banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 01:42 Danas je 24 Jun 2026, 01:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 119  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Nije večeras zamračen RTS1 na IPTV. Možemo i mi da pratimo Srbiju :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Maj 2011, 19:01
Postovi: 285
Zilavi ovi zuti. Kao hoce da nas posalju kuci. :roll:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ima li neko link za RTS1 stream, sinoc bilo a sad ne mogu naci


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Имаш на прошлој страни.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Maj 2011, 19:01
Postovi: 285
Jos 20 minuta ovako isto i nek se izljube i slave zajedno. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2011, 09:44
Postovi: 43
ma hej ovo je odlcino :) samo ovako do kraja da se ganjamo :) i na kraju im sutnemo dva-tri i gotovo :D
Samo da onaj veliki crni dobije 5 licnih, ubi nam Teletovica :D

_________________
"Vatra je besmislena i uništavajuća, kao i mržnja. "

"Život ovog naroda je glad, krv, muka; bijedno tavorenje na svojoj zemlji i besmisleno umiranje na tuđoj"
(Mesa Selimovic)

Zaboraviti necemo, oprostiti ne mozemo :( 11.7.1995.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Nema ganjanja sa čamugama, samo usporiti igru...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Судије кењају.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:49 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2011, 09:44
Postovi: 43
a sta ces im, njima nista ne mozemo :)
ali nema veze mozemo mi, imamo srece i oni su umorni, nece ih sut nikako, samo se udaraju punooo

_________________
"Vatra je besmislena i uništavajuća, kao i mržnja. "

"Život ovog naroda je glad, krv, muka; bijedno tavorenje na svojoj zemlji i besmisleno umiranje na tuđoj"
(Mesa Selimovic)

Zaboraviti necemo, oprostiti ne mozemo :( 11.7.1995.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9607
skypostman je napisao:
Судије кењају.

Prvi krug prvenstva je obilježila loša igra.
Postoji šansa da drugi krug obilježi loše suđenje, ali nadam se da se to neće desiti.

Ali, u drugom smo krugu, idemo u četvrtfinale i nadam se da ćemo uzeti medalju :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Kako igramo?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 19:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9607
hercegovac27 je napisao:
Kako igramo?

Možemo bolje ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Choban je napisao:
hercegovac27 je napisao:
Kako igramo?

Možemo bolje ;)



Nije velik zaostatak! Mislio sam da nije više! Može se ovo stići.
Igra li Parker?
Francuzi su govorili da se povrijedio na utakmici sa Žabarima.

Btw. nešto se Milanko ne javlja!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Turska dobila Španiju! WTF!
Taško je li i ovo bila taktika Španije protiv bezze reprezentacije poput Turske?
Neko je napisao da Španija prenosi 4 boda. Ne može nikako. Može samo 2 nakon ovog poraza od Turske.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ову губимо, судије су нас пореметиле одмах на почетку.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
LIVE stream! Neko! Inače upravo sam vidio rezultat i ovo nije dobro!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Odakle su sudije?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
Srbija malo posustaje sad, ali mislim da će oni ovo dobiti!!

Ne mogu vjerovati koliko je katastrofalna Bosna na početku drugog poluvremena (koliko sam uspio vidjeti krajičkom oka)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
hercegovac27 je napisao:
LIVE stream! Neko! Inače upravo sam vidio rezultat i ovo nije dobro!


http://www.oleoletv.com/watch/live/stre ... rbian.html


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
Izjednačenje!! Biće dobro...


Vrh
  
 
 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 119  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs