banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 01:42 Danas je 23 Jun 2026, 01:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2152 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 108  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
"Sorry Tasko YNWA, you are banned from posting or sending personal messages on this forum.
This ban is set to expire November 04, 2012, 10:49:17 PM."

A sve zato sto napisah odgovor na neko kmecanje "Zato sto su bili bolji".

Citiraj:
Citiraj:
Ali zašto baš inter, zašto zašto i zašto, pa da nas je raspali Chievo pobijedia i da je Pelijsijlsjer zabia 10 golova manje bi se iznervira, jebenti zivot.


Zato sto su bolji.

Neuroza zavladala :D

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Poslednji put menjao Ташко dana 03 Nov 2012, 22:51, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Evo jedan komentar sa onog foruma:



Jah moralo je i ovo da dodje, samo nije bas trebalo kuci od intera i ekipe koja ne zna da igra fudbal..


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 22:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Sreca njihova pa sudija nije dao zasluzeni crveni Lihstajneru, da jeste primili bi barem 5 komada, ovako je podnosljiv poraz. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Joj poruke što sam sada dobio. Umrijeću od budala večeras... :lol: :lol: :lol:

Spoiler:
Pade Stara kurva u svom krevetu, pade i primi ga od trojice..


:lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 22:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Ode nevinost staroj kurvi za ovu godinu. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 22:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Ташко je napisao:
"Sorry Tasko YNWA, you are banned from posting or sending personal messages on this forum.
This ban is set to expire November 04, 2012, 10:49:17 PM."

A sve zato sto napisah odgovor na neko kmecanje "Zato sto su bili bolji".

Citiraj:
Citiraj:
Ali zašto baš inter, zašto zašto i zašto, pa da nas je raspali Chievo pobijedia i da je Pelijsijlsjer zabia 10 golova manje bi se iznervira, jebenti zivot.


Zato sto su bolji.

Neuroza zavladala :D


i zbog toga te banovali?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 22:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Čuj mandraka, zbog toga? Pa nije plakao sa njima, već je htio da provocira. :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Aha.
Ali ne'a veze. Em rijetko zalazim, em je ovo jedan dan, da se malo olade :)

Nego, Nagatomo je odlican :thumbright:
Kod Juvea je Pirlo odigrao jako dobro. Milito trpa i trpa. I trpa. Kasano je los bio...

Barsa, je l' provokacija napisati da je Inter bio bolji veceras?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ne, htio sam da dodam, ali evo sada ću, da ne mijenjam prethodni post.

Iako Taško nije ništa pogrešno napisao, ako je ban samo zbog toga.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 23:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Barsa je napisao:
Čuj mandraka, zbog toga? Pa nije plakao sa njima, već je htio da provocira. :lol: :lol:


pa dobro,to da je htjeo da provocira znamo ti,ja i ostali sto citaju ovaj forum ali sad neko dodje i pita zasto je juventus izgubio i ti kazes zato sto je inter bio bolji, treba te banovati


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 23:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Pa lijepo sam ti bekane napisao, nije plakao sa njima i govorio Inter ne zna da igra fudbal, Inter ovo, Inter ono... :lol:

3 komada, 3 komada :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 23:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ma ispravio si se kasnije a ja vec poslao


bekane


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 23:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ma nebitan je ban, koji vam je... Raspredate vise od mene :D

Ja samo cekam da osvanu bodovi na fantaziju...
Imam Sarafa, Milita, Nagatoma, Kvadvu... Evo bodova hrpa.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 23:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Mene je Stramaccioni odusevio, odlicno je postavio taktiku a kad skontam da je Zanetti stariji od njega..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ajd nećemo više pisati ništa ružno o Juventinici, naljutiće se Šakal na nas. Mandrak, i na tebe ovo se odnosi. :D

Iako imam još poruka.. I dobrih postova sa onog foruma.. :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 03 Nov 2012, 23:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Samo da citiram jednog čovjeka: "Pišaj po sirotinji". Naravno, ovoj Torinskoj. 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 04 Nov 2012, 00:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PAd_CFS7EK0[/youtube]


Kakvi ludaci. :lol:

I da, Caceres udje u 38 i izadje u 78, ne sjecam se kad sam zadnji put vidio da neko mjenja igraca koji je vec usao kao zamjena. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 04 Nov 2012, 00:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Nisam gledao utakmicu, ali s obzirom na žute kartone.. bilo je borbe :D

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 04 Nov 2012, 01:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
a sto su ljudi odigrali dobro. razvalili su ih. :D
sad se lakse dise. smanjena prednost na -1
ako ovako nastave da igraju, moze inter i do titule


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A 2012/2013
PostPoslato: 04 Nov 2012, 09:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Nesto kontam da necemo Sakala gledati neko vrijeme 8)


Vrh
  
 
 [ 2152 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 108  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs