banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 22:39 Danas je 23 Jun 2026, 22:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 10527 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304 ... 527  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 13:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
http://mondo.rs/a827007/Sport/Kosarka/N ... tizan.html

8)


Konferencija danas u 16:30.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 13:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ne slazem se,mozda je njima korist u kosarci da nas se rijese jer se u kosarci ne vrte velike cifre ali u fudbalu mi i cz smo njima cisti profit.pa pogledas samo da kako koja vlast dolazi tako se inflintriraju ti ljudi u klubove.

neki dan sam procitao da je fk partizan 11 klub u evropi po prodaji igraca,ili tako nesto.pa gdje su te silne pare?da neko normalan vodi klub,partizan bi svake godine igrao ls.


Poslednji put menjao mandrak dana 04 Sep 2015, 13:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 13:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4nYh_7qmUJU[/youtube]


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 13:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ako se ovo desi to je neviđeno neozbiljan potez.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 13:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Šta, da je*e Gogu Sekulić?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Rasulo na RSB forumu, sazvan vanredni skup. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 15:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Kad je Danilo gepekovao sudije sta ce tek Pekmen da im radi.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 15:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Kazu cigani ludaci da ce sad saric prati pare kroz partizan.dobar biznis,malo gudra malo duletovih tehnickih....
Tacno kad citas nesto ovako pomislim samo jedno-SEKTA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 15:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ovo je smiješno. Samo će džaba čovjek ime da ukalja ni kriv ni dužan


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 15:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Sta je smijesno,objasni osim sto pet puta isto pises


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 15:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Za početak to što predsjednik kluba neće uopšte biti u klubu 7-8 mjeseci godišnje. Pored toga, koliko će on uopšte da donosi bilo kakve odluke iz SAD...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Eno javio se Bombarder na JT forumu. Covjek sa najtacnijim informacijama iz kluba.
U roku od 7 dana stice kompletna petorka...

Daj ljudi otvorite RSB ko boga vas molim pa jel zaista onakvi ljudi zive oko nas, one bisere moramo slikati. Kokainske pare. Covjek od svog ugovora zaradjuje 12 miliona $ godisnje u Americi.. aj dobro. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 16:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
kakve to veze ima,pa miroslav beric ce biti tu.nama treba neko ko je spreman da unese novac


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 16:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
BeckaSkola je napisao:
Eno javio se Bombarder na JT forumu. Covjek sa najtacnijim informacijama iz kluba.
U roku od 7 dana stice kompletna petorka...

Daj ljudi otvorite RSB ko boga vas molim pa jel zaista onakvi ljudi zive oko nas, one bisere moramo slikati. Kokainske pare. Covjek od svog ugovora zaradjuje 12 miliona $ godisnje u Americi.. aj dobro. :lol:


neki dan kad smo dovodili pojacanja na twitteru sam procitao da im je forum totalno trokirao :lol:

jedino sto vecu bolest ima je kad odes na kljiks i provociras multietnicare a oni se napale.e cigani su samo jedno koplje ispod po tom pitanju


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 16:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Tajm aut Vujosevica. Goga Sekulic se spusta sa krova Pionira

NISAM TI JA NOCAS ZEEENA

Pionir: NIJE OVO KREVET NJEEEN o/

Svi izginemo. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 16:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Slika
Taman toliko da Pekmen lagano ustane i gurne limenku u zamrzivac na hladjenje.
Ma ne ovo nije dobro bolje je da smo se ugasili ili samo malo zaledili.
Ali najjace su mi price "kolega" sa RSB kako je lud kako baca pare, a covjek pola CG pokupovao i ko zna koliko mjesecno dobija novca samo iz tih ulaganja, i da to je stvarno lud covjek

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 16:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Slika

Sto kaze ovaj jedan ovi vec crkavaju od muke a sta ce tek biti kad ih za dvije godine vratimo u zamrzivac


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 16:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Hahahahahaha u isto vrijeme ali sam ipak u foto finisu bi brzi

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 16:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ti si bolt a ja getling

pitanje za novu upravu:

a kad ce plej? :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 04 Sep 2015, 16:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Harvester je napisao:
КК Партизан? То још постоји?



De mi ovaj reci ima li sparine kod tebe danas?


Vrh
  
 
 [ 10527 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304 ... 527  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs