banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:54 Danas je 22 Jun 2026, 17:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 10177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458 ... 509  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 21:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
kakvi retardi, ja ne vjerujem :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 21:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
munja.alex je napisao:
Biće trica u drugom polako
Eto trice al sa suprotne strane.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 21:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
Jbg.drugo poluvrijeme usrase totalno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 21:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ide na ruku rez iz albanije...nista nije izgubljeno,naprotiv...sa dve pobjede nad skenderbegom,partizan je je jednom nogom u evropskom proljecu!

tim prije sto i jang bojs dolazi na jna,a kazna istekla...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 22:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Сами себе побиједише :-( Нисам стекао утисак да је овај Динамо нешто бољи тим.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 22:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Гледајући друго полувријеме, стекао сам утисак да је Динамо у првом потцјенио Партизан.
Свака част тренеру Динама, уводи двојицу нападача, и окреће утакмицу.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 22:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Jebem ti fudbal u picku


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 22:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Nema veze, bitno da smo sampioni gdje treba

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Sep 2017, 22:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Sep 2014, 13:01
Postovi: 294
bolje da nisam ni gledao...Nasi se uvjek opuste kad krenu voditi...a ni oni crnci nisu ništa bolji


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 29 Sep 2017, 07:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
2:0 je najgori rezultat


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 29 Sep 2017, 07:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Ožegović seljački potez tipa Trajković. Koji moj dižeš ruku u 16?!? Nevezano za njegovu igru naprijed gdje mislim da je čak i bolji od Đurđevića.

Biće teško podići se poslije ovoga a Čukarički dolazi za vikend.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 29 Sep 2017, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
:lol:
https://www.njuz.net/ozegovic-samo-sam- ... -iz-kelna/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 29 Sep 2017, 13:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DCqDO9mD3so[/youtube]

JA GARANTUJEM ZA OVOG DECKA!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Okt 2017, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
A jbte, u 20 minuta utakmice, niste dosli do gola Rtnja.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Okt 2017, 14:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Golman nosi dres Marseja :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Okt 2017, 15:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Nego, koliko dugo ce se imati strpljenja za Sumu? Covjek ni protiv tamo nekog zonskog Rtnja ne moze nista uraditi. Ipak, skoro dva miliona je izasao njegov dolazak, a covjek ne pravi razliku ni protiv Rtnja. Da li je do pozicije u timu, trenera, ali zasad ne da je promasaj, vec...
Kod nas se Rikardinju zvizdalo nakon tri utakmice, ali ocigledno da vi imate puno vise strpljenja.
Inace, igra danas katastrofalna, bezidejna, troma. Ko zna, da nije bilo penala, mozda bi se mucili do kraja. Nikolic je doktor nauka za Djukica.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 17 Okt 2017, 21:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
U cetvrtak cemo valjda napokon vidjeti zajedno Sumu,Tosica i Jankovica na terenu. Uzdam se jedino u cinjenicu da mnogo bolje evro-utakmice igramo kao gosti.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Okt 2017, 08:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 19:05
Postovi: 633
Sumi treba ubaciti žižak u d..e
Vidi se da je majstor, al je i zainteresovan ko za lanjski snijeg


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 19 Okt 2017, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Tawamba totalno loš, treba ga zamjeniti na vrijeme dok nije dobio drugi žuti.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: FK PARTIZAN
PostPoslato: 19 Okt 2017, 21:22 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Ovo večeras je prvi pokazatelj našeg nivoa. Dok Zvezda igra egal sa Arenalom mi se nadigravamo sa nekim Šiptrima.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 [ 10177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458 ... 509  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs