To sto je mnogo vise ulazilo novca u Partizan nego u zvezdu mozda nekad i povjerujem,u sledecem zivotu
To sto je zvezda zapravo uvijek bila cirkus to je druga stvar.Partizan jeste dobijao od drzave ali tek onda kada je pravio neke rezultate u regiji i Evropi.Vidjeli ljudi da se ne isplati pomagati cirkus drustvo pa naravno okrenuli na drugu stranu.U nekoliko navrata je pokusala drzava da digne zvezdu ali bez uspjeha,kad je taj ogranak njihovog drustva jednostavno komedija.
Ovako je otprilike sve pocelo
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=13qdaeIBZEU[/youtube]
Dobro obratiti paznju,zadnja 2,5-3 minuta ovog klipa, na izjavu tadasnjeg trenera Partizana Nenada Trajkovica ali i na komentatora Slobodana Sarenca koji je bio kratak i jasan.E sad mozete i po njima da pljujete jer i oni kukaju i lazu.Svi lazu

i pogotovo Sarenac koji inace nema pojma niti je kad imao pojma o kosarkaskoj situaciji tada u Srbiji jel´ tako
A upravo ovu sezonu je spomenuo DV u ovoj svojoj izjavi:
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... _id=834583Dobijala je tada zvezda novac itekako,poslije toga isto,da se digne,ali ne vrijedi.
Vujosevic prenagli u nekim svojim izjavama ali da laze sve,nidje veze s´ mozgom naravno.
Cak i da je politicka struktura nekoliko zadnjih godina bila naklonjenija Partizanu,nemoguce da je svaka bila naklonjena,svih ovih godina,deceniju i vise unazad.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4Jao majko primi ga i Rajko,k'o onomad majmuncina Bajko!