banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 20:42 Danas je 22 Jun 2026, 20:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1281 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 65  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Okt 2011, 16:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
manitu uci da svira je napisao:
Schlager je napisao:
Ja bih volio da prođu Bosna,Irska i Crna Gora,a što se tiče para Turska-Hrvatska,najviše bih volio ako ima neka kombinacija da ispadnu i jedni i drugi (nek se potuku!!) 8) .


isto, s tim da je bolje da turci pobjede :D



Ako se to dogodi onda će opet frustrirani maloljetnici lomiti nečiji inventar po gradu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 16:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Barsa je napisao:
U gornjem desnom uglu Prijedor :lol:

Znaci ipak se neko spasio, nisu ih sve potrali po rudnicima tamo :lol: :lol: :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 16:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Skeva, ma to Halid Muslimović sigurno imao negdje nastup u Francuskoj, pa donio zastavu Prijedor na utakmicu ili je neko fotošopirao i napisao Prijedor


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 16:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Фино би било да Португал и Турска прођу :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Izvršni predsednik Dinama iz Zagreba Zdravko Mamić u svom stilu se osvrnuo na žreb za baraž, koji je Hrvatskoj dodelio Tursku.
Mamić nije propustio priliku da potkači Srbe ali i "primitivce" iz Bugarske.
"Želeo sam da dobijemo Estoniju a izbegnemo Bosnu, ali život nisu želje i pozdravi. Turska nam je protivnik po meri, samouveren sam i zadovoljan. Bolji smo od njih, imamo malu prednost jer zauzvrat igramo kod kuće. Ma, pregazićemo Turke kao plitak potok", najavio je Mamić za Gol.hr i analizirao problematiku Bilićevog tima.
"Naš problem nisu igrači, nego motivacija. Kada nismo stopostotno napaljeni, jednostavno kiksnemo. Ne smemo biti kao balkanske bitange Srbi i Bugari koji su siti svega. No, dodatna motivacija biće nam poraz na Euru u Austriji", rekao je Mamić (blic.sport)




Dovoljno je reći samo Mamić, ostalo je sve trošenje riječi na njega


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
Ja sam prezadovoljan zdrijebom :D Najbolja opcija bi bila Irska, ali ovako je odlicno. Sudije ce gurati Cesku(radi milion Ceha koji ce doci da gledaju EP), Drago mi je da smo izbjegli Hrvatsku, jeli bi to bilo opet sve sem fudbala. Portugal je slabija ekipa nego sto je bila prije 2god, dok smo mi mnogi jaci, mnogo iskusniji, tu su sada (Lulic, Mujdza, PAPAC, Begovic, Medunjanin, Maletic, Zahirovic), sretno ZMAJEVI :D :D

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2010, 15:03
Postovi: 639
Wow koliko samo zlobe od pojedinih...

Zbog likova koji zele da BIH ispadne jer su jednostavno patoloski zlobni ljudi (bez nekog sportskog razloga, sigurno) - ja koji sam do sada navijao za Srbiju kao komsijsku zemlju pocinjem lagano biti tako SRETAN sto je ispala...

Takvim likovima samo mogu reci - samo vi navijajte za Portugal, kad ne mozete navijati za Srbiju :D

Jadni ste.

_________________
100% sa zadrškom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Banjalucki_Behar je napisao:
Ja sam prezadovoljan zdrijebom :D Najbolja opcija bi bila Irska, ali ovako je odlicno. Sudije ce gurati Cesku(radi milion Ceha koji ce doci da gledaju EP), Drago mi je da smo izbjegli Hrvatsku, jeli bi to bilo opet sve sem fudbala. Portugal je slabija ekipa nego sto je bila prije 2god, dok smo mi mnogi jaci, mnogo iskusniji, tu su sada (Lulic, Mujdza, PAPAC, Begovic, Medunjanin, Maletic, Zahirovic), sretno ZMAJEVI :D :D



Irska bi naguzila BiH! Možda si mislio na Estoniju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
hercegovac27 je napisao:
Banjalucki_Behar je napisao:
Ja sam prezadovoljan zdrijebom :D Najbolja opcija bi bila Irska, ali ovako je odlicno. Sudije ce gurati Cesku(radi milion Ceha koji ce doci da gledaju EP), Drago mi je da smo izbjegli Hrvatsku, jeli bi to bilo opet sve sem fudbala. Portugal je slabija ekipa nego sto je bila prije 2god, dok smo mi mnogi jaci, mnogo iskusniji, tu su sada (Lulic, Mujdza, PAPAC, Begovic, Medunjanin, Maletic, Zahirovic), sretno ZMAJEVI :D :D



Irska bi naguzila BiH! Možda si mislio na Estoniju.

Kako ce misliti na Estoniju kad su u istom koshu bili :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
NFL fanatik je napisao:
Wow koliko samo zlobe od pojedinih...

Zbog likova koji zele da BIH ispadne jer su jednostavno patoloski zlobni ljudi (bez nekog sportskog razloga, sigurno) - ja koji sam do sada navijao za Srbiju kao komsijsku zemlju pocinjem lagano biti tako SRETAN sto je ispala...

Takvim likovima samo mogu reci - samo vi navijajte za Portugal, kad ne mozete navijati za Srbiju :D

Jadni ste.


Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kakvi bolan Irci, losi su oni....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
skeva je napisao:
Kakvi bolan Irci, losi su oni....


Ma kakvi losi. Disciplinovani, jaki, kompaktna ekipa. Imaju Givena, Keana, al' prije svega don Giovannija na klupi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
shakal je napisao:
skeva je napisao:
Kakvi bolan Irci, losi su oni....


Ma kakvi losi. Disciplinovani, jaki, kompaktna ekipa. Imaju Givena, Keana, al' prije svega don Giovannija na klupi.

Imaju jedno 1000 godina u prvih 11.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
shakal je napisao:
skeva je napisao:
Kakvi bolan Irci, losi su oni....


Ma kakvi losi. Disciplinovani, jaki, kompaktna ekipa. Imaju Givena, Keana, al' prije svega don Giovannija na klupi.


Nisam ih nesto ni gledao, al ono sto sam vidio nije me nista posebno zadivilo.....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
O cemu ti sobo? Given je najstariji i ima 35 sto i nije puno za golmana. Keane i Duff po 32, vecina ostalih je 25-31.

Irci jako dobra ekipa.


@skeva, ne igraju Bog zna kako lijepo, al' su cvrsti i bilo kome je tesko da ih dobije.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Popokatepetl je napisao:
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficient#National_team_coefficient

Ima ovdje o tome kako se rangiranje računa, i drugačije je od onog FIFA Coca Cola.

Opet nešto ne štima, Turska bi trebala da bude drugi nosilac, iza Portugala, a prije Hrvatske ili Češke. Gdje samo iskopaše Irsku?

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Nisu se drzali liste, gledao se ucinak zadnjih par kvalifikacija, ucinak na samom takmicenju, i u tekucim kvalifikacijama...........bar sam tako nesto procitao, uglavnom lista i koeficijent nisu bili presudni.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 18:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Culpa mea! UEFA je ove kalkulacije izvela na osnovu plasmana iz 2009. godine! O zemljo!

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 18:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
papučar je napisao:
Nisu se drzali liste, gledao se ucinak zadnjih par kvalifikacija, ucinak na samom takmicenju, i u tekucim kvalifikacijama...........bar sam tako nesto procitao, uglavnom lista i koeficijent nisu bili presudni.



Upravo to.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 18:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
papučar je napisao:
Nisu se drzali liste, gledao se ucinak zadnjih par kvalifikacija, ucinak na samom takmicenju, i u tekucim kvalifikacijama...........bar sam tako nesto procitao, uglavnom lista i koeficijent nisu bili presudni.

Znači, po babu i stričevima, ovo postaje sve bolje i bolje! Ako ne pobijediš u grupi (sa maksimalnim brojem poena) i ako te vlastiti navijači ne sj3bu, uvijek te mogu sj3bati gospoda iz UEFA.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
 [ 1281 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 65  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot], Yandex [Bot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs