banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 06:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 632 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 23 Apr 2005, 17:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2003, 09:00
Postovi: 967
Lokacija: Srbija
prvo poluvreme zavsheno 1-1//strelici M.Pantelic u 13 za Zvezdu a za partizan N.Djordjevic u 26 minutu...

_________________
Life is the bitch, and death is her sister, sleep is the cousin, what a fuckin’ family picture.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Apr 2005, 17:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2003, 09:00
Postovi: 967
Lokacija: Srbija
Zavrsheno 1--1 :( :(

_________________
Life is the bitch, and death is her sister, sleep is the cousin, what a fuckin’ family picture.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Apr 2005, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Zvezda opet na visini zadatka :D

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Apr 2005, 20:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2004, 14:44
Postovi: 253
Lokacija: Prnjavor/Beograd
Sta reci.. derbi nije obiljezen igrom nego INCIDENTIMA na i oko stadiona. Bilo je pravog fajta :wink: Zaista lose sudjenje.. ali zasluzeno 1:1. Pantelic se ispromasivao, ali bas. Ali opet kazem, ponajmanje se gledala utakmica.. vise se gledao ISTOK i "razjarena masa" :lol: Grobari kao i obicno izvukli deblji kraj :angel:

_________________
Bob Rock: "Bolje ziveti sto godina kao milijunas, nego sedam dana u bijedi" :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Apr 2005, 20:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
steta...nazalost, moram da priznam da je prvenstvo nakon ove utakmice vec gotovo. bice bolje, osvojicemo kup uefa dogodine ako nista drugo... :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Apr 2005, 20:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Pozdrav.

Kao i vecina u dijaspori gledah odlozeni prenos na TV.
Zvezda bolja na početku, jako lep gol i onda... stadosmo.
Partizan je bio u najmanju ruku ravnopravan tim. Dok su sredinu igrali velemajstorski, Zvezdini pokusaji su zavrsavali time sto bi neko od Zvezdinih igrača pokusavao dodati onom Pantelicu koji je, koa balerina, mahao rukama, tražio nepostojece faulove itd itd.

Cinjenica da groblje ima bolje igrace i to se danas videlo.
Osjecam da će se Dzaja na ljeto pojaviti kao „zastitnik” i kao fol izvuci Zvezdu iz gov... . No comment.
Ono na šta bih najviše bacio akcenat je pederast upad Groblja na istok. Ej, uhvatise klinca, ja ne znam da li je to dijete imalo vise od 15 godina... Fino se vidjelo na snimku. Šta vam je to trebalo, i ako vam se bije, sto niste otisli do Severa pa da se fino potabate? Ne znam, za mene je ono vrlo zalosno. Pogotovo, sto na taj istok idu djeca koja imaju i clanske karte, i roditelji u pratnji djece... Ispade da se ne smije vise ići na derbi.

Cestitke groblju, a mi idemo dalje, naravno bez Dostanica koji, ne znam gde, vidio 3 boda na CZ kontu. E moj Dostanicu, ugledaj se malo na Vermeza koji, iako je mogao već reći da je titula njihova, rekao da imaju još teskih utakmica.

_________________
Comme si j'n'existais pas
Elle est passée à côté de moi
Sans un regard, Reine de Sabbat
J'ai dit, Aicha, prends, tout est pour toi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2005, 01:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2003, 17:30
Postovi: 195
Lokacija: N.V., B.Luka
Kirk_H@mmett je napisao:
Sta reci.. derbi nije obiljezen igrom nego INCIDENTIMA na i oko stadiona. Bilo je pravog fajta :wink: Zaista lose sudjenje.. ali zasluzeno 1:1. Pantelic se ispromasivao, ali bas. Ali opet kazem, ponajmanje se gledala utakmica.. vise se gledao ISTOK i "razjarena masa" :lol: Grobari kao i obicno izvukli deblji kraj :angel:



Vjerujem...da ces u naredna dva dana..cuti sta se desavalo....pogotovo na temu ko je izvukao deblji kraj. Nazalost...puno straha za one koji su na istoku sedili i samo gledali....i jedva preziveli momak, iz grupe koja je sa Severa...preko istoka dosla do kaveza , nakon sto su ga klepili Shadowsi....masa je krenula sa Juga... da provali ogradu...Povod? Pao je ciganski transparent na matichnom stadionu. Tako da ako gledas s navijachke strane. Cigani se mogu pohvaliti samo odlichnom koreografijom. A shto se tiche "akcija" ....hm...ne bi bio tako siguran u prognozi ko je donji. Ako gledas iz ugla obichnog gledaoca.....NA STADIONE CE DOLAZITI JOS MANJE LJUDI!!!!
Osim toga....za ovaj derbi...specificno je i gostovanje grka...na Severu 'Misfits" (Olimpijakosovi transseksualci :D ) sa lepom zastavom...na Jugu PAOK-ovi...naravno, uputuli su parole jedni drugima...za Olijevu ne znam prevod...prevod PAOK-ovih :"Dosli ste u Beograd pi**ice, a u Solunu Vas nema ?
Izgleda da je njima bila najbolja furka na stadionu. A ostali..... :roll:

_________________
Upravi u inat, uvek uz PARTIZAN!!!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2005, 06:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
sjeca li se neko kada su glodari zadnji put dobili zvezdu. varam li se, ili je to bilo u proslom vijeku.
a, ovaj derbi, pa brzo ce biti zaboravljen. dobro kefanje je bilo tek poslije utakmice, anlave je imao posla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2005, 11:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2003, 09:00
Postovi: 967
Lokacija: Srbija
chek dis:::
Slika
Slika


Slika
ORGINALNOST KAO I UVJEK!!!DELIJE SEVER!!

_________________
Life is the bitch, and death is her sister, sleep is the cousin, what a fuckin’ family picture.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2005, 13:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
I sad nek mi ne ko kaze da zivimo u civilizovanom svijetu. . .
Serem se i na utakmicu i na navijace. . . Naravno svaka cast Delijama na koreografiji, kao i uvijek nisu zakazali sa navijacke strane, bez obzira sto tim na terenu jeste zakazao. . . Grobari kao i uvijek. Dsli sa namjeroma da naprave sto vise stete na Marakani. Sve je ocitije da njih u derbiju uopste ne interesuje ni rezultat ni bodrenje svog tima, vec izgleda imaju jednu jedinu namjeru da sto vise sranja naprave u 90 minuta. . .
Sta im je trebalo ono premlacivanje klinca, koji kao sto rece Medolino, vjerovatno nema vise od 15 godina. Vidio sam na TV kako ga neki covjek iznosi u narucju sa tribina. Koliko star moze biti? ? ? Gadi mi se i kad pomislim na to. Iskreno, prosao sam sve i svasta u zivotu, ali jeza me prodje kad god se sjetim kako tri heroja premlacuju klinca. Junacki nema sta. Jos jednom se pokazalo ko su i sta su. Nije im bila dovoljna smrt onog klinca od prije par godina, kad su ga pogodili raketom, vec sad treba jos djece da gine na stadionima. . .
Izgleda da se na utakmice vise ne ide zbog fudbala i igre, vec da se u razularenoj masi pokaze ko ima veca muda da nabije nogom nekog ko vec lezi na zemlji. Da dokaze svoju primitivnost i neandertalnost time sto ce da polomi sve sto je pred njim, a sa kojim ciljem, pitam se? Nije ni cudo sto sve manje ljudi dolazi na stadione. Dosad su ljudi bar na istoku i zapadu bili sigurni, a sad. . .
\
Mada kad pogledate malo, nije ni u ostatku civilizovane Evrope puno bolje.
Navijaci Juventusa su u revansu protiv Liverpoola najavljivali odmazdu za Heysel. 20 godina poslije!!! Ispad Interovih navijaca ne treba ni komentarisati, pa razbijenu glavu Andersa Friska na Olimpiku. . . Kad se takve stvari desavaju u civilizovanom svijetu, sta onda ocekivati od nase neemancipovane, primitivne i mentalno unazadjene rulje, koja ima hrabrost da sebe naziva navijacima. . .

Utakmica je naravno bila u drugom planu, a i iz nje je najupecatljiviji detalj, onaj kad je Basta u duelu sa Nadjem slomio ruku. Toliko onda o igri. Pogotovo onoj "fer i korektnoj igri" koju svi velicaju poslije utakmica.
Zvezda je usrala zadnju sansu da uhvati prikljucak. Mislim da sa igrom kakvu je prikazala nije ni zasluzila da pobijedi, ali ni Partizan nije pokazao nista posebno, tako da nisu zasluzili ni po bod koji su uzeli. Ako mene pitate, kaznio bih i jedne i druge. Oduzimanje po tri boda i jednima i drugima, zbog unazadjivanja fudbalske igre . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2005, 14:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2004, 14:44
Postovi: 253
Lokacija: Prnjavor/Beograd
Nitro je napisao:
Utakmica je naravno bila u drugom planu, a i iz nje je najupecatljiviji detalj, onaj kad je Basta u duelu sa Nadjem slomio ruku. Toliko onda o igri. Pogotovo onoj "fer i korektnoj igri" koju svi velicaju poslije utakmica.


Najveci fajt je bio na prije pocetka tekme (ispred stadiona) kada je "murija" provodila gorbare do tribine jer su ih dielije sacekale i opkolile..onda su raspalili kamenicama. Bilo je dosta razbijenih glava. A onda je kao i obicno KONJICKA POLICIJA ubila "puru" u SVIMA. Nije se znalo ko gdje bjezi 8)
Ne znam da li ste vidjeli na snimku, ali delije su pokusale da otvore "kapiju" i da udju na teren. Epilog je bio VISE POVREDJENIH MURIJASA, ali su "glavni" navijaci sve to smirili. I onda je usledio ISTOK. Tu se desavalo sve i svasta, a na zapadu je bio samo 1 incident i to odma' poslije izjednacenja.

Ljudi, najsigurnije je na sjeveru, majke mi. Istok je "popustio", a dok murija odreaguje (ne znam sta im je toliko trebalo, inace nisu takvi, imamo najjacu policiju) mozes glavu da izgubis. Kao da je sve nastimno bilo. E, pa zamisli, na ISTOK dodje samo 20 OKLOPNJAKA?! I nisu naravno mogli nista. Nesto mi to sve smrdi ali neka.. jos ce se o tome pricati.. :drinking:

SUDJENJE JE BILO KATASTROFA!!! ONDA KAD JE BASTA SLOMIO RUKU NIJE UOPSTE SVIRAN PREKRSAJ. I POMOCNI SUDIJA (onaj desni gledajuci sa sjevera) JE MNOGO PUTA POGRIJESIO. PAR PUTA JE LOPTA PRESLA LINIJU AUTA ALI NISTA, JASNO SE VIDI KAKO SE PRAVIO LUD I OKRENUO GLAVU. :cry:

_________________
Bob Rock: "Bolje ziveti sto godina kao milijunas, nego sedam dana u bijedi" :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2005, 14:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2005, 23:42
Postovi: 159
Lokacija: Pozarevac - Srbija
Evo jos nekih slika sa severa...uzgred, i ovaj derbi je potvrdio ko ima najbolje navijace...i naravno originalnije...

Slika



Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2005, 11:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Nov 2002, 14:35
Postovi: 140
Niste bili u BGD a komentarišete navijanje... :roll: :roll: :roll:
Groblje nikad bolje, bar koliko ja znam 8)
Cigani standardni... ništa posebno :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2005, 13:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
mladen je napisao:
Niste bili u BGD a komentarišete navijanje... :roll: :roll: :roll:
Groblje nikad bolje, bar koliko ja znam 8)
Cigani standardni... ništa posebno :-?


Da li si ti bio na Mrakani???

_________________
Z.I.P.D.D.Z.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2005, 13:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2004, 14:44
Postovi: 253
Lokacija: Prnjavor/Beograd
mladen je napisao:
Niste bili u BGD a komentarišete navijanje... :roll: :roll: :roll:
Groblje nikad bolje, bar koliko ja znam 8)
Cigani standardni... ništa posebno :-?


hahaha.. ma pravo groblje.. :lol: :lol: :lol: Bilo JE GROBLJA po autokomandi 8)

_________________
Bob Rock: "Bolje ziveti sto godina kao milijunas, nego sedam dana u bijedi" :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2005, 13:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Nov 2002, 14:35
Postovi: 140
Ne pamtim jug osamdesetih, a ni početak devedesetih nisam pratio. Za ostalo mogu da kažem da je Ovo najbolje izdanje grobara u zadnjih 5 ili 6 godina. Cigani ništa posebno... i dalje rade koreografije (ne znam koja je svrha tih folija i kartončića, valjda da kače slike na net). Osim dvije grupe grobari su ujedinjeni i nakon dugo vremena potpuno ravnopravni Ciganima. Cigani dižu šarene balone a grobari su glasniji... šta je od toga bolje... stvar ukusa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2005, 13:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Nov 2002, 14:35
Postovi: 140
... pala Vam je i zastava. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2005, 14:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2004, 14:44
Postovi: 253
Lokacija: Prnjavor/Beograd
Grobari nikad nisu znali napraviti koreo, samo masu nekim krpama. To sto je Delijama pala zastava krivo je obezbedjenje.. ali nema veze. Sramota od gLodara.. tucete djecu.. zene.. mislim strasno. Kad je bio fajt pred stadionom bilo vas je svugdje.. samo ne u fajtu :lol: Mnogo ste trenirali to se vidi.. super ste brzi 8) I ono dijete sto izmlatiste.. to lici na vas.. Logicni ste, to stoji, jer BOLJE TUCI SLABIJEG :roll: :roll: :roll: :lol:

_________________
Bob Rock: "Bolje ziveti sto godina kao milijunas, nego sedam dana u bijedi" :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2005, 14:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Nov 2002, 14:35
Postovi: 140
A ti si vidim pravi huligan... :lol:
Kažem da ne volim koreografije, niti mi se paljenje onih pirotehničkih gluposti dopada. A to je ono što cigani rade... slike ima-tona nema.

O neredima neću pričati... takve stvari su mi bezzee i nikada ne učestvujem. Ali priča ti je šuplja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2005, 14:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Nov 2002, 14:35
Postovi: 140
[quote="sikman"][quote="mladen"]Niste bili u BGD a komentarišete navijanje... :roll: :roll: :roll:
Groblje nikad bolje, bar koliko ja znam 8)
Cigani standardni... ništa posebno :-?[/quote]

Da li si ti bio na Mrakani???[/quote]

Nisam! Ali sam zato pročitao sve forume i sve sam naučio napamet!!! :evil:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 632 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs