banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jun 2021, 17:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Mjesec i po je do OI, moze odmoriti mjesec lagano. Odmarao nije jer nije zelio, Meloun je o tom pricao. Supermaks ce potpisati taman da se povrijedi sutra i ne odigra ni jednu utakmicu sledece sezone. Apsolutno drzi mali fransizu u svojim rukama i moze da radi sta hoce.
Ali hoce da odmori 3 mjeseca, ok, neka odmara, sigurno ima igraca koji hoce da igraju na Olimpijskim igrama.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Jokić, Luka i slični mogu šta god hoće. I trenera da smjene preko noći ako hoće... A tek da im nešto ugrozi super max, osim neke povrede kojom završavaju karijeru. A to Jokić može dobiti i u štali...
Ja mislim da je ovo najviše do Denvera zbog toga što im se malo otvara prozora za uzimanje titule naredne sezone. I ove su imali da im se nije povrijedilo 3-4 bitna igrača pred kraj sezone... Ali naredne sezone imaju sigurno na okupu Jokić, Marej, Gordon i Porter... I vjerovatno će i dovoditi još kojeg iskusnog igrača pa makar na jednu godinu. Pa neće da uopšte rizikuju sporiji start igrača ili da ih sustigne u drugoj polovini sezone umor zbog igranja tokom ljeta. Tada i najviše nastaje povreda... Ja se nadam barem da je to. Da mu je NBA titula na grani ispred OI ove godine. Ali ako je do toga da mu je dosta košarke pa neće ni za reprezentaciju da igra, onda jbg... U svakom slučaju moraće nešto ozbiljno da uradi sa reprezentacijom da se ovo zaboravi. A ljudi kod nas su poznati po tome...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ali odmarao bi mjesec dana do olimpijade, poslije nje jos mjesec. Trening kampovi krecu 2 sedmice pred nba ligu. Ne kontam ja ovo i dalje, reprezentacija je svetinja. Koliko bi klinaca dalo sve na svijetu da provede ljeto sa reprezentacijom, ljudi treniraju i rade citav zivot za to.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 19:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
skeva je napisao:
Mjesec i po je do OI, moze odmoriti mjesec lagano. Odmarao nije jer nije zelio, Meloun je o tom pricao. Supermaks ce potpisati taman da se povrijedi sutra i ne odigra ni jednu utakmicu sledece sezone. Apsolutno drzi mali fransizu u svojim rukama i moze da radi sta hoce.
Ali hoce da odmori 3 mjeseca, ok, neka odmara, sigurno ima igraca koji hoce da igraju na Olimpijskim igrama.


Tako je.
Ja bih samo jos rekao da nema potrebe ga zvati ubuduce.
Ako nekad izrazi zelju, neka posalje sms aktuelnom selektoru i to je to.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 19:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Jun 2018, 14:35
Postovi: 104
Apsolutno ga više i ne treba zvati.
Pizda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 20:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ma neće to biti odmor tri mjeseca ili sa OI dva. Pa kada su išli na SP on je već prije početka priprema reprezentacije radio po programu od Denvera.
Tako će biti vjerovatno i sada. Možda koja sedmica odmora i odmah plan stiže. Da oni njega puste duže da odmara, ode on po burek i kolu... :D

Ali kao i tada, mogli su uskladiit programe i ove godine. Čak je Meloun trebao biti u reprezentaciji. Pa i on bi malo naučio oko svog posla. Barem kada zvati tajm-aut da prekine seriju....

Ali kako god. Sada se treba posvetiti onima koji hoće da igraju i mogu. Mene zanima kako će Kokoškov ovo složiti. Treba se i on malo dokazati. Izblijedilo je zlato sa EP :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2021, 20:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
danijell je napisao:
Ma neće to biti odmor tri mjeseca ili sa OI dva. Pa kada su išli na SP on je već prije početka priprema reprezentacije radio po programu od Denvera.
Tako će biti vjerovatno i sada. Možda koja sedmica odmora i odmah plan stiže. Da oni njega puste duže da odmara, ode on po burek i kolu... :D

Ali kao i tada, mogli su uskladiit programe i ove godine. Čak je Meloun trebao biti u reprezentaciji. Pa i on bi malo naučio oko svog posla. Barem kada zvati tajm-aut da prekine seriju....

Ali kako god. Sada se treba posvetiti onima koji hoće da igraju i mogu. Mene zanima kako će Kokoškov ovo složiti. Treba se i on malo dokazati. Izblijedilo je zlato sa EP :)

Realnost je da sada trebamo malo drugacije graditi tim. Kljucan nam je oporavak Milutinova.
Centarska linija:
Beli, Kalina
Bobi, Milutinov, Petrusev
Ozbiljno je to.
Ostaje zal sta bi bilo kad bi bilo, ali ko ga jebe, nije prvi put da se ovo desava.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2021, 00:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
A sta je sa Micovim?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2021, 15:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Evo šta Pešić priča o otkazu Jokića.
https://sportklub.rs/kosarka/reprezenta ... 100-odsto/

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2021, 11:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Jokic postaje tata nekad ovog ljeta, zato ga nece biti.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2021, 07:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Daruže moj... pa stranci su ostajali u Srbiji i igrali utakmice, kad im roditelj umre. Samo izgovori od Jokića. Dobro, hoće burazer vjerovatno da uđe odmoran u sledeću sezonu, važniji mu je hotdogerski plejof od finala Olimpijade sa reprezentacijom, poštujem. Mada me malo čudi odluka, kad su mu braća onakva, baš djeluju ful istetovirani patriote.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2021, 08:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Na olimpijadi fali jos tetris da ubace u program, a kosarka kao i fudbal treba preci u cisto rekreativno učestvovanje. Isto i Nole to treba zaobici kao sto je Nadal, da se ne ponovi 2016.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2021, 12:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Rivaldinho je napisao:
Daruže moj... pa stranci su ostajali u Srbiji i igrali utakmice, kad im roditelj umre. Samo izgovori od Jokića. Dobro, hoće burazer vjerovatno da uđe odmoran u sledeću sezonu, važniji mu je hotdogerski plejof od finala Olimpijade sa reprezentacijom, poštujem. Mada me malo čudi odluka, kad su mu braća onakva, baš djeluju ful istetovirani patriote.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2021, 21:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Evo i KD je valjda rekao da će igrati na Olimpijadi. Nema veze s temom ali samo poređenja radi... :).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2021, 21:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
A dobro sad, ne treba biti na kraj srca. Durent je em dosta stariji od Jokića, sa mnogo većom NBA, plejof pa i reprezentativnom kilometražom, em je nedavno izašao iz najgore povrede u sportu, kidanja Ahilove tetive.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2021, 22:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
I isto tako ima još 11 igrača koji svaki može povući kada treba. I sa tom boljom postavom se prošetaju do finala. K bi igrao da mora kao u BKN da sam vuče tim kao u par zadnjih. Ali što se tiče njegovog oporavka, vratio se isti kao što je bio. Spominju i za ACL da će biit moguće zamjena bez uzimanja tkiva od povrijeđenoga, nego od donora. Još malo pa će praviti bolje ligamente, tetive... od onih orignalnih :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2021, 22:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Rivaldinho je napisao:
A dobro sad, ne treba biti na kraj srca. Durent je em dosta stariji od Jokića, sa mnogo većom NBA, plejof pa i reprezentativnom kilometražom, em je nedavno izašao iz najgore povrede u sportu, kidanja Ahilove tetive.



Nisi dobro pročitao ili si sarkastičan? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2021, 18:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Apsoštrumfno sarkastičan. Nažalost. Više bih volio da nisam imao razloga za to...

Citiraj:
I isto tako ima još 11 igrača koji svaki može povući kada treba. I sa tom boljom postavom se prošetaju do finala. K bi igrao da mora kao u BKN da sam vuče tim kao u par zadnjih. Ali što se tiče njegovog oporavka, vratio se isti kao što je bio. Spominju i za ACL da će biit moguće zamjena bez uzimanja tkiva od povrijeđenoga, nego od donora. Još malo pa će praviti bolje ligamente, tetive... od onih orignalnih


Ok, poštujem stav, ali s druge strane on im je uz dr mr Mela uvijek bio najbolji i najviše vukao na internešnl nivou jer je drugačija košarka ipak i traže se neki drugi kvaliteti, a koje ova dva imaju u izobilju. A uzimao je svjetska, Olimpijade, tek on ima razloga da se oprosti. Ne bih tako olako uzimao nijednu povredu, a pogotov ne tu najtežu, tu pored fizike imaš i psihičke blokade, bojazni, masa igrača više nikad nisu isti...

Sve u svemu, ne mogu nikako da razumijem ni opravdam Jokića. Bez nekog akutnog stanja, zar ti je malo mjesec dana za odmor...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2021, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Nekom je reprezentacija svetinja, a neko timari dorata
https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1486364 ... mpaign=edi

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2021, 12:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Citam jutros CP3 i KD najavili da ce ici na OI...
#samokazem :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs