banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 20:32 Danas je 22 Jun 2026, 20:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Sep 2023, 18:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Slika

Sređivanje atletske staze se privodi kraju.

Slika

"Marakana" sa početka gradnje, a već je 60. rođendan stadiona čija je proslava sutra od 20h.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2023, 11:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Slika

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2023, 11:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Prva utakmica je teška bunkerica ...

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2023, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Doveli štopera iz Bazela na pozajmicu,prošle godine bio na pozajmici u francuskom drugoligašu koji je ispao iz lige.
Pravo pojačanje za Ligu šampiona.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2023, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Dolazi i špic. Senegalac Endiaje. Obeštećenje 4 miliona na četiri godišnje rate.
Turski klub prodaje igrača kojeg su doveli prije dva mjeseca


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2023, 11:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171


Dobro su se držali prvo poluvrijeme a onda su se raspali.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2023, 11:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
boban1982 je napisao:
Dolazi i špic. Senegalac Endiaje. Obeštećenje 4 miliona na četiri godišnje rate.
Turski klub prodaje igrača kojeg su doveli prije dva mjeseca


Mislim da su mu svašta rekli na društvenim mrežama jer se nisu plasirali dalje.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2023, 11:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2023, 14:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Hvang In Beom najskuplje pojačanje u istoriji Crvene zvezde.

On će potpisati četvorogodišnji ugovor. Dolazi iz Olimpijakosa u transferu vrijednom 5.000.000 evra prema pisanju "Telegrafa".

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2023, 14:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Plaćanje obeštećenja je u ratama.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2023, 17:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Fino, fino, samo da se ne zaplače jednom za Vladanom Lukićem i samo 50 miliona duga.
Slabo pratim prvenstvo, pa sam pogledao sad snimak protiv NP jer se pričalo o sumnjivom penalu. Nije sumnjiv, jer nesumnjivo nije bio. Pa još VAR, užas i sramota. Ako se ovo mora raditi u konkurenciji već dugo nikakvog Partizana, i moćne uzdanice metropole Temerina... draže mi je što ne pratim.
Derbiji, i Evropa posebno, će reći sve. Ono kad si dva puta jači od Partizana, a oni izađu i odigraju bolju utakmicu nego protiv prosječnog tima sa sredine tabele, dok se ti zentaš nešto i ziherašiš... pravo da vam kažem, gadi mi se to sve, a Terzić neka se hvali transferima.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2023, 18:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Pa u velikoj većini zadnjih derbija Partizan je grizao kao Litvanija protiv SAD-a. :D
Sve će se vidjeti u narednih par evrropskih mjeseci šta se uradilo i dokle se stiglo.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2023, 10:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2023, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
E Šerife panju jedan. Ma i gori je od panja,od njega bi se možda lopta odbila u gol.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2023, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
Zvezda ako bude ovako igrala u utorak, bice 10-0 za City

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2023, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Čuvali se za Siti od koga će svejedno izgubiti 2 ili 5 golova razlike manje bitno i tako izgube u domaćem prvenstvu koje je u stvari kvalifikacije za narednu LŠ.

Ovaj Bahar mi od početka nije ulijevao poverenje od kad je Borjana praktički otjerao iz kluba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Sep 2023, 03:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Sep 2023, 10:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Sledeći igrači su otputovali za Mančester

Golmani
Omri Glazer, Zoran Popović, Nikola Vasiljević

Odbrana
Aleksandar Dragović, Miloš Degenek, Srđan Mijailović, Naser Điga, Uroš Spajić, Nemanja Milunović, Milan Rodić

Sredina terena
Marko Stamenić, Kings Kangva, Gelor Kanga, In Bom Hvang, Mirko Ivanić, Osman Bukari, Stefan Mitrović, Piter Olanjinka, Aleksandar Katai, Vladimir Lučić

Napad
Uroš Kabić, Šerif Endiaje i Žan Filip Kraso.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Sep 2023, 10:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Uzeti ovo pa vidjeti sta dalje. :D 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Sep 2023, 11:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
zerocool je napisao:
Uzeti ovo pa vidjeti sta dalje. :D 8)

Ne bih bio nezadovoljan ni jednom remijem :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs