banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 11:24 Danas je 24 Jun 2026, 11:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 22443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 1123  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Najdrugija ide direktno, ostale u baraž :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
mozda iz jedne grupe ne ide niko na Ep ni prvi ni drugi :-? .... :lol: :lol:

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
:lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://www.flashscore.com/table/pMnnEZnt/drJAfQC1/


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
http://www.rezultati.com/detail/KM5jRZYm/#statistics

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 22:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
daj nam djetice da ih oduvamo ili eventualno norveska/svedska

hrvati nek idu na bih :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 23:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Slovenija izgubila od Estonije kod kuće! Znači nismo jedini!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2011, 23:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
Slika

8)

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 00:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Meni je legendarno kako se Pižon zblanuo kad je Pantelić dao go. Svi sa klupe se okupili da se raduju, a on stoji pored potpuno zbunjen, ko da konta "Šta je ovo dođavola, vodimo?!?!? E da mi je neko reko..." :lol:

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 00:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 01:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Srbenda! :D Na kraju se prekrsti 3 puta.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 02:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Možemo mi pričati šta hoćemo, ali Pantelić je izvukao ove kvalifikacije. Dao je nekoliko golova.
A sad bi bilo dobro da dobijemo Farane bar 2:0. Nismo dali dva gola odavno.
Valjda će Slovenija izgubiti od Italije, pa da možemo malo kalkulisati u zadnjem kolu. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 04:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Panta kao panta, do gola presmijesan, posle je dobio samopouzdanje i odigrao odlicno....
Mozemo mi pricati sta hocemo(ja prvi volim pljuvati pizona) al dobro nam je selektor postavio igru, igraci su ispostovali taktiku i odigrali kako znaju, bez obzira na to da nemamo zavrsnicu.... igrali su trenutno najbolji(osim sulajmanija) i dali sve od sebe svi do jednog....
Evo pojedinacnih mojih ocijena:
Jorgancevic- dobar, sa obzirom da ne brani za svoj klub bio je prilicno siguran
Bane- standardan
Kolarov- jedna od boljih partija u reprezentaciji
Subotic- odlican, siguran i bez nekih kikseva iz predhodnog perioda
Rajkovic- odlican, ali lud momak, mogao je ubiti onog pedercica kad je dobio zuti karton
Stankovic- ma nasa reprezentacije je bez naseg kapitena jedna jebena nula!
Ninkovic- ono sto nam je trebalo, ubrzao je igru na sredini
Kuzma- skolovan igrac, mislim da mu pase igranje sa kapitenom i ninkovicem u sredini
Tosic- ko tosic, prevaga, mada na zalost veceras i nije bio nesto konkretan
Jovanovic- dokaz da dobri igraci ne moraju igrati u najjacim ligama, kad se vratio u Belgiju ponovo je onaj stari
Paqntelic- sta reci, niko ga ne voli... al jednostavno nemamo boljeg trenutno.... posle postignutog gola pokazao je da moze da bude koristan u igri i te kako...prvi put od kad gledam srbiju na 4 od 5 ispucanih lopti je bio i rijesio ih u nasu korist mirnim spustanjem....

Slovenci kiksali, sve je veceras bilo na nasoj strani... samo da ne zaseremo protiv farana....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 09:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
sve nekako ali ovo za stankovica :lol: :lol: ,toliko je dobro odigrao da pola ljudi uopste ne zna da li je igrao ili ne


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 09:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
shakal je napisao:
Slika



Na stranu sve ali ovo je jebeno dobra slika!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 09:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Gledaj Radje stozine iza.

Sinoc napokon jedna dobra igra. Svaka cast i Pizonu sto nije izasao defanzivno na teren.
Ali morala je upasti jos koja lopta u gol, da se ne nerviramo ko kreteni.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 09:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Da mi imamo normalnog napadaca koji se zna otvarati, a ne sakrivati iza protivnickih igraca bilo bi puno lakse igrati u napadu. Ali dobro, imamo par dobrih napadaca u u19, treba jos sacekati par godina da stasaju. :D A do tad ce Pantelija da bude strah i trepet za protivnicke golmane. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 10:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Оно синоћ је личило на игру,бар у првом полувремену,оћу онакву игру да понове против Италије у Бг и Словеније у Марибору !
Немамо се чега плашити,ако Пижон настави са добро игром,а нарочито са резутлатима,имаће мој подршку,мада га ни ја не волим.
Успјех је пласман на ЕП !Све осим тога је по мени кастрофа,још синоћ јанези киксали,сви су нам путеви отворени !
Побједити Фаране и ИТАЛИЈАНЕ ПОБЈЕДИТИ и отићи тамо у Словенију и зајебавати се !
Нећу да се надам да ће италија побједити Словенију па да ми неке калкулације правимо,једноставно са 2 побједе смо ту.Треба побједити Италијане,да се имамо чему надати ако прођемо на ЕП !
Златна реченица "ако не можеш бар ејдну од јаких репрезентација побједити на првенству,немаш шта тражити на истом"

Дакле побједити Италијане,и показати свима зубе у баражу мртвом !


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 10:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Raću napokon prodasmo a on opet u reprezentaciji :D Sad je Neca CR7 Tomić na redu :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 10:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
mandrak je napisao:
sve nekako ali ovo za stankovica :lol: :lol: ,toliko je dobro odigrao da pola ljudi uopste ne zna da li je igrao ili ne


Mozda ti ne znas :wink: :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 [ 22443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 1123  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs