banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 55, 56, 57, 58, 59
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Jul 2013, 09:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Nek smo ispred komšija.

Žao mi što monako nema medalje :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jul 2013, 15:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Kristijan Benitez, reprezentativac Ekvadora, bivši igrač Birmingema, između ostalog, i igrač koji je prije toga mogao doći u Crvenu zvezdu, umjesto Frenklina Salasa, umro danas u 28. godini života :( :( :(
Prve informacije su da je došlo do komplikacija sa slijepim crijevom.
Odličan igrač bio :(

Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2013, 01:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
O Boze! :oops: Pokoj mu dusi. Jedan od likova koje sam opasno gotivio.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2014, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Deki se baca u trenere.

http://sportal.rs/news.php?news=126856

Nekako ne mogu da ga zamislim na toj poziciji, previše mi dobar čovjek djeluje :o

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 16:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Sjajan početak Mediteranskih igara u Taragoni!

Citiraj:

Српски спортисти освојили су шест медаља на Медитеранским играма у Тарагони. Медаљама су се окитили Велимир Стјепановић, Дамир Микец, Ана Цревар, Зорана Аруновић, Јелена Миливојчевић, као и мушта штафета у дисциплини 4x100 метара слободно.

Велимир Стјепановић освојио је златну медаљу у дисциплини 200 метара слободним стилом.

Стјепановић је иза себе оставио Мелија из Италије и Елкемаша из Египта.

Упсешна у пливању била је и Ана Цревар, која се окитила сребрном медаљом у дисциплини 400 метара мешовито.

Мушка штафета коју чине Стјепановић, Ленђер, Николић и Барна освојили су златну медаљу у дисциплини 4x100 метара слободно.

У стрељаштву златну медаљу однео је Дамир Микец, а сребрну Зорана Аруновић у дисциплини ваздушни пиштољ десет метара.

Јелена Миливојчевић освојила је златну медаљу у каратеу до 50 килограма.


http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/1 ... agoni.html

Direktni prenosi na Olimpijskom kanalu: https://www.olympicchannel.com/en/tv/ i na RTS HD.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 06:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
На медитеранским играма у Тарагони Србија је у прва два такмичарска дана освојила 14 медаља, 7 златних, 5 сребрних и 2 бронзе. Честитамо свима.
До сада је медаље освајало 16 нација (https://results.tarragona2018.cat/en/AL ... /standings) а Србија је по броју медаља тренутно на 4.мјесту.

Медаље су освојили слиједеће српски спортисти https://results.tarragona2018.cat/en/ALL/medals/noc/SRB
Иначе, на МИ домаћин је тај који одређује које ће дисциплине бити на програму, и наравно више ће уврстити дисциплина гдје су они јаки. Зато је у стрељаштву на програму тек 7 дисциплина, и нема 7 дисциплина које су на програму олимпијских игара и гдје је Србија супер јака. Да су биле уврштене на овим МИ скор Србије би био јачи за 4-5 медаља, минимум.
Такође у кајаку је у програму тек 5 дисциплина, и овдје да су биле уврштене дисциплине које су иначе на ОИ или СП (а ту је Србија баш јака, медаље за ЕП и СП, које је кудикамо јаче од МИ, то говоре), Србија би имала 5-6 медаља више, минимум.

Но добро, ово су ипак медитеранске игре, не треба бити превише оптерећен неким скором медаља, иако наравно успјехе и добре пласмане ваља поштовати, и показатељ су колико земља у спорт, самим тим и у младост, улаже.

Од земаља са ових простора, ајд назпвимо југо-сфере, медаље су освојили Македонија 3 (1 злато + 2 бронзе), Црна Гора 2 (сребро и бронза) и Хрватска 1 (сребро). Ове 3 земље су све своје медаље узеле у новом олимпијском спорту, каратеу, занимљиво да је Македонија, која до сада на ОИ није имала никаквих резултата (није имала нити један пласман вриједан пажње, о неких првих 8 да не говоримо), остварила сасвим добре резултате, и видјећемо да ли ће у овом новом олимпијском спорту (каратеу) задржати ниво и бити конкурентнији и остварити напокон у Токију неки резултат вриједан пажње.
БиХ за сада нема ни медаља ни добризх резултата, помало фрустрирајућеје да је иза једног Сан Марина, видјећемо до недјеље да ли ће поправити дојам.

Данас српски спортисти наступају у неколико спортова, скор медаља биће увећан, Штефанек се бори у финалу за злато (у тежој категорији од своје, тј до 77 кг, иначе и у рвању су "скратили" број дисциплина), кроз репесаж за бронзу се боре Станкић и Каџаја, у данашњим дисциплинама и у пливању имамо итекако конкурентне такмичаре (Веља Стјепановић, Чаба Силаџи, Ања Чревар, сви већ освајали медаље на овим ОИ), могло би бити добрих вијести.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2018, 14:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Sporting promjenio predsjednika. To će dovesti do otkaza Mihajloviću koji će za 8 dana na klupi zaraditi 8M evra.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2018, 07:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
PORTUGALSKI napadač Cristiano Ronaldo neće večeras prisustvovati dodijeli nagrada svjetske krovne organizacije FIFA-e (od 19.30 sati), što bi mogao biti znak da će priznanje za najboljeg nogometaša svijeta dobiti hrvatski kapetan Luka Modrić.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2018, 06:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
THE BEST FIFA FOOTBALL AWARDS

Luka Modrić je najbolji nogometaš na svijetu!

FIFA je odlučila. Luka Modrić najbolji je nogometaš svijeta u 2018. godini. Hrvatski kapetan je nagradu odnio u konkurenciji Cristiana Ronalda i Moa Salaha.

Najbolji trener je Didier Deschamps.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 55, 56, 57, 58, 59

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs