Uhapšena četiri navijača Borca
Bilans "čarki" navijača banjlaučkog Borca i interventne jedinice MUP-a RS je da su četiri lica uhapšena prije derbi utakmice 21. kola Premijer lige BiH Borac - Sarajevo, koja je odigrana u subotu naveče u Banjaluci.
Slobode su lišeni domaći navijači s inicijalima D.K, I.T, Đ.S. i M.B.
"Zbog narušavanja javnog reda i mira na platou ispred Gradskog stadiona uhapšena su četiri lica i protiv njih će biti pokrenut prekršajni postupak. U neredima koji su brzo spriječeni nije bilo povrijeđenih", istakla je Bojana Gašević portparlom MUP-a RS.
Kratki sukob domaćih navijača i policije desio se pola sata prije utakmice Borac - Sarajevo ispred zapadne tribine Gradskog stadiona . Banjalučki navijači krenuli su da se fizički obračunaju s gostujućim "Horadama zla" , čiji je autobus bio parkiran na pomoćnom igralištu.
Letjele su kamenice, nekoliko šajbi na autobusu je polupano, a policija je pravovremenom intervencijom spriječila fizički kontakt dvije navijačke grupe.
Kod:
Skoro čas i po poslije utakmice gostujući navijači su ostali na Gradskom stadionu i tada su letjele kamenice, ali na svu sreću povrijeđenih nije bilo. Tek kada su se domaći navijači razišli, gosti su pod policijskom pratnjom napustili Banjaluku.
banjalukalive.com
Ovo je cista laz i sramota sto se sire neistine a dokaz je sledeci :
Kod:
http://www.hordezla.org/index.php?option=com_content&task=view&id=742&Itemid=1
I ko god prica , pise objavljuje neistine protiv borca i Banjaluke treba ga je... dobro kaziniti .