banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 10:08 Danas je 24 Jun 2026, 10:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 22443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 1123  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Jun 2011, 11:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Prva reprezentacija - direktno u baraz.
Druga reprezentacija (osim najslabije druge reprezentacije) - direktno u baraz.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 11:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Prva reprezentacija - direktno u baraz.
Druga reprezentacija (osim najslabije druge reprezentacije) - direktno u baraz.


у мајку му стару 8)

по некој логици нама би требала још 7 бодова да будемо други,имамо кући фаране и италијане а у гостима словенце и сјеврену ирску!

Словенци,имају кући нас и Естоне и Италију тамо,дакле по неким мојим прорачунима 7 бодова је довољно за 2 мјесто,знајући да имамо 3 мање од Словеније :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 11:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
Нова Варош je napisao:
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Prva reprezentacija - direktno u baraz.
Druga reprezentacija (osim najslabije druge reprezentacije) - direktno u baraz.


у мајку му стару 8)

по некој логици нама би требала још 7 бодова да будемо други,имамо кући фаране и италијане а у гостима словенце и сјеврену ирску!

Словенци,имају кући нас и Естоне и Италију тамо,дакле по неким мојим прорачунима 7 бодова је довољно за 2 мјесто,знајући да имамо 3 мање од Словеније :wink:

Словенци имају утакмицу више, ако се не варам? Углавном, претпостављам да ће се друго мјесто рјешавати у утакмици између Словеније и Србије у Словенији. Наравно, ако смо у стању побиједити Ирце и Фаране прије тога...

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 11:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Nemoguće je praviti kalkulacije kad smo mi u pitanju, ne bi me čudilo da dobijemo Talijane kod kuće, i u odlučujućoj tekmi kiksamo sa Slovencima, ne bi bile prve kvalifikacije u kojima odluka pada u Sloveniji, a glave nam dođu najniži slojevi sovjetskog fudbala.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 13:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Nova Varoš, mi smo govorili o izvlačenju grupa za Svjetsko prvenstvo u Brazilu. Od tuda Španija i Holandija. A sad u ovim kvalifikacijama, prvi ide direktno na prvenstvo, a drugi u baraž.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 13:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Erazmo Roterdamski je napisao:
Nova Varoš, mi smo govorili o izvlačenju grupa za Svjetsko prvenstvo u Brazilu. Od tuda Španija i Holandija. A sad u ovim kvalifikacijama, prvi ide direktno na prvenstvo, a drugi u baraž.

I ja sam mislio na SP...

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 15:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Било би боље да не одемо на ЕУРО, а како се ствари одвијају, прије ће БиХ отићи него ми. Да се не обрукамо опет.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Misliš, kao 2000. u Belgiji i Holandiji?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 15:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
neki dan gledam mlade protiv svedjana i bas sam se razocarao jer smo sa njima uvijek bili jaki.sad smo tanki,igra ista kao kod seniora,sve neke duge lopte sa kraja na kraj terena,184 ofsajda....istina u drugom poluvremenu malo bolja igra ali opet tanko.

vezano za baraz, necu da se nadam nikakvom barazu,mislim ko se moze nadati poslije estonije i slovenije?


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 16:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Ja očekujem glatko prvo mjesto, samo da Dekija posluži zdravlje.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 16:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Harvester je napisao:
Ja očekujem glatko prvo mjesto, samo da Dekija posluži zdravlje.



mislis na evropskom prventsvu :D ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 17:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Popokatepetl je napisao:
Misliš, kao 2000. u Belgiji i Holandiji?

Може и то ЕП, али на свако такмичење на које смо отишли било је брукање. Задње СП се нисмо толико брукали игром, али је атмосфера око екипе била одвратна. ЕП 2008 нисмо отишли, СП 2006. смо били најгора екипа, 2004. и 2002. нисмо отишли, брукање завршили у квалификацијама, 2000. је та утакмица са Холанђанима била катастрофа, али сам у неку руку задовољан приказаним, ваљда због пуно голова. 1998. је било ок. С обзиром на резултате, мислим да не требамо да сматрамо да смо међу три свјетске фудбалске велесиле.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
WinstonWolfe je napisao:
Popokatepetl je napisao:
Misliš, kao 2000. u Belgiji i Holandiji?

Задње СП се нисмо толико брукали игром,


Nismo se brukali uopšte, dobili smo Švabe, realno trebali razbiti Australiju već u prvom poluvremenu, izgubili od Gane koja je na nevjerovatan način ostala bez polufinala.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Нисмо се брукали игром, али се већ од полувремена прве утакмице кренуло са причом о новом селектору. Једна озбиљна репрезентација себи то не смије да дозволи.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 22:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Popokatepetl je napisao:
Misliš, kao 2000. u Belgiji i Holandiji?



Odmah se sjetim bruke i 6-1 protiv Holandije! Ja mislim da je to najgori nas rezultat u novijoj istoriji srpskog fudbala.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 22:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Ali mi zaista ne ide u glavu kako smo mogli kod kuce izgubiti od Estonije! Nikako ne mogu shvatiti sta se kojeg mog dogodilo. Kada sam jucer jos cuo da su Farska Ostrva kod kuce dobila tu istu Estoniju rezultatom 2-0 bas sam popizdio. Ne mogu vjerovati od kakvih smo papaka izgubili a zatim igrali i nerijeseno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 22:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
hercegovac27 je napisao:
Popokatepetl je napisao:
Misliš, kao 2000. u Belgiji i Holandiji?



Odmah se sjetim bruke i 6-1 protiv Holandije! Ja mislim da je to najgori nas rezultat u novijoj istoriji srpskog fudbala.

Аргентина 6-0.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2011, 23:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Mislim da je problem u našim, navijačkim glavama, i nerealnim očekivanjima. Nismo raskrstili sa tim da smo prosječna ekipa koja nema kontinuitet rezultata, može odigrati dobro a može i očajno, i da je svaki plasman na veliko takmičenje za nas premija. Ja sam bio tužan poslije eliminacije sa SP, jer su nas sekunde dijelile od prolaza, nismo prošli dalje zbog naše gluposti, ali sam takođe svjestan da i Gana i Australija znaju igrati fudbal (Njemačku neću ni da spominjem u istoj rečenici). Jednostavno, mi mislimo da sa 2-3 vrhunska igrača i još nekoliko zaista dobrih, možemo imati kontinuirano dobre rezultate, ali je to očito nerealno. Kad sve sagledam, mi smo još i dobri u poređenju sa, recimo, Engleskom ili Argentinom, koje imaju pet puta bolje ekipe, pa opet ne ostvaruju mnogo bolje rezultate.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Jun 2011, 22:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
hercegovac27 je napisao:
Ali mi zaista ne ide u glavu kako smo mogli kod kuce izgubiti od Estonije! Nikako ne mogu shvatiti sta se kojeg mog dogodilo. Kada sam jucer jos cuo da su Farska Ostrva kod kuce dobila tu istu Estoniju rezultatom 2-0 bas sam popizdio. Ne mogu vjerovati od kakvih smo papaka izgubili a zatim igrali i nerijeseno.


Па ми смо познати у свијету као репрезентација која пише фудбалску историју. У Азербејџану су мислили законом забранити фудбал док нама нису узели 4 бода у двије утакмице :roll: .

Малоприје прочитах један чланак на index.hr из кога издвајам,

Citiraj:
Kazna Uefe će stići u Srbiju, a trebala bi i u Austriju, Njemačku, Belgiju...

Na svojoj predizbornoj turneji Platini je prijetio Srbiji i Turskoj zbog njihovih navijača i te su tri zemlje stavljene "pod povećalo" Uefe. Pokazalo se opravdano, nakon što su srpski navijači na prijateljskoj utakmici s Australijom prošlog tjedna izvjesili transparente podrške Ratku Mladiću. Uefa je odlučila Srbe kazniti i zbog istih poruka među rumunjskim navijačima na kvalifikacijskoj utakmici protiv BiH, a nešto blažu novčanu kaznu platit će rumunjski savez. Zbog podrške navijača uhićenom srpskom generalu nedavno je kažnjen i banjalučki Borac.

Ovo je prilika da podsjetimo da su neredi navijača u reprezentativnom tjednu zabilježeni u Belgiji gdje je gostovala Turska i Austriji gdje su kaos napravili njemački navijači. Uz brojne ispade navijača širom Europe (Njemačka, Engleska, Škotska, Austrija, Belgija, Poljska, Rusija, Italija, Češka, Grčka, Cipar, Turska) u posljednjoj klupskoj sezoni treba još jednom postaviti pitanje zbog čega se Hrvatska i Srbija i dalje smatraju najvećim problemom.


Читав текст на http://www.index.hr/sport/clanak/video- ... 56160.aspx


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Jun 2011, 22:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Poslati Tadica da se izvini i resen problem :D


Vrh
  
 
 [ 22443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 1123  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs