banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 04:25 Danas je 27 Jun 2026, 04:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 445  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 13:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Di Maria i Kedira zatrazili transfer iz Reala...sad se čeka Mančester.

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 13:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Nastavi li Slovak biti blentav ko i prije, mogo b crnac njega izbaciti, ne Lovrena.

Doveden je i Moreno, tako da je i lijevi bek rijesen. Bio je tu Enrike i igrao super, ali 10 utakmica, ostalo u bolnici.
Ostaje samo bolna pozicija, desni bek. Nadam se Flanaganu ili da se Glen vrati u formu od prije 3 godine.

Di Mariu treba uzeti; on je otac loptanja postao.
Kedira mi malo vuce na prevaru, u odnosu koliko bi morao biti placen. On odigra Svjetsko, proda se i onda bude mecav u toku sezone.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 14:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Khedira je tata... On bi sjeo u United... Fellaini izgubljen, Cleverliju Wigan vrhunac, Carrick i Flatcher za staro gvožđe (West Ham)...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 16:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
A ko će im igrati štopere, Bleket? Pa Savo Pavićević je pouzdaniji od ćitave Mančesterove odbrane.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 16:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Doveli su Roju. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 16:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Dobro, Bleket je mlad igrac, talenat. Ne'a potrebe osporavati ga.
Ali Evans je tutumrak, ko i Smoling donekle.

Tu je jedino Dzo(u)ns pravi materijal i uvijek mi se svidjao ko igrac. Kad je igrao beka, nije to to.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Shaw----Rojo--Jones----Rafael

Klupa: Blacket, Evans, Smalling

Nije to uopšte loše, a ovaj Blacket može lako izrasti u novog Ferdinanda, sviđa mi se kao igra.

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 17:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Od svega toga jedno Shaw vrijedi, ostalo je na nivou nekoga Evertona


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 17:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Je l' moguce da Samaras nema kluba...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 18:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Andiamo a Combattere je napisao:
Shaw----Rojo--Jones----Rafael

Klupa: Blacket, Evans, Smalling

Nije to uopšte loše, a ovaj Blacket može lako izrasti u novog Ferdinanda, sviđa mi se kao igra.



nece to tako izgledati... igrace sa 3 stopera, Smalling, Jones, Rojo a Shaw i Valencia bi trebali biti bocni igraci. Ako dovede Blinda, on moze igrati i stopera i bocnog...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 19:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Bude li on forsirao trojicu nazad bice ladovina na sredini tabele...ti likovi su formaciju sa trojicom nazad vidjeli samo u novinama...muka je to....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 20:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
shakal je napisao:
Je l' moguce da Samaras nema kluba...


Mene cudi sto ga neki klub iz Premier lige sa zacelja ne uzme, caca je on.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2014, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Ako UTD planira igrati s trojicom nazad, i Lukom i Valensijom naprijed, onda će zadnji vezni morati izginuti pomagajući. U Engleskoj to teško može proći, ali vidjećemo, fudbal je pred nama 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Avg 2014, 08:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
I ja sam sumnjičav sa tri u odbrani, pogotovo ova tra što ima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Avg 2014, 10:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2005, 01:35
Postovi: 1237
skeva je napisao:
shakal je napisao:
Je l' moguce da Samaras nema kluba...


Mene cudi sto ga neki klub iz Premier lige sa zacelja ne uzme, caca je on.



Samaras je idiot. Igrao spica u Celticu, a nije mogao gola dati...Levat.

_________________
-I cant take his money, I cant print my own money, I have to work for my money. Why dont I just lay down and die
-I believe children are our future, unless we stop them now
-Einstein didnt speak until he was 3 and even then he could only speak German


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Avg 2014, 11:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
O joj :lol:


I dok je Liverpul na korak od rešenja problematične pozicije u napadu, engleski mediji već nekoliko dana forsiraju priču koja je danas kulminirala vešću o konkretnoj ponudi koja je pripremljena za Anderleht, a za srpskog napadača Aleksandra Mitrovića.
Englezi javljaju da Redsi žele da dovedu i drugog Srbina, koga opisuju kao 'novog Zlatana', očito neznavši da je Mitrović u Srbiji upravo delio nadimak sa Italijanom koga Redsi dovode.
Spekuliše se da će Mitrović koštati 10 miliona funti engleski klub, te da postoji realna šansa da, poput Origija, bude pozajmljen do kraja naredne sezone i tako ostane u svom sadašnjem klubu u kome je na perfektan način otpočeo sezonu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Avg 2014, 12:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Liverpul i Inter su uvijek prednjačili po bačenim parama, pogotovo ovi drugi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Avg 2014, 15:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Samaras ode u WBA.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Avg 2014, 15:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
_Felix_Moses_ je napisao:
skeva je napisao:
shakal je napisao:
Je l' moguce da Samaras nema kluba...


Mene cudi sto ga neki klub iz Premier lige sa zacelja ne uzme, caca je on.



Samaras je idiot. Igrao spica u Celticu, a nije mogao gola dati...Levat.


Da, jest, aha.

Evo ode u WBA, dobar posao.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Avg 2014, 15:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Ташко je napisao:
Samaras ode u WBA.


divne vijesti, konacno da se oproba medju sebi ravnima :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 445  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs