banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 12:55 Danas je 22 Jun 2026, 12:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1085 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 55  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 15 Jan 2013, 22:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Oborili su rekord lige. Jedan remi i 18-19 pobjeda, koliko vec...
Postalo je smijesno stvarno...
Izadje Atletiko, koji je "hit" ove sezone i izgubi 4-1?! Mada su i od Reala primili 4-5 komada.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 15 Jan 2013, 23:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ja kontam, gostuju Malagi, sad ce biti povuci potegni. Realno, dosadno gledati. Ne mogu shvatiti da su svi toliko slabiji.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 12:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
http://sportsport.ba/ino_fudbal/vjerova ... jede/96315 8)

Erazmo Roterdamski je napisao:
Ja kontam, gostuju Malagi, sad ce biti povuci potegni. Realno, dosadno gledati. Ne mogu shvatiti da su svi toliko slabiji.


систем се годинама прави. Једном ће и стати,ничија није до зоре сјала, али док Меси је у форми, и Иниеста још 5-6 година се не требају сикирати за трофеје


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 15:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
E nek' si ti objasnio da su Mesi, u formi, i Iniesta, još 5-6 godina, zaslužni za sve ove uspjehe.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 15:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Tasko, de prevedi ovo. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 15:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ako ti ja prevedem.. :D

Spoiler:
E nek' si ti objasnio da su Mesi i Iniesta zaslužni za sve ove uspjehe.


:D :P


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 15:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Pa nije to rekao, napisao je da je to do sistema. Ali da se ne moraju brinuti ni za sledecih 5-6 godina dok su tu njih dvojica. :P


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 15:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Jesi šta pio sinoć/jutros? :D

Zato sam i napisao kao da su samo njih dvojica zaslužni za sve ovo do sada i za sve što će biti u budućnosti. Bilo je tu još par igrača i biće i dalje, prije svega doktor sa moga avatara. A taj sistem, je sistem 11 igrača, ne dva.

Hoću reći samo, većina ljudi danas kao navijaju za Barsu i tu su samo Iniesta i Mesi, kod tih ljudi, njih veličaju, a ostali ništa. Rekord Mesija, ovoliko onoliko golova. Ne kažem ovo za kolegu NV, već na jedan dio "navijača". Kao da su tu samo njih dvojica.
Sličan slučaj je i sa Realom, većini "navijača" je samo Ronaldo...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 15:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
E pa izgledalo je kao da govoris za NV pa sam zato to i napisao. xD
A od SNG ne pijem vise! :D :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 16:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Znaš ti što sam ja ovo rekao, da nema Messija mjesec dana pitao bi te ja kako bi to išlo. Bez Inieste se i može, ali i on očigledno znači igri. I on je napredovao otkaz je pomjeren ovamo na lijevu stranu, više nije u veznom sa Ćavijem. Bilo bi dobro da se Vilja vrati u staru formu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 18:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Nema zime uz Aleksisa. Spreman je bazen promasiti, sad pa sad.
Barselona jeste "sistem" (jebala vas vise ta rijec) i jeste najkompletniji tim.
Ali bez Mesija bi osvajali kriminalno manje bodova.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ташко je napisao:
Ali bez Mesija bi osvajali kriminalno manje bodova.

To je tačno. Zato što nemaju drugog napadača koji je u formi. Vilji treba oko 6 dobrih prilika da bi postigao gol, a Sančezu 10. Pedro se izgubio totalno, kao i Teljo. Da je tu neko kao Eto što je bio... Realno, što ovi iza napadača (Ćavi, Iniesta, Fabregas, Buskets, Alkantara) mogu napraviti šansi za gol, to mogu samo Vilja i Sančez da ne pretvore u gol. I Pedro. Ali zato Mesi to sve koristi, i sam još asistira i stvara prilike za gol. Treba Barsi još jedan mlađi napadač, a Vilju da prodaju dok mogu još nešto da uzmu za njega. Kada bi Falkao došao ili Kavani.. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 18:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Vilju je ubila povreda i donekle ga covjek i moze razumjeti.
Ali Sancez je ubica gora od uzdanica Vest Hema, Kerola i Samaka.
Pa nista lik ne moze pogoditi, nista.
Pedro tu i tamo, zavisi od tekme i raspolozenja.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Jan 2013, 21:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Ja priželjkujem Vilju u pravoj formi. Nošalantno u prilike ulaze, kao da je reakreacije, Alexis izađe 1-1 isrped golamana i redovno sačkea jednog protivničkog igrača :-?
Pedro i najviše daje, ali i najviše igra. Fabregas je rutiner, iako vezni igrač, sjajno meće, rjetko maši zicere.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 19 Jan 2013, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Slika


=D> =D> =D>


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 19 Jan 2013, 21:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Moze i Sosijedad meda :wink:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 20 Jan 2013, 20:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
E sad sam vidio sve u fudbalu. Golman Levantea dobija zuti zbog kradje vremena dok njegova ekipa gubi 2:0. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 20 Jan 2013, 21:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
E jebem ti betere! Mogu, a nece, nema nista gore!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 20 Jan 2013, 21:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
5-0 za poluvrijeme, u gostima?! :o

Ja u ovom trenutku ne bih ni dvicu stavio, a kamo li ovako nesto?!
Gleda li ko tekmu? Sta je rec, ima li Valensije?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 20 Jan 2013, 21:52 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ovaj RM zajedno sa trenerom preispitati zbog ucesca na kladionicama zbog smrdljive igre..nema valensije nigdje jer joj ne dopustaju da dise, a u napadu se sve odigrava na prvu..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
 [ 1085 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 55  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs