banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 08:26 Danas je 22 Jun 2026, 08:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403 ... 445  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
shakal je napisao:
A žao mi i Zirija, ubiće se. :D

Oni imaju Brozovica, novi Inijesta. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Barsa je napisao:
I dobio je Juve to veliko pojacanje. :D


Ernanes, Interu 11+4 miliona evra.

realno za te pare nisu mogli boljeg kupiti
vidjeces ti sako, on je bas taj kreativac koji vam je falio


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Led ti jebem, proda covjek jedinog kreativca u ekipi. Ako ne uzmu nekoga, Mancini se stvarno treba ubiti.
I da, ne zajebavajte da Bajkovic dolazi, pa koji kurac?!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2013, 11:48
Postovi: 296
Prodali Kovacica pa sad i Ernanesa , gomilaju napadace , cudna politika.

Lvg ostaje i iducu sezonu , on je potpisao cini mi se 3 god. ugovor sa Junajtedom a ovo mu je druga sezona tek. Moracemo jos da ga trpimo :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
de gea izgleda gotov za real.pa ko brani u tom mancesteru sad?valdes?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Romero tebra mandrače


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
onaj argentinac? o tugo moja,pa bolje da su uzeli bajkovica


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
zerocool je napisao:
Led ti jebem, proda covjek jedinog kreativca u ekipi. Ako ne uzmu nekoga, Mancini se stvarno treba ubiti.

Ili Eder ili Ljajic. Problem je sto vam je ostalo jos nekoliko sati...


A sta se sve danas desava, ne moze se pola na vrijeme ispratiti.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
mandrak je napisao:
de gea izgleda gotov za real.pa ko brani u tom mancesteru sad?valdes?

Marka prije nekoliko minuta pise da je sve gotovo, 30-35 miliona evra.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 15:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
pa i nije za neke pare otisao.sad ide ona recenica,mamic bi ga prodao za 80


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
mandrak je napisao:
pa i nije za neke pare otisao.sad ide ona recenica,mamic bi ga prodao za 80

Otisao je za ogromne pare, imao je jos 12 mjeseci ugovor.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
mandrak je napisao:
pa i nije za neke pare otisao.sad ide ona recenica,mamic bi ga prodao za 80

http://www.index.hr/sport/clanak/mamic- ... 39174.aspx

:D :D :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
koji gospodin,prodas ovako nekog za koga niko nije cuo za 7-8 milona


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pri tom mu je verovatno uzzeo ogroman postotak od naredne prodaje, a i ogroman deo plate


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Maminjo i Porto su nesto posebno!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Hertz, evo ti siptara...

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
:angry4: :angry4: :angry4:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 17:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Navodno je postignut dogovor izmedju Intera i Rome za Ljajica.
Kirh presao iz BVB u Paderborn.
Draksler potpisao za Volfzburg.
Hojbjerg presao na pozajmicu iz Bajerna u Salke.
Jelavic potpisao za Vest Hem, uskoro i Mozes.
Groskrojc bi uskoro trebao da potpise za Galatasaraj, Blascikovski za Fiorentinu.
Viktor Valdez bi do kraja dana trebao da potpise za Marsej.
Raul Garsija potpisao za Bilbao.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 18:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Dobro, Januzaj nije loš igrač uopšte, jest da je mali šabani nonda. Ali riješili su se Kube i Groskrojca. Malo mi čudno za ovog drugog, ipak je on krpio rupe na svim pozicijama.
Nek su prodali De Heu, jebo mater. Hoće da ide i tu ne možeš ništa uraditi. Romero je ok golman. Doveli su tog nog Tjerija, aj vidićemo može li išta. Ćićarito valjda u Bajeru.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 31 Avg 2015, 18:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Erazmo Roterdamski je napisao:
Nek su prodali De Heu, jebo mater. Hoće da ide i tu ne možeš ništa uraditi. Romero je ok golman.

Nije on los golman, ali je ostao sam. Danas ste ostali bez 3 golmana (ako Valdez zavrsi transfer u Marsej). Samo da Felaini ne zavrsi na golu. :D
Nije Romero kao Bufon ili Nojer da moze sam kompletnu sezonu u svim takmicenjima dobro da brani ili povreda, kartoni..


Vrh
  
 
 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403 ... 445  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs