banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 13:32 Danas je 23 Jun 2026, 13:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 119  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 20:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Maj 2011, 19:01
Postovi: 285
mandrak je napisao:
cekaj sad,ako je hrvatska bolja od srbije,to automatski znaci i da je bih bolja od srbije, ili? :D


Vidis, nisam razmisljao na taj nacin. :-k :-k



jes,jes,jes, tako je. :cheers:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Džaba Novicki, kad mi imamo Savanovića. Kad je god vuna on dadne tricu. I ko reče da Teo ne valja? Čovjek svaku utakmicu ima oko 10 asistencja, plus još oko 10 poena. Danas imao i 9 skokova. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
e ljudi ali stvarno smo jaki ko crna zemlja,pa sve jednu utakmicu je neki drugi igrac iskocio,evo veceras savan,neki dan macvan pa keselj,pa tepic....teo ce kad bude bas cupavo ko onda sa spancima


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
U grupi C još ništa nije gotovo! Grčka i Makedonija su zasad jedini sigurni učesnici drugog kola. Da bi BiH išla dalje mora pobijediti Makedoniju a Crna Gora mora dobiti Finsku! Hrvatska da bi prošla dalje mora pobijediti Grčku.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Hrvatska bi trebala ispasti, po svemu prikazanom. Makedonci lagano prenose 4 boda. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Erazmo Roterdamski je napisao:
Džaba Novicki, kad mi imamo Savanovića. Kad je god vuna on dadne tricu. I ko reče da Teo ne valja? Čovjek svaku utakmicu ima oko 10 asistencja, plus još oko 10 poena. Danas imao i 9 skokova. :D


Nije da ga ne vole nego nekima smeta onaj opušteni stav, jesi vidio kako opušteno prilazi košu, kao da igra basket sa djecom iz kraja. :D

Ali upravo nam takav igrač treba, kad su nam Njemci došli na 6 razlike i kada se prelamala utakmica on je 'ladno šutnuo preko 2 igrača i pogodio :)

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Očekivane pobjede naših i Bosne. Čestitke Sabitovim momcima što su one što su "bolji od Srba" spustili tamo gdje im je mjesto.
Samo da se sutra ne desi kakvo iznenađenje, pa da Grci izgube.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Upravo čitam da bi Hrvatska prošla dalje moraju pobijediti Grčku a Makedonija mora dobiti BiH sa što većom razlikom.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Maj 2011, 23:03
Postovi: 36
Oke, drago mi je sto igramo dobar basket.
Cestitke momcima na do sada prikazano.

Bode u oci onaj pokusaj Teodosica da ponizi Novitzkog, kad je opalio preko njega u 2 navrata sut za 3 poena...zivio je za taj trenutak...steta sto ga nije "ponizio".


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
Yoyo je napisao:
Bode u oci onaj pokusaj Teodosica da ponizi Novitzkog, kad je opalio preko njega u 2 navrata sut za 3 poena...zivio je za taj trenutak...steta sto ga nije "ponizio".


da je to uradio bio bi ćaća, iako je i sad ćaća.
ima li iko informaciju zasto marjanovic nije igrao nikako??
jer onaj perovic veze nema. mislim da ne bi znao cuvati sarene guske


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Yoyo je napisao:
Oke, drago mi je sto igramo dobar basket.
Cestitke momcima na do sada prikazano.

Bode u oci onaj pokusaj Teodosica da ponizi Novitzkog, kad je opalio preko njega u 2 navrata sut za 3 poena...zivio je za taj trenutak...steta sto ga nije "ponizio".

Bolje i to nego da se utrta pred njim. Ne treba nikog respektovati na taj nacin.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
dobar je perovic,on odradi ono sto mu duda zada da radi,ne vjerujem da bi igrao da je bas toliki panj.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Dobar je u odbrani Kosta, ali u napadu tanak ko led. Prije je nešto i znao, na ovom EP slabo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Savanovic tata! Jos da bubnemo sutra Francuze i odlicno. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sanse da igra Parker su 50-50


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Dje zapelo?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Zapeo za liniju...pa pao...pa se povrijedio...desi se...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Freak on a leasH je napisao:
Zapeo za liniju...pa pao...pa se povrijedio...desi se...


Dominiras, smijesni djecace :D


Juce se povrijedio, nek' ga koljenom zakucao u misic.


Poslednji put menjao shakal dana 04 Sep 2011, 21:44, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Freak on a leasH je napisao:
Zapeo za liniju...pa pao...pa se povrijedio...desi se...


Sipovac, jes' to ti?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 04 Sep 2011, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
supermanijak je napisao:
marjanovic nije igrao nikako??


To i mene zanima.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 119  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs