banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 191 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Mar 2017, 18:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16746
Mislim da je kod nas bilo više od 1300 ljudi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Јесте, можда мање од 2000, али свакако више од овога, зато сам и напоменуо да су подаци са сајта савеза.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Poražavajuća slika na tribinama Prve lige RS
http://www.mondo.ba/a736879/Sport/Fudba ... kmica.html
LIGA ZA PRVAKA
Borac (BL) - Podrinje - 300
Kozara - Rudar Prijedor - 100
Tekstilac Kort - Drina - 100

LIGA ZA OPSTANAK
Zvijezda 09 - Sutjeska - 70
Sloga - Slavija - 50
Borac (Š) - Sloboda - 50

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Kolko se meni cini pa to ni porodice igraca negledaju :roll:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
С обзиром да је у БЛ осим Лешинара било још 100-њак гледаоца, тако некако и јесте. Мада било невријеме нетом прије утакмице, а више се и не игра на резултат па је иоле схватљиво такво стање.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 15:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
ovaj sistem je bezvezan jer nakon podjele svi igraju rekreativno... a juce je potop bio, cudi me da je iko bio na utakmicama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Очекивано Рудар и Звијезда се боре за титулу првака Републике.
По свему приказаном потпуно заслужено, а имајући у виду и финансијско стање остатка, другачије се и није могло очекивати.

Дрина из Зворника је одиграла одличан први дио, али оног тренутка када су схватили да немају новца за играње ПЛ, практично су спласнули и амбиције су пале, шанса је пружена младим играчима из властите школе уз наду да ће се десити један нови Мирослав Стевановић.

Што се остатка тиче, многи су већ на полусезони били отписали Напредак из Доњег Шепка (чије је уосталом и само учешће у сезони било доведено у питање, разлог непостојање омладинске школе)... међутим, десило се што се десило, некадашњи предсједник Дрине се вратио на исто мјесто, а фотељу Напредка препустио добро познатом лицу и ето Шепчани изгледају пуно боље у наставку и након побједе у прошлом колу повећали су своје шансе за опстанак.

Одговор на питање ко испада ће управо дати дуел поменутог Напредка и Слоге из Добоја која ужасно изгледа током читаве сезоне.

Све у свему, лијепо је отићи на стадион и погледати прволигашки фудбал, ако ништа барем су то утакмице без обавеза у 98% случајева, а када је тако деси се и по неки лијеп потез, уз наравно помињање мајке главном судији и сестре помоћном, од стране вишегодишњих љубитеља фудбала из Јање, односно Дервенте.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Je l' ovo vaistinu vasksnuo Drinin?

Zvijezda ide u premijer ligu, to se manje više znalo u oktobru prošle godine


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Путника ће одлучити двомеч Рудара и Звијезде (3. и 8. коло Плеј офа. Рудар у та два меча мора освојити 4 бода да би био шампион)

Што се тиче опстанка, осим Напредка и Слоге, готово у истој мјери, угрожена је и Козара.

Генерално, нови систем такмичења није донио ништа добро. Једини на добитку су делегати и судије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2018, 19:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Никац од Ровина je napisao:
Генерално, нови систем такмичења није донио ништа добро. Једини на добитку су делегати и судије.

Да

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Citiraj:
RUDAR LJUT NA FSRS
Upravni odbor Fudbalskog kluba Rudar Prijedor izdao je saopštenje za javnost potpisano samo “FK Rudar Prijedor” koje, uz redakcijsku korekturu prenosimo u celini. U saopštenju piše sledeće:

“Na sednici Upravnog odbora održanoj 25. aprila 2018. godine, kojoj su osim članova Upravnog odbora prisustvovali i predsednik Skupštine, kao i predstavnici osnivača i sponzora FK Rudar Prijedor, odlučno je postavljen stav da će klub u preostalih devet kola svom snagom, od prvog tima, do osnivača i sponzora, nastojati da zauzme prvu poziciju u Prvoj ligi Republike Srpske. Na taj način bi bio obezbeđen plasman u Premijer ligu BiH, što bi nesumnjivo bila najveća nagrada klubu i Gradu u godini jubileja, kada se proslavlja 90. godina postojanja i rada.

Dosadašnji rezultati i zalaganje daju puno pravo da strukture kluba imaju poverenje u stručni štab i igrače da će uspeti obezbediti željeni plasman. U tom cilju uprava kluba će stimulisati stručni štab i prvi tim odgovarajućim premijama i nagradama u skladu sa aktima kluba, jer ne želimo odustati od borbe za prvaka Republike Srpske dok god postoji i minimalna šansa za osvajanje titule. Ovim putem pozivamo organe Fudbalskog saveza Republike Srpske da obezbede fer i sportsko takmičenje, jer smo, na žalost, svedoci kardinalnih sudijskih grešaka, čak i duelu sa našim najvećim rivalom, i to na našem terenu, koje su direktno uticale na sam rezultat i trenutni plasman na tabeli, a koje su ne mali broj puta bile na štetu FK Rudar Prijedor.

Kako ove godine klub obeležava 90 godina rada i postojanja, jubilej će biti obeležen na način kako to i dolikuje klubu duge tradicije, u skladu sa trenutnim i realnim mogućnostima. Više detalja o samom programu obeležavanja ćemo dostaviti svim medijima u narednom periodu. Iskreno se nadamo da će jedini krajiški predstavnik u plej-ofu ostvariti cilj, odnosno plasman u viši rang takmičenja, gde nam je i mesto, i na taj način staviti krunu na takmičarsku 2017/18. godinu.”

Kao što je poznato klubom predsedava Dalibor Majkić (Arcelor Mital), a članovi su još Ranko Vučković (Grad Prijedor) i Stojan Janjetović (RŽR “Ljubija”), dok je predsednik Skupštine Ognjen Hrnjak (RŽR “Ljubija”).


https://sportdc.net/vest/92707/rudar-ljut-na-fsrs


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2018, 19:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
И дефинитивно питање новог шампиона је ријешено. Звијезда је након тријумфа против Рудара на свом терену (1:0),славила и у другом дербију (Дрина Зворник) 2:1 на гостовању и то би било то. Објективно гледано, потпуно незаслужен тријумф у Зворнику. Домаћин је повео, контролисао сусрет, а онда је услиједила судијска тројка и стандард, образа без. Прво су искључили дефанзивца домаћих, након кардиналне грешке прво помоћног, а потом и главног судије. Наиме, код аут линије домаћи играч ближи лопти добија ударац у потиљак,пада... класичан фаул, судија пушта контру гостима, ништа не свира (барем жути уз фаул је требао). Домаћем играчу прилази други гостујући, у фазону није ти ништа дижи се, а овај једва до даха долази, устаје, уноси му се у фацу, а овај пад и судија даје црвени картон домаћем играчу (након свега наведеног). Звијезда преокреће и завршава причу. Рудар је своју шансу прокоцкао у Станишићу.

Што се опстанка тиче, ту ће бити занимљиво видјети шта ће на крају бити. Међу најгорима најгора је Слога из Добоја. Међутим, према мојим изворима неће и испасти. (ниједан српски клуб није испао из ПЛ, испада само један из ЛРС) Напредак је по свему судећи тим који догодине неће играти Прву лигу, а разлози су административне, па тек онда финансијске природе. Чуо сам причу да је клуб желио и на полусезони напустити такмичење и ослободити се трошкова, али ради регуларности су остали и штавише одиграли врло квалитетно други дио прољећне сезоне.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2018, 19:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
vuce,vi bi sledece sezone trebali napast povratak u elitu..prvo,sto nemate borca za konkurenta,jer se uvijek otprilike znalo da se borac vraca iste sezone...drugo,nema ni ovih instant na silu klubova,kojima je rok trajanja 5-10 godina,laktasi,krupa,modrica,stanisic...

znaci,jedini ozbiljni konkurenti ce vam biti rudar,a a jos vise slavija...trenutno mi djelujete kao veci kandidat za ulazak od oba ta kluba....u rudaru sto nekih struja...bivsi igraci...mitall....grad prijedor..strajkovi..gore nego kod nas...a slavija se nesto malo previse orjentisala na mladost iz vlastitog pogona,ako uopste razmislja o povratku....
ostali nisu vrijedni pomena,osim ako gradiska mozda ne napravi budzet...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2018, 19:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Брате Шлагеру тешко...

Први ти је разлог, наравно новац. Град је ове сезоне издвојио значајна средства како би се санирали дугови из ранијих година. (ПЛ сезоне)
Ниједна озбиљна зворничка фирма не улаже у клуб. (замисли парадокса) Алумина која је једна од најјачих фирми у држави не улаже динара! Вивија финансира КК Црвена Звезда. Дају нешто воде фудбалерима чисто да не дехидрирају на утакмици и то је то. Витинка исто. ЗО-ЖИ и остали чисто да се који ручак плати на гостовањима.
За озбиљан резултат и напад потребно је 250 000 марака. Клуб је ове сезоне располагао са неких 140 000 (а од тога одбиј паре за разне котизације и наслијеђене дугове. Иако Дринин дуг није нешто велик у поређењу са рецимо Борцем, Славијом, Леотаром....)

Нема ни назнака да неко од најјачих жели уложити паре.

Још један податак који ће ти посвједочити ову моју тезу је - За Дрину су ове сезоне наступила укупно ДВА ИГРАЧА са стране. (голман Вићић је на позајмици из Црвене Звезде,а за други дио је доведен Авдић из Новог Пазара.) Другопоменутом су остали дужни и могао би и тужити клуб. При томе његова плата је била максимално 450 евра. Дечка су најстрашније преварили и он је клуб напустио прије краја. Све ти је јасно.

Дрина је ове године пажњу посветила омладинцима и некима којима је ово 2-3 сезона, а млади су и имају таленат. Један од њих је и Драгутиновић који је био и Борцу занимљив.

При томе, поново се на мјесто "успјеха" вратио предсједник Јевтић, човјек кога не подносе навијачи. (захваљујући поприлично њему и група се расформирала након утакмице са Сарајевом, прве сезоне у ПЛ)

Чињеница је да је дуг за неких 20% смањен и то радује. А произилази из тога што у Дрини (сем Авдића) нико не прима на руке више од 600 марака мјесечно. А и те плате касне. Истина урађен је кров на свлачионицама, оне су доведене у ред. Одржавају се скупштине клуба, што је раније било непојмљиво... али...

Кад видимо ко се данас све налази у УО... мрка капа. Људи који мисле да фејсбук статусима могу вратити публику на терен и остварити резултате. Тренер је почетник, али је цијели живот посветио Дрини (и мени је био тренер прије деценију).

Пошто те удавих, нећу настављати образлагање. Контам да је ствар јасна. Иако би наредна сезона и требала бити "не дај боже да освојимо" за највеће клубове.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2018, 19:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
uglavnom sam shvatio poruku,problemi slicni kao i svagdje,osim u borcu koji sam dobije od nase vlasti vise nego svi ostali klubovi u rs,zajedno....ali i to je malo za prokletinje nezajazljive,koji se 20 godina bogate na mom klubu i dusu mu izvukose :( ....

sto se tice ovoga da je borcu taj dragutinovic bio zanimljiv,vjerovatno jeste...mozda je neki mlad i talentovan momak pred kojim je buducnost,ali zaista nisam upoznat....meni je vec godinama kod vas zanimljiv nikola vasiljevic,i sto posto sam siguran da takvog stopera ni blizu nema ni zrinjski,zeljeznicar,sarajevo...a kamoli za lig rs :(

znam da je stalno kad sam ga ja prizivao bio na nekoj klackalici,gdje igra za jak ugovor po ruskim zemljama,ili dize formu igrajuci kuci u drini..bas ga skoro deset godina zamisljam u borcevom dresu svaki prelazni rok :(


je li on jos kod vas..i koliko mu je sad godina uopste..??

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2018, 20:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Ниџо је још у Дрини. 35-а му је.

Класа у правом смислу те ријечи. У Казахстану је лијепе новце зарадио. Његова жеља је да са породицом живи у родном граду. Помогао је клубу када је то било неопходно, вративши се. Ауторитет и вођа. Истина године стижу, па је брзина главни проблем, али са написаним се слажем.

Могао је он и прије 2 сезоне (кад је дошао у Дрину) отићи у неки ако ништа друго евроазијски клуб и зарадити још пара, али парама није оптерећен. Цијеним да би он можда могао у тренерске воде, а копачке о клин на крају сезоне.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2018, 21:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jbg,ako mu je 35 godina,onda ce to moje zamisljanje njega u borcevom dresu zadnjih desetak godina, i ostat samo zamisljanje :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2018, 13:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Парови првог кола

Citiraj:
Borac - Željezničar Sport Team

Tekstilac - Kozara

Podrinje - Sutjeska

Rudar - Drina

Alfa Modriča - Sloga GC

Slavija - Sloboda MG


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2018, 00:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Распоред:
https://sportsport.ba/raspored/fudbal/b ... e-srpske/8

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
ФК Подриње - ФК Сутјеска 1:0 (0:0)
ФК Текстилац - ФК Козара 0:1 (0:1)
ФК Рудар - ФК Дрина 0:0 (0:0)
ФК Славија - ФК Слобода 3:1 (2:1)
ФК Борац - ФК Жељезничар Спорт Теам 1:0 (1:0)
ФК Mодрича Алфа - ОФК Слога 0:3 (0:2)

Изгледа већ имамо новог феникса који ће слиједити своје комшије из Етно села

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 191 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs