banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 14:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 632 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 32  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 09:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Nisu lešinari u pitanju, nego "prijatelji" savjetnika Milinog Konjica... Na zapadu su, što bliže loži, da ih nadređeni vidi, kako ga podržavaju u novom projektu... Možda bude i neko mjesto u upravnom odboru...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 09:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
Sondri je napisao:
Najjači su mi ovi omladinci/mutanti SNSD-a što su sad krenuli kao pratiti Borac, ne po naređenju, nego iz dupelizačkih navika... :lol:


najjaci su mi oni sto ne mogu te svoje beogradske klubove pratiti vec jednom godisnje kad dodju u Laktase pa onda istom tom Mili i snsd-u pune dzepove kad im nabije cijene karata :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 09:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
A bože moj, partija je partija, knjižica je knjižica, tako reći, služba je služba, a družba je družba :D

Ne računam ja te u 1500 redovnih.

Odogovaro sam sondrinju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 10:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nemamo mi borčevci "municije" da naš klub predstavljamo kao nešto istorijski srpski...

naprotiv,borac je osnovan kao radnički,ljevičarski klub svih nacionalnosti,prvi predsjednik rudi hiter,on i mustafa softić napisali prvi pravilnik kluba...ime dao veselin masleša....borac je osnovan kao protuteža tadašnjim banjalučkim nacionalnim klubovima,krajišniku koga su podržavali srbi,viktoriji koju su podržavali hrvati i bsk-u koga su podržavali muslimani...
i kao takav je bio čitavu svoju istoriju,pavelić ga je istog dana zabranio i rasformirao....5 narodnih heroja borac je dao...
ali danas je takvo vrijeme da je sve moguće,pa i da partizanovci postanu četnici,ili zvedaši....a još i najsmješnija mi je ova torcida...njima i hajduku ustaštvo stoji kao piletu sise :D

nije lako u životu stalno mijenjat boje kako vjetar duva...ispadaš smiješan...zato se bar ja ne trsim nekim borčevim srpstvom,i apsolutno me ta ideološka strana kluba ne tangira,potpuno isto sam ga volio i sa petokrakom i sada sa srpkom trobojkom..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 10:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Schlager je napisao:
isto sam ga volio i sa petokrakom i sada sa srpkom trobojkom..


Сва суштина.

Добро, ја нисам га гледао за вријеме петоркраке, само сам цитирао суштину приче.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 10:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Schlager je napisao:
nemamo mi borčevci "municije" da naš klub predstavljamo kao nešto istorijski srpski...

naprotiv,borac je osnovan kao radnički,ljevičarski klub svih nacionalnosti,prvi predsjednik rudi hiter,on i mustafa softić napisali prvi pravilnik kluba...ime dao veselin masleša....borac je osnovan kao protuteža tadašnjim banjalučkim nacionalnim klubovima,krajišniku koga su podržavali srbi,viktoriji koju su podržavali hrvati i bsk-u koga su podržavali muslimani.


A koji klub to ima pravo da se naziva srpskim??? Sve sto je bilo takvo, ugaseno je nakon 2. sv rata...

I daj da se prekine sa ovom glupom pricom, ne znam koji vam je qrz, pogotovo ovim "starijim" forumasima...
Tacno mi je zao sto nema vise moderatora na sportu!!!

_________________
Slika


Poslednji put menjao vlakanje dana 08 Nov 2017, 10:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 10:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Slavija,npr :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Жељезничар Грбавица


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 10:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
čovjek je pitao za srpski klub,a ne hrvatski :D
u kraljevini jugoslaviji je ispred fk slavija stajalo srpski klub (iako su mogle igrati i druge nacionalnosti,ali pisalo je srpski klub slavija),a ispred nk željezničar-hrvatski klub...

onda su nakon ww 2,htjeli da se uližu novim konunističkim vlastima i podnijeli zahtjev za promjenu imena kluba u vaso miskin crni...međutim,dobili su odbijenicu jer komunisti nisu dozvoljavali klubove imenovat po narodnim herojima,pa su ostali željezničar :D

čak su se i poslije ovog zadnjeg rata bili vratili svojim hrvatskim korjenima i par godina nosili naziv nk,ali ipak su promjenili u fk :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 10:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Zaista glupa tema, ovaj nas klinac koji ima potrebu da utvrdjuje ko je Srpskiji ili ko nije, za tim nema potrebe, evo ja cu reci da je Zvezda najveci klub na prostoru bivse drzave, najvise navijaca, trofeja i svega sto uz to ide, ali ljudi, najvise se pale oni koji nemaju pojma u kojem dijelu grada je stadion Zvezda, a kamoli koji q drugi, pa ja am pogledao vise derbija uzivo nego nekoliko forumasa zajedno.
Navijacima Zvezde sam rekao da Terzic ima dobru pricu, vecina ga je pljuvala, danas mudro cute...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Terzic je covjek, koji je iz fudbala i koji je jos ranije pokazao da razumije fudbal i poslovanje u njemu. U OFK Beogradu je stvorio jako dobar tim, dok je bio predsjednik Fss, mlada reprezentacija je igrala finale. E sad, on ima taj rep u vidu optuznice. Ali kao da drugi nisu krali, samo eto, oni nemaju optuznicu iy nekih tamo razloga. Nema funkcionera kluba, koji ne muti. Kad bi se islo po pravdi, nijedan klub trenutno ne bi imao funkcionera.
Jeste, ja sam pljuvao po Terzicu, jer je dosao u trenutku one blamaze kad je Kokeza izbacio Zvezdu iz Evrope, i kad se lizao sa Kokezom. Medjutim, Terzicu se sad moze samo skinuti kapa. O plasmanu u Evropu ne treba govoriti. Stadion se sminka, popravlja. Ulaze se u omladinsku skolu, tri terena renovirana, stavljeni reflektori, pravi se balon. Dovode se najveci talenti u klub, najveci strucnjaci za rad sa djecom. Dug je smanjen, poceli smo praviti velike transfere, klub ne kasni sa platama. Nema vise zahtjeva za raskid ugovora. Sve u svemu, klub dise i ima nade, za razliku od nekih proslih vremena, posebno kad je Vesic bio, a zatim Kokeza, Toncev, Covic, kad se samo podmetalo, gledao licni interes. Ne tako davno, klub je dugovao mesnicama, kafanama u Sopotu, dovodjeni su neki levati od igraca, treneri pocetnici. Zvezda je bila prcija u kojoj je mogao svako biti, doci, uzeti, pa na kraju tuziti. Sad tog nema. Eto srece da u svakom klubu ima po jedan Terzic.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Raskoljnikov je napisao:
. Eto srece da u svakom klubu ima po jedan Terzic.



Slika Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Pa dobro. Vi ste navikli na Djurica, Curkovica, Vazuru, Vucelica i tako te.
Terzic je najsposobniji sportski radnik htio to neko prihvatiti ili ne.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Nisam ja rekao ni da su oni bolji niti da su cvijeće, sve je to u 5 deka. Samo se ne slažem sa citiranim i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
enc0re je napisao:
Raskoljnikov je napisao:
. Eto srece da u svakom klubu ima po jedan Terzic.



Slika Slika


Kako god tebi kao navijacu partizana ovo zvucalo, ovo jedino smisleno i opravdano napisao na forumu uopste...da svaki klub ima svog terzica, kokezu, zecevica, mamica i i slicne, bolji bi se fudbal igrao na ovim nasim Livadama od Srpske tramvaj lige, pa do ovih nasih livada...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Па домаће лиге су у говнима јер се свашта допушта, нема то везе које на челу клубова.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Grijesis u vezi Kokeze. Covjek je kao glavni u Zvezdi busio klub. Covjek koji je svojevoljno sklonio pare koje su bile namijenjene za placanje dugova kojim Zvezda ne bi bila izbacena iz Evrope. Pravio je klanove, dovodio svoje igrace kojima je davao ogromne plate(Novak Martinovic i sl). U svakom slucaju, radio je protiv kluba, kako bi sebe izdigao. Od glavnog pljuvaca Toleta, dosao je do lizanja sa njim. Od optuzbi da Partizan namjesta, dosao je u situaciju da je sad sa tim istim Partizanom u odlicnim odnosima, citaj poslovima. Svoj Brodarac je ugurao da bude prvak u omladinskom pogonu, i to najgorim namjestanjima, u kojima bi i Obilic, tj.Arkan pozavidio. Kokeza je trenutno nesto najgore u srpskom fudbalu i dok je takvih kao sto su Toncev i on, ne treba se nadati boljitku.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Svi stadioni u Srbiji imaju reflektore, na nekoliko stadiona moze igrati reprezentacija, itd itd, to je zasluga saveza na cijem je on celu, za navijace Brodarca on je Tito, ne gledaj sve tako usko i kroz prizmu Zvezde...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Јебо га кру, какав толе, кокеза и слични, затвор мајка.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 08 Nov 2017, 11:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Нова Варош je napisao:
Јебо га кру, какав толе, кокеза и слични, затвор мајка.

Sep Blater,,o cemu pricamooooo, ljudi su lopovi, sve do jednog, ali ne kradu na sitno i ne uzimaju sve, nesto ostave i za robove...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 632 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 32  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs