banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 22:15 Danas je 23 Jun 2026, 22:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 445  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 07 Jun 2014, 00:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Зар је могуће да се за којекакве половњаке данас плаћа 20-30 милиона, и да за исте паре доведу Ројса?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 07 Jun 2014, 14:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Markinjoš stiže u Barselonu, transfer će biti 37 miliona evra, 25 plus Dani Alveš koji je procenjen na 12 od strane klubova.

http://www.sportske.net/vest/transferi/ ... 81978.html


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 10 Jun 2014, 00:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Colback kao slobodan igrac presao u Njukasl.
Pa dabogda tresanja ne docekao.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 10 Jun 2014, 07:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Je li to onaj riđokosi iz Sanderlenda?? :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 10 Jun 2014, 10:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Rakitić u toku dana potpisuje ugovor sa Barselonom, prenose jutros sportski portali. Transfer bi trebao da iznosi 18 miliona evra i Denis Suarez, igrač B tima Barselone koji će igrati na pozajmici godinu dana u Sevilji.
U toku dana se očekuje i zvanična informacija o još jednom novom igraču, Kolumbijcu iz Fiorentine, Huan Kuadrado. Ovaj tranansfer bi trebao da iznosi oko 25 miliona evra.
Ostaje još jedan igrač kao pojačanje, koji je želja novog trenera Barselone. Enrike želi u svojim redovima Rojsa i u toku sedmice se očekuje i njegov potpis za Barselonu. Klub će platiti 35 miliona evra BVB, koliko iznosi otkupna klauzula u ugovoru.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 10 Jun 2014, 10:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
Šta će sa Rafinjom Alkantarom?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 10 Jun 2014, 11:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Za sada je tu. Vraćen je iz Selte, kao i Deulofeu iz Evertona.

Još Markinjoš da dođe, i navodno bi trebao i Vertongen. Drugi golman bi trebao da bude Klaudio Bravo iz Sosijedada, kapiten Čilea.

Fabregas, Alveš, i navodno Teljo i Sančez odlaze ako dođe Rojs.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 11 Jun 2014, 17:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Pejčinović potpisao za Lokomotiv Moscow, na 4 godine...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 12 Jun 2014, 16:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Stigao Cesc, to me raduje:
http://www.chelseafc.com/news-article/a ... or-chelsea


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 12 Jun 2014, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
https://twitter.com/cesc4official/statu ... 0709299200


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 12 Jun 2014, 16:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ko i svi iz Arsenala.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 12 Jun 2014, 17:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Izdali me prijatelji, izdao me brat.

Mislio sam da nece nikad iz Arsenala, a ono vidi...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 12 Jun 2014, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Wenger opet izbriljirao. Fabregasu je Arsenal bio prvi izbor kada su PL klubovi u pitanju, mislim da mu je to bila i klauzula kada je prelazio u Barsu, ali ga Wenger nije htio (ne treba mu još jedan vezni igrač :lol: :lol: ).
Čovjek je definitivno za odstrijel (Wenger, ne Fabregas).

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 12 Jun 2014, 19:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Neka Fabregasa dobar je igrac, mnogo bolji od Mate svakako, a za manje pare


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 12 Jun 2014, 19:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Mnogo bolji od Mate?! :roll:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 13 Jun 2014, 06:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 13 Jun 2014, 10:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Sondri je napisao:
Pejčinović potpisao za Lokomotiv Moscow, na 4 godine...



Zar ne rekose da ga trazi Arsenal? :lol:


Sve nekako ali ovaj fudbal se odavno pretvorio u kupi-prodaj. Bez ikakvih utezanja. Pa jel Fabregas imao igdje preci osim u Chelsea, najveceg protivnika svog nekadasnjeg kluba u kojem je bio kapiten i ikona....i ne kontam Murinja, sta ce mu on. On je nekakav...nit zadnji vezni, nit kreativac, nit krilo...dok je bio u Arsenalu, bio je odlican, kasnije je sve to tanko. Predvidjam slucno situaciju u Chelskom.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 13 Jun 2014, 10:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Fabregas je i u Barsi imao odlican ucinak.
Pogledaj samo golove i asistencije.
On je za mene i dalje medj najboljim kreatorima i veznjacima.

Samo je sisa ispao.


I nije Celzi najveci protivnik Arsenalu. Ni blizu.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 13 Jun 2014, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Totenhem je najveci rival Arsenalu.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 13 Jun 2014, 11:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Otkako je Roman preuzeo, i Totenhem i Junajted zaostaju. Celzi se nekako isprofilisao u posljednje vrijeme kao mrska figura u ocima navijaca Arsenala. Em gradski rival, em petrodolari, suprotno njihovoj filozofiji.

A Fabregas je neki all-round veznjak ili akko se to vec zove, nedefinisan, nesto tipa Koke. :D Bio je ok u Barsi, ali ni blizu Arsenala, gdje je bio vodja. Prednji vezni u Barsi uvijek ima prednost jer ima zaledjinu u vidu Cavija i Inieste. Ono sto mene zanima, zasto ga je Barsa prodala ako je bio tako dobar.


Vrh
  
 
 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 445  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs