banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 04:25 Danas je 27 Jun 2026, 04:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 445  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 01:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Ташко je napisao:
Da bi bio jedan od najboljih na svijetu, ne moze igrati u Italiji, vec negdje drugo.
To ne vrijedi samo za Bufona, koji je vanremenski golman, drugi najbolji u istoriji.

Al da je dobar stoper, dobar je brate. Za kakve se duduke daju pare, taj transfer mi je ok.



Od kad to? Jesi to i to postao moderni navijac, pa racunas samo poslednjih par sezona?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 07:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ziri, sta je sporno? Naravno, govorim o najboljim igracima danasnjice, ne mislim na period od prije tri godine ili vise.
Markinjos je bio jos veca sila od Benatie, digla se veca prasina oko njega, otisao za vece pare. I gdje je?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 08:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Real se baš ružno odnosi prema igračima. Čovjek je bio najbolji na kraju sezone, vukao je dosta i onda noga u dupe ko da je najveći debil.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 08:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ode Ozil, da se napravi mjesto za Iska. Spanca, kao domaci ovo ono.
Sad Isko sjedi na klupi.
Ide Di Maria, koji je tata, da se napravi mjesto za Rodrigeza. Sljedece godine ode Isko, da b se uglavila nova akvizicija od 60-70 miliona.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 10:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Bi mi cudno zato sto si uvrstio Buffona.

A poznat je Real po tome, ni prvi ni poslednji put. A vecina tih sto su otisli su pokidali u drugim klubovima, ne sumnjam da ce i sa Di Mariom biti isto.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ma to je samo karikiranje. Ima tamo jos materijala, ali ne puno.
Pogba, Vidal... Roberto Firmino!

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 11:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Tako je real onomad Perici Ognjenovicu sjebao karijeru :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
skeva je napisao:
Jesu ovi u Realu glupi. Sjajan posao za Junajted.


Tako se isto pričalo i za Ozila, Anćeloti glup, Venger ga zajebao, pa se vidjelo kako je završio Real a kako Ozil i Arsenal.

Ташко je napisao:
Ziri, sta je sporno? Naravno, govorim o najboljim igracima danasnjice, ne mislim na period od prije tri godine ili vise.
Markinjos je bio jos veca sila od Benatie, digla se veca prasina oko njega, otisao za vece pare. I gdje je?


Pa ne znam je li bio veća sila, premlad je on još, mada jeste vanserijski talenat. A i kupio ga je PSŽ koji ne štedi pare.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 11:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Manchester United have made a second bid for Juventus midfielder Arturo Vidal. The Red Devils have offered €40m (£32m) plus and a player swap for the Chile international.

Evo para Shako. 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 13:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
GialloRosso je napisao:
skeva je napisao:
Jesu ovi u Realu glupi. Sjajan posao za Junajted.


Tako se isto pričalo i za Ozila, Anćeloti glup, Venger ga zajebao, pa se vidjelo kako je završio Real a kako Ozil i Arsenal.
.


Ma da, necemo obratiti paznju da Real vrijedi jedno 20 puta vise od Arsenala, u glavnom, to je presudilo da Real osvoji LS. Dobro :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 17:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
Pa da vrijedi 200 puta više, opet Anćeloti ne bi pustio igrača ako smatra da mu je nepotreban. Pogodio je sa Ozilom, ja vjerujem da će i u slučaju Di Marije.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 17:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
cuj pogodio je sa ozilom.pa ti o ozilu pises kao da je nekakav taraba igrac koji otkad je otisao iz reala propao i niko nista za njega ne zna, a momak je jedan od glavnih igraca tima koji je osvojio svjetsko prvenstvo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 19:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ilijarmendija salju na pozajmicu u Napoli. Tj. oni su ga ponudili njima :lol:
Kupis Iliju za 40 miliona i onda ga potucas po drugim timovima.
Ko nema, nek crkne.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 19:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Taj Ilija je stvarno neshvatljiv transfer. Ja se sjecam prosle godine kad su ga doveli, da su neki ovdje rekli vidjeces kad covjek eksplodira, a on nista, kako sam i mislio. To je transfer "kupi dok drugi nije"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 19:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
40 jebenih milione eeej


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 20:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ma daj,i ovaj mali iz kolumbije nece nista napraviti u realu.sta je on to pokazao da vrijedi 80 ili koliko je vec miliona placen


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 20:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Delim isto misljenje


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 20:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ma super je to igrac. Ali stan malo.
Pa on u Portugalu i Francuskoj nije mogao dominirati. Na Svjetskom je odigrao nestvarno i zato je ovolika cijena. Da nije, bila bi duplo manja. I da ne kupuje Real, logicno.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 20:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
pa to ti kazem,sta je uradio na svjestkom,dao 5 golova od toga jedan iz penala,vauuuu

aj da se to kupi neki igrac kao(nije sto je nas) tadic iz holandije,gdje je momak dominirao u odnosu na ostale kao da je igrao sa djecom,pa kupis nekog takog,izvalis pare i bog te veselio.a ovo sve nekakav marketing ili nesto sto ja ne razumijem


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Avg 2014, 21:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Pa marketing, koliko su ono zaradili od prodaje dresova u prva dva dana, oko 25 miliona? Kontam da je do sad otplatio transfer samo sa prodajom dresova..


Vrh
  
 
 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 445  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs