Наставља се за викенд....
Солнок - Широки, сигурна побједа Солнока, и то не зато што мрзим широки (а није да га не мрзим

), него зато што су остали без тренера, имају јако лимитирану екипу, Драган је са Солноком направио нешто за ових мјесец дана, сигуран 1.
Скопље-Будућност, ако Будућност затегне одбрану како зна, на ивици фаула, и тако добрих 35 минута, могли би побједити. С друге стране Алеш Пипан је направио добар систем, сви му играчи раде оно најбоље што знају. Тешко ће у Скопљу свима бити, нећу предвиђати ничију побједу, него утакмице на мали број поена око 165...
Игокеа-Раднички, можда чак и одем да погледам. Ту ће горити гора а и боровина. Надам се побједи Радничког, али је и Игокеа добра, сасвим заслужено прва. Ово би могло у продужетак отићи.
Цедевита-Сплит, нема се овдје шта рећи, преко 20 разлике побједа Цедетвите, морају и они неког откинути.
Олимпија - Звезда, утакмица јануара мјесеца за Звезду, ово ако добију 100% су други, а вјероватно могу и на прву позицију. Надам се да неће на "арени" "чудноватно" нестати сигнала, па да арбитри "забораве" пиштаљку кад је Звезда у питању.
Партизан-Цибона, Цибона боље игра, остали су без Строберија, али је Смуш почео интензвиније радити. Партизан јачи, сад они крећу хватати залет, очекујем побједу ПАртизана од 4-7 разлике, да то ријеше у последња 2 минута.
Задар-Крка, Крка и није толико лоша екипа, колико очајно играју. Очекујем побједу Задра.