banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 20:31 Danas je 22 Jun 2026, 20:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Avg 2023, 09:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Marakana poplavljena a navijanje ne prestaje.


_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2023, 10:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Неки талијански новинар написао да је Лука Јовић близу повратка у Звезду.

Мислим да од тога нема ништа. Прво због великог обештећења за наше услове.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2023, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
Kao došao bi na pozajmicu. A kao rezerva može da posluži.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2023, 12:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
U intervjuu za nemačke medije Motika je istakao da je razočaran boravkom u Beogradu i da mu više odgovara mentalitet ljudi u Sloveniji.

“Ovde je mentalitet kao u Nemačkoj ili Austriji, a ne kao na Balkanu. Kad sam iz Bajerna prešao u Crvenu zvezdu prilagođavanje mi je bilo teže”, rekao je Motika.

Osvrnuo se potom na boravak u Zvezdi.

“Obećano mi je mnogo, a ništa nije održano. Imao sam minutažu, ali mnogo manju nego što sam zaslužio. Dobijao sam mnogo pohvala na treningu. Ali nisam dobio pravu šansu. Za to ne postoji objašnjenje. Ne razumem i nikada neću razumeti. To me je jako rastužilo, ali Crvena zvezda ostaje moj omiljeni klub”.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Avg 2023, 22:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1646
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Kaže da je imao minutažu ali mnogo manju nego što je zaslužio. E pa da je u toj dobijenoj minutaži i pokazao ono za šta je doveden dobio bi i mnogo veću minutažu. Neću sad da psujem.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2023, 14:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2023, 06:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Kako piše portal Sport1 Sportski direktor Borussije Dortmund Sebastijan Kel stupio je u kontakt sa menadžerima Stefana Leković, ali se još uvek nije dogodilo ništa konkretno. Potencijalni transfer mogao da iznosi između četiri i pet miliona evra.

Slika

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2023, 13:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Hvala Irakliju na 2.800.000 :D

Irakli Azarovi je prodat po ceni od 3 miliona evra. :P
Šahtjor iz Donjecka je kupio ovog fudbalera iz Gruzije koji je stigao za svega 200 hiljada evra.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2023, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Bivšem klubu Azarova,Dinamo Batumi,pripada 20% od prodaje .


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Avg 2023, 11:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Ispadanje Dinama iz Lige prvaka donijelo nam je sasvim finu zaradu od 1,1 milion eura.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2023, 09:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Zvezda izgubila na krovu tržnog centra ali najvatrenije pristalice su bile na visini zadatka.


_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2023, 09:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Уопште ми се не свиђа прича која се провлачи од појединаца да је Звезда прерасла ову лигу,да нема озбиљне утакмице да се припреми за ЛШ.
Зато је овај пораз од Вождовца добродошао,да се такви спусте на земљу.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2023, 11:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Treba nam ozbiljan zadnji vezni i napadac. A Degenek mi ne ulijeva povjerenje za sad.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2023, 14:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
DStankovic je napisao:

Kakav glupan, pa i on se uživio u namještenoj ligi. Preko 80% ekipa se sklanja Zvezdi u SL, liga pravo dno. Za takvo stanje najviše je kriva upravo CZ pa onda Partizan

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2023, 14:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
zerocool je napisao:
Treba nam ozbiljan zadnji vezni i napadac. A Degenek mi ne ulijeva povjerenje za sad.
Искрено Дегенек ми иде на ону ствар.
Човјек је трећи пут у Звезди и кладим се да ће опет отићи чим Звезда испадне из ЛШ.

Иначе прошле године за бруто плате требало је издвојити скоро 29 милиона евра.
За све запослене.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2023, 08:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Dodje tako dan kad se izgubi, sport je u pitanju jebiga. Ne bi bilo lose zavrsiti sastavljanje tima prije LS, da se napadac i zadnji vezni stignu uigrati.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2023, 11:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Imam ovakav poster u velikom formatu.

Slika

Izvlačenje u 18.00 na Arena 1 !

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2023, 17:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Grupa G

Manchester City
RB Leipzig
Crvena zvezda

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2023, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Na kraju i ne toliko loše.
Realno sa Jang Bojsima borba za 3 mjesto.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2023, 17:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Slažem se. Mislim da bi treće mjesto bilo sasvim pristojno.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs