Citiraj:
Kad se gubilo od Hajduka nije te nigdje bilo 7 dana!!!
Nakupljao je gorčinu desetak dana, pa sad ima priliku da se malo naslađuje.
Crvena Zvezda - Bežanija 1:3
Evo desilo se ono čega sam se u osnovi i pribojavao. Pukli su ko jefitna sijalica u situaciji kada se pričalo o nekom usponu forme i ostalim glupostima. Objektivno Đurovski nije kalibar za trenera Zvezde. Nema tu puno priče o kvalitetu tima. Kakav je da je sastav tima, najkvalitetniji je u ligi, a što se ovako brukaju, isključiva je posljedica slabe psihološke pripreme. Zvezdini igrači osjete psihološki pritisak čim prime gol i više ne mogu da se sastave sa igrom. Odbrana u kojoj je Joksimović jedan od štiopera, definitivno nije dio tima u koji bi se moglo pouzdati, da će iznijeti teret da ne nameće psihološki pritisak ostatku izbezumljnog tima sa sve trenerom. Đurovski je opet istumbao tim pa počeo utakmicu sa četiri centralna vezna igrača. Pored neophodnih Burzanovića i Milijaša, neizostavnog Kastilja, Đurovski je ugurao u tim i retardiranog kapitena. Kako je to izgledalo na terenu, ne smijem ni da zamislim, pošto su svi zajedno pokretljivi kao željeznička kompozicija van šina. Pošto je izgleda pravilo da u svakoj liniji tima igra po jedan retard, onda je uz pomenute Joksimovića i Milovanovića, bio neophodan i ekvivalent u napadu, oličen u Đokiću.
Gaj je popio crveni karton i ako se Đorđević ne oporavi uskoro, stvarno strahujem od derbija, jer budemo li osuđeni da zavismo od tandema Joksimović - Tutorić, neće da bude dobro po nas, navijače Zvezde. Bajalica je još nepouzdan i izgleda nespreman. Crno se nama piše