LeonN je napisao:
Pomislio sam da će se ove sezone odskočiti od tog palanačkog pristupa i da ne mora ugrađivanje pod svaku cijenu. Ali ne ide. U drugoj polovini ljeta, transferi su pokazali opet isto (staro) stanje. Sinoć u utakmici koja nema nikakvog značaja, umjesto da se u prvih 11 nađu klinci iz podmlatka, opet startuju stranci. Bahar odavno zaslužio pedalu, al iz nekog razloga drže ga tu gdje jeste.
Zero, vjerovatno po Terzinoj narudžbi idu tekstovi. Lagana priprema za prodaju. Ja isto očekujem ovaj ili ljetni prelazni period da odu.
I da, katastrofalno odigrana grupa. Bez dileme, najgora.
I da, još jednom. Điga, svaki put se iznova šokiram da lik ima gotovo garantovano mjesto startera.
Najzalosnije je sto su obojica igrali silom prilika, a ne zato sto se kao vjeruje u njih i zato sto su dobri (a jesu). Da je Serif bio 10% bolji nego sto jeste, mali Mijatovic bi imao 5-10 minuta po utakmici maksimalno. Ili da je Mijalovic 10% bolji na beku nego sto jeste, Nedeljkovic ne bi ni igrao. I onda ne bi imali ni koga prodati, tj mozda bi ih i mogli prodati, ali za 2-3 puta manje para nego sto ce sad dobiti. Jos jedan dokaz koliko nema nikakvog plana, guras djecu zato sto su skupo placena pojacanja promasaj i onda se ispostavi da su ta djeca bolja od njih, ali eto, niko nije razmisljao o njima sve dok nije bilo druge opcije. A ko zna koliko jos takvih ima, koji nisu(niti ce) dobili sansu.