali da je prava Lala da ga moraš izgleda i tjerati da nešto uradi... To stoji. Ali takav je bio oduvijek. Ima on i u Denveru, pa čak i u plejofu utakmica koje "napusti".

A bas mi ih je sve zao u pm, evo placem.. Narod nema leba da jede, crnče za 300 maraka ko idioti, a eto sportistima je problem da mu se uzme triput dnevno bris, ili pobogu u karantinu su mjesec dana bili, a u karantinu uslovi koje ni na filmu ne mozes vidjeti.. Ili da igraju kosarku. Kakav qrčev umor, ne dolazi on na tekme ko ja na termin poslije rucka, pive i cigare. Imaju tim ljudi koji se danonocno brine o tome kako mu nokat izgleda na malom prstu, a kamoli o necemu vecem. Ovo je cista nezainteresovanost, kurcobolja.. I neka, ne treba ni Jokic ni bilo ko drugi da igra preko neke stvari. Samo sto Jokicu ovo nije prvi put, ne znam kako se ne ugleda na Doncica, covjek i kvalifikacije hoce da igra. Sere mi se vise od svih velikih sportista koji ce tudja govna jesti a svom narodu ta ista prodavati..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 15:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Teo i somborac ne mogu u istu recdnicu kada je reprezentacija u pitanju. A mislim da nikad nece ni moci.

https://youtu.be/09tZ-9Mxums

Ovom liku je stalo,a nba mvp nikad ovakav stav nece imati.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Nema ovakav stav ni Bjelica pa je jedan od bitnijih. Onog Bircevica vuku na prvenstva zato sto je hlaf od Teodosica. Na kraju sta ima Branko Jorovic od reprezentacije, a karijera mu propala radi nekog "Kirin kupa", ne spominju ga nigdje, a vidjelo se u Igokei kakav je igrac.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 15:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Nije lud igrati. Odigrao je preko 100 utakmica od prvog avgusta prosle godine dvadesetak vise od Pomenutog Doncica i imao puno manje vremena za odmor od njega proslo ljeto. Njegovo tijelo je full iscrpljeno. Treba potpisati max ugovor, da li da rizikuje to i obezbjedjivanje 8 pokoljenja zarad pljuvaca koji ga ne bi pomenuli da se povrijedi igrajuci za reprezentaciju ili nedaj boze nesto gore i to u po ljeta kad su temperature tolike i kad je rizik veci. Da se igra krajem avgusta siguran sam da bi igrao, ali da nakon tako duge sezone i zavrsetka prosle odmah uskoci i bude tu jos mjesec i po... Nije nimalo humano i to morate shvatiti. A sad sta ce pljuvaci misliti trebalo bi da ga boli k. Pogotovo pljuvaci iz reda naroda koji je 70% slijep i koji dopusta bolesnim politicarima da ih jebu u mozak decenijama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs