banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 21:43 Danas je 26 Jun 2026, 21:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 445  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Procitaj ostatak posta, dopunio sam. :D
A Barselona jeste najbolja ekipa u poslednjih 10-ak godina, to niko ni ne spori..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
zerocool je napisao:
dok u Engleskoj to nije slucaj, tamo moraju svaku utakmicu igrati sa najjacim sastavom i nema odmora, pa igraci budu istroseni za zavrsnicu LS..

Zato Totenhem ima 18 igraca u veznom redu i 10 u odbrani. Za svako takmicenje po jedan sastav i nema problema, kako u domacem prvenstvu tako i u LE. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Samo sto oni ne igraju LS ove sezone, a za LE im puca ona stvar. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Pise ti LE, citaj. LS ce igrati sljedece sezone. :D




Brazilski ofanzivni vezista Vilijan prošao je medicinske preglede u Londonu i u toku dana se očekuje da postane novi igrač Totenhema! Anži će na ime transfera dobiti 35 miliona evra.


Pomalo neverovatna vest stiže nam iz Katalonije, odakle dnevni list Sport piše da bi uprava Barselone mogla da iskoristi ogromnom nezadovoljstvo Ikera Kasiljasa u Realu i dovede ga na Kamp Nou.

:lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Kakvo bi to bilo pisanje po Realu. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Auf kad bi Iker došao (mada ništa od tog, ne bi on htio) onda bi tek bili teror mašin


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Barsa je napisao:
A Barselona? :D


pa znali su i oni dobiti po guzici u engleskoj, al' dobro nećemo o tome ovdje :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Pitaj navijace Man. J. za neka posljednja finala LS.. :D


Nema 0,1% sanse da Kasiljas dodje kod nas. Nije on bekan, ako su ovi u klubu..


Poslednji put menjao Barsa dana 21 Avg 2013, 13:48, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Mesi dade gol glavom između Ria i vidare


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 13:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Veceras ce se uprava Barselone naci sa agentima Kasiljasa..

Ja i dalje ne vjerujem. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 14:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Koliko je njemu ostalo ugovora?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 14:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
zerocool je napisao:
Procitaj ostatak posta, dopunio sam. :D
A Barselona jeste najbolja ekipa u poslednjih 10-ak godina, to niko ni ne spori..

Jedna ekipa nekada davno je u dvije utakmice nadigrala taj najbolji tim svih vremena i ispali na nacin za koji svi znamo. ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 14:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
enc0re je napisao:
Koliko je njemu ostalo ugovora?

Mislim jos dvije godine.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
zdero je napisao:
zerocool je napisao:
Procitaj ostatak posta, dopunio sam. :D
A Barselona jeste najbolja ekipa u poslednjih 10-ak godina, to niko ni ne spori..

Jedna ekipa nekada davno je u dvije utakmice nadigrala taj najbolji tim svih vremena i ispali na nacin za koji svi znamo. ;)


Misliš 4:0 i 3:0?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Popke, vjerovatno misli na Celzi..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 15:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Koliko god rezultati pokazivali jedno, ja tu Barcelonu ne mogu očima gledati 5-6 godina... Svaka utakmica precrtana, golovi kao na PS2... Zadnji go izvan kaznenog prostora krajem prošlog vijeka... Samo davljenje lopte, protivnika i gledatelja... Ko mi kaže da je to lijep fudbal, za mene je idiot... Kad gledam utakmicu, želim neizvjesnost, šuteve, borbu, duele,... a ne 100 pasova po igraču, bježanje od kontakta i padanje na prvi dodir, pri čemu kompletna ekipa trči prema sudiji i maše rukom da pokaže karton... Fudbal je i dalje muška igra, valjda...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Sto se prije probudis iz toga sna i vidis da je ovo doslo vrijeme za "moderan" fudbal, bice ti bolje za pracenje istog.. :D
To o cemu ti pises je bilo do prije 10-ak godina, sada vise nema. Ako i ima, to je u malom broju. Sve je otislo kontra, od igre, od transfera, igraca, klubova...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 15:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Popokatepetl je napisao:
zdero je napisao:
zerocool je napisao:
Procitaj ostatak posta, dopunio sam. :D
A Barselona jeste najbolja ekipa u poslednjih 10-ak godina, to niko ni ne spori..

Jedna ekipa nekada davno je u dvije utakmice nadigrala taj najbolji tim svih vremena i ispali na nacin za koji svi znamo. ;)


Misliš 4:0 i 3:0?

Barsa od prosle godine nije ni u top10 ekipa... tako da ne mislim na 4:0 i 3:0. ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 15:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Slazem se Sondri, ne volim ni ja ovo kod Barselone sto se tice igre, samo sam rekao da su najbolja ekipa u poslednjih 10-ak godina, sto i jesu (a ne svih vremena kao sto je neko napisao).
I sta znaci 1 utakmica/dvomec? Pa i Inter je izbacio njih onda pa sta, i dalje su najbolja ekipa u proteklih 10-ak godina, volio ih ili ne..


Poslednji put menjao zerocool dana 21 Avg 2013, 15:24, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Avg 2013, 15:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Barsa je napisao:
Popke, vjerovatno misli na Celzi..


U pravu si, nisam dovoljno pažljivo pročitao post, kontam čovjek na Dinamo Kijev misli, eh, gdje su oni sad, a gdje je Barselona :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 445  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Meta [Bot], motozeljo i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs