banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 22:14 Danas je 26 Jun 2026, 22:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 135  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Avg 2013, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Ne znam jeste li ovo stavljali, lijepo objasnio čovjek oko Daude:

http://www.youtube.com/watch?&v=a3PhmdAU_CY

Izgleda su stvarno htjeli da ga se riješe, ali se Džaja sjetio da je predsjednik i stopirao stvar. Dosta je više neozbiljnosti na nivou Football Managera.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Ја задовољан појачањима. Да будем још прецизнији, овај Оњило ми је бомбастичан. По мом мишљењу, "ретко фин човек" има да покида све одбрамбене линије. Ако се Стојановић одважи да заигра са два нападача, то би било супер. Здушно подржавам преЦједника, једном се мора стати у крај дилетантским потезима. Дауда није Нистелрој али може да пакује у тандему са Оњилом.

Ова Звезда има да прегази Јагодину ко плитак поток, само да средина стане на лопту.

ПС. Странцима заиста треба времена да би заиграли у Звезди како треба. Сјетите се само Кадуа, први пар утакмица екстаза, након тога салдо звиждука па онда препород. Претпрошлу сезону је био наш најбољи играч.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Link za prenos iko?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
http://www.bestsportgo.tv/20130817/vv52 ... 22639.html


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Ne radi, ali opet hvala.

....

Radi sad, treba F5 par puta :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
http://tvsvuda.vektor.net/televizija/prva-tv-uzivo

Увијек ради, квалитет одличан. Само се требаш пријавити...


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Како овај Бајковић лоше испуцава лопту!!! Па титра ми по живцима свако јебено коло!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Vešoviću MAJSTORE!

Svaka čast za dodavanje!

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Биће Звезда опет велика!
Ова екипа не личи на ону од прије 7 дана, шта значи један озбиљан играч у шпицу.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Ha ha ha razvili transparent!
"SUDIJSKA ORGANIZACIJA - KRIMINALNA FORMACIJA"

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Јебем ти маму, Мажићу!

Поготово ти јебем ако наставиш меч!

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
2:0

Bravo Ninkoviću!

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
shoole je napisao:
Јебем ти маму, Мажићу!

Поготово ти јебем ако наставиш меч!



Sta bi?


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Nije Nine za ove nase livade, predobar je on za ovo.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 19:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
I onaj Rajković svašta skida. Sve u svemu možemo biti zadovoljni sa ovim rezultatom.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
Mrđa je morao dati jednu od one dvije odlične šanse ali dobro. Solidna igra ali moglo je i moralo mnogo ubjedljivije.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2013, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Ninkovic objasnio...Mrdja je stvarno mogao umuvati jednu, al' dobro je.

U dva poluvremena - kao da su dvije ekipe igrale, al' sve u svemu - zadovoljan sam :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2013, 08:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Prvo poluvrijeme dobro, drugo katastrofa. Steta sto Onjilo ne dade gol, puno bi znacilo, takodje i Mrdja, ali dobro, bice golova od njih. Nine, majstor. Drugi bi opalili svom snagom po lopti, a Nine majstorski, lagano. Da nam je jos jedan Ninkovic.
Slika

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2013, 14:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Zvezda je u drugom poluvremenu izgledala jadno. Protiv Jagodine, na Marakani, čekala je kontru. A kao se neki busaju kako Zvezda ima prejak igrački kadar i tako to. Ima, ali džaba kad 90 odsto ekipe nije spremno za 90 minuta bilo kakvog trčanja, a kamoli nekog igranja u visokom ritmu. O kapitenu više neću da trošim riječi... Sad bi se valjalo nadovezati na manjkavosti u igračkom kadru, konstatacijom da Zvezda nema ni pouzdanog golmana. Ja Bajka stvarno gotivim, volim tip golmana, koji imaju taj mačiji refleks da odbrane i nemoguće, ali on je nažalost, takođe kiksara, dobrim dijelom i zbog toga, što samo nastavlja tradiciju linijaša na Zvezdinom golu. Onu loptu kod gola Jagodine, koja onako mlako pada unutar peterca, ozbiljan golman bi uhvatio zubima, desnom rukom se češao po mudima, a lijevom opalio klepku protivniku koji bi bio sa njim u skoku. Onakva komična reakacija, gdje se on na kraju pogubio i čekao loptu na liniji, svojstvena je golmanima sa kojima nije bilo ozbilnog rada, na temu istrčavanja. Da ne drobim previše, on ima fantastične reflekse, ali je tehnički jako slab, od ispucavanja, koja često izvodi u noge protivniku, do toga da na visoke lopte uglavnom ide potpuno nerezonski ili ostaje zakovan za liniju. Gre'ota dobrog potencijala...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2013, 15:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Bajković ima slabe procene i koncentraciju. Sa druge strane vadi nemoguće lopte. On nikako nije golman za Zvezdu koja se brani. Samo za napadački orijentisanu Zvezdu koja će da bude golgeterski efikasna.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LSBPUgEdJNM[/youtube]

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
 [ 2682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 135  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Trendiction [Bot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs