banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:44 Danas je 23 Jun 2026, 00:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2271 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 114  Sledeća

Koja reprezentacija je igrala najlepsi fudbal na SP?
Spanija 26%  26%  [ 10 ]
Holandija 5%  5%  [ 2 ]
Nemacka 36%  36%  [ 14 ]
Urugvaj 21%  21%  [ 8 ]
Argentina 5%  5%  [ 2 ]
Brazil 5%  5%  [ 2 ]
Gana 0%  0%  [ 0 ]
niko od navedenih 3%  3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 39
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jun 2010, 14:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
zerocool je napisao:
Pa ja sam igrao 1x na slonove, tako da meni i x odgovara :D A Gomes najvjerovatnije nece poceti utakmicu :lol: A to je sve pod uslovom da NZ ne dadne gol u ovih 5 minuta :D


:o

Spoiler:
Ali bar si i ti pao... :)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Taskooooooooooooooooooooooo 1-1 slusaj sta ti ja kazem :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 14:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
A kako moja ekipa nikad ne bi dala gol u 93 minuti, jedino mogu primiti :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 14:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Kiwis

Slika

:D

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 14:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
A mogao sam popiti 4 gemista ili 5 Jelena ili 3 Tuborga ili 3 Jegera...
A mogao sam i uloziti na Slovacku :/


Iznenadio me Novi Zeland, koliko sam zelje imaju, a koliko su smotani. Ja da sam onoliko smotan, a da sam na SP, bjezao bih od lopte :lol:

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 14:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Ja očaja prvenstva dosad, Sunce ti poljubim... Najbolja stavka - sudije. Utakmice od tuge do očaja. Igračima smeta nadmorska visina, vuvuzele, džabulani lopta i pozicija Saturna u odnosu na Merkur. Organizatori napraviše frku zbog Holanđanki u minićima i navodne reklame za Bavariju, pošto na SP mora da se loče isključivo Badvajzer. 'oćel iko početi da igra fudbala ovdje?

Ja nadu polažem u Obalu Slonovače. Nekako po običaju imaju prejaku reprezentaciju, ali toliki buljuk raspojasanih zvijezda, dosad niko nije uspio da natjera da igraju timski, zbog čega su uvijek bili donji. Moj pritajeni favorit.

Izašle startne postave. Kristina igra za Portugal, Simao na klupi. Drogba i pored najave da će igrati sa gipsom, počinje sa klupe, Erikson gurnuo Ebuea u vezni red i ostavio Keitu na klupi. Braća što će da ga Ture, obojica na terenu... Ako i od ove utakmice bude raspad kao i dosad, dižem ruke od SP.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 14:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
A imam osjecaj da ce obe ekipe ici na bod, znaju i jedni i drugi ako izgube ovde da su ispali 99%.. Nadam se da nisam u pravu, i ajmo slonovi! :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Sjeverna Koreja će da deklasira sve te pacere.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 15:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Sjeverna Koreja će da deklasira sve te pacere.


... inače će zbog nepoštovanja tekovina socijalizma i dopuštanja pobjeda prljavim kapitalistima, biti izloženi rehabilitacionim i mjerama društvenog prevaspitavanja, kako bi se utvrdili razlozi njihovog subverzivnog ponašanja. (čitaj:zbog neposluha velikom vođi, pucaće im se u koljena)

Citiraj:
Nadam se da nisam u pravu, i ajmo slonovi!


Ispod tvojih prstiju u Božje uši...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 15:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ma Korejci, sjeverni naravno, prolaze :D

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 15:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Crnci krljaju znalacki.
Jes znaju oduzet' loptu ovi slonovi ko niko. I ako slucajno prodje lopta, Cristiano ne prolazi.
Mogao bi Ronaldo dobiti i crveni u nastavku. Ima jos par kandidata.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Ovim crncima nedostaje disciplina, inace bi mogli oni ladno do polufinala...a Ronalda pi*kice...

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 15:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Kako me Kristina nervira, covjek samo ceka da neko uklize pa da padne, ebo ga takav fudbal.. Tacno sramoti ime Ronaldo, kad se samo sjetim kakav je to igrac bio, a ne ovaj maneken..


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 15:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2010, 11:42
Postovi: 24
Cestitike Novozelandjanima na muskoj i istrajnoj borbi do posljednje sekunde, koja je adekvatno nagradjena. Ovaj Kristijano Ronaldo je stvarno iritantan do maksimuma, nadam se da ce Drogba uci u drugom poluvremenu i donijeti Slonovima pobjedu. Veceras navijam za Sjevernu Koreju, sutra za Honduras...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 16:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
A imam osjecaj da ce obe ekipe ici na bod, znaju i jedni i drugi ako izgube ovde da su ispali 99%.. Nadam se da nisam u pravu, i ajmo slonovi!


to pod pretpostavkom da ce brazil sve pobijediti bez problema i da nece igrati pacerski, kao svi ostali? cisto sumnjam...posto ih vodi onaj sto je umislio da on treba da bude najveca zvijezda svoje reprezentacije, a ne neko od igraca, ocekujem najgori brazil na svjetskim prvenstvima nakon italije 1990

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 16:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Ma kakav, ne ocekujem ni ja nista posebno od Brazila, da nema Maradone Dunga bi bio najgori selektor na prvenstvu ladno.. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 16:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Vamos Drogba! Uvaljace ga gari :D

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 16:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Drogba je ono trebao pucati na gol :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 16:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Слонови су прејаки, а онај Жервињо је играчина.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
E kad bi svaka utakmica bila kao poslednje 3 minute ove...

a zasto Drogba onaj put nije osutao...a da je bilo ko bio sa desne strane bio bi cisti gol al su nesto nezainteresovani crni..

_________________
http://www.codebluestudio.com


Poslednji put menjao Frenki dana 15 Jun 2010, 17:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 [ 2271 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot] i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs