banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 20:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 638, 639, 640, 641, 642
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Sep 2023, 13:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Mislim da će igrati Lebron, iskreno. Ima kompleks Džordana pa neće propustiti priliku da ima jedno OI zlato više. Možda čak sledeće sezone završi NBA karijeru, pa onda rasterećno odigra Olimpijadu. Uostalom, ne vjerujem da je džaba najavio.

LeonN je napisao:
Pa te dvije utakmice smo bili egal, s time što tu za 5. mjesto, odnosno svjetsko prvenstvo 2019. su oni odigrali kafastrofa, skoro kao i ovo. Pogledaj kako smo prošli u finalima 2014. i 2016. Oni su na dva svjetska u nizu propisno se obrukali, tako da na OI sljedeće godine sigurno dolaze maksimalno motivisani i sa najjačom postavom.

Neka izvedu petorku Mičel, Džejlin Braun, Durent, Tejtum, Dejvis i svakoga će ofanzivno ugasiti.


Sjećam se svega, jesu nas ubijali, ali prije svega što mi nismo mogli meda u napadu, gazili su nas pritiskom na bekove pa smo se oduzeli i upali u paniku. Druga stvar, imali smo onda protiv Australije utakmicu gdje smo izgorili, i dan odmora manje... Sale kao trener nije mogao naći rješenja za to, a Pešić je ipak druga priča. Tejtuma i Brauna i Kemba Vokera... su imali i kad ih je Turska zamalo dobila na SP. Jako teško, ali mislim da ako imamo neku 90% punu postavu, po FIBA pravilima možemo se ponosati s njima kao što smo sad sa Kanadom. Pa bar da bude zanimljivo. Mislim, Birčević, Štimac...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2023, 14:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
gsasa je napisao:
Šta kažete na ovo? Pešić kaže da nam ne treba Aba liga.


Isto je govorio i Duda, a uz svo dužno poštovanje, nisam saglasan ni sa jednim jer kvalitet, pored selekcije i treninga, rađa i konkurencija kao nezaobilazan faktor.
Već sam nekad pričao ovdje, mislim, a i opet ću: najbolje se vidjelo šta znači konkurencija, kad je uvedena ABA liga 2. Do ABA 2, u prvenstvu Srbije, KLS timovi su služili kao kante za nabijanje rezervi "večitih", do polufinala nije bilo zanimljivo.
Bukvalno sledeće sezone nakon uvođenja ABA 2, već je počelo biti guravo u nekim utakmicama sa KLS-ašima. Momci su osjetili jaču konkurenciju i napredovali su. Taman toliko jaču da mogu da napreduju, a da ne sagore, jer prejaka konkurencija te baca u očaj, tu nema napretka kad te rasturaju.
Ako svaki klinac dođe do seniora sa svojom formom šuta umjesto sa školskom, univerzalnom, kako je to kod Letonaca, Litvanaca, Nijemaca... ne vidim kako je to problem profesionalne lige? Mislim da je važnije djeci generalno stvoriti uslove za bavljenje sportom, parkove, igrališta... školske sekcije, praćenje, stipendije za nadarene, podršku nekakvu... da se stvori baza, a baza će dati talente, umjesto da sve preostaje na onim roditeljima koji imaju novca da podrže svoje dijete, bez obzira bilo ono talentovano ili ne.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2024, 13:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Prvo kolo sa Amerima na olimpijadi, odma da vidimo od čega smo...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 638, 639, 640, 641, 642

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs