banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 21:44 Danas je 22 Jun 2026, 21:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1281 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 65  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Okt 2011, 10:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
Tradicija nije na strani Srba. Svih pet dosad odigranih dvoboja između Slovenije i Srbije završilo je bez pobjednika. Ovaj puta Srbiji bod ne znači ništa.


Јасно је на основу само једне реченице ко потписује текст,ал ајде.
Традиција није на страни Срба,јест на страни Словеније,Хрватске,БиХ. А погријешили су за Видића,он ће 95% бити у тиму вечерас,према информацијама СОС канала.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 11:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
Zavidim ali sretan sam za sve koji su uspjeli da dodzu do Pariza... Bez obzira kako utakmica zavrsi rezultatski , Bih je pobjednik.... Nadam se i susjedi i jedni i drugi da odu do baraza.. Sretno svima...

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 11:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Mar 2011, 23:08
Postovi: 147
tesko da BiH moze do pobjede ali sa ovakvom ekipom i selektorom sve je moguce.
480 minuta su bez primljenog gola i zaredali 4 pobjede u nizu. bice dosta zanimljivo,
zelim puno srece BiH.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 12:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Zadnji koji je dobio Francuze u Parizu je Hitler :)

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 12:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Danny ^_^ je napisao:
Zadnji koji je dobio Francuze u Parizu je Hitler :)


Izgubila je Francuska i od Bjelorusije u ovim kvalifikacijama na Stade de France,a dabogda izgubila i večeras od Bosne,ne mogu te podle jakobince očima gledati.

Ali,slabe su šanse,bosanci će izgoriti od silne želje,a čak i ako bude neizvjesno,sudije će ih pogurati kao u baražu za prošlo SP protiv Irske kad su priznali Anrijev gol rukom.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Schlager je napisao:
Danny ^_^ je napisao:
Zadnji koji je dobio Francuze u Parizu je Hitler :)


Izgubila je Francuska i od Bjelorusije u ovim kvalifikacijama na Stade de France,a dabogda izgubila i večeras od Bosne,ne mogu te podle jakobince očima gledati.

Ali,slabe su šanse,bosanci će izgoriti od silne želje,a čak i ako bude neizvjesno,sudije će ih pogurati kao u baražu za prošlo SP protiv Irske kad su priznali Anrijev gol rukom.

Ma moze se nadigravati sa njima,jos ako nedadnu gol u prvi 15-20 minuta,onda ulazi voda u ushi i pocinju zvizduci sa tribina.Za mene je najvaznije neprimiti gol na pocetku,a onda ko zna sta moze biti...a svim navijacima Srbije,Hrvatske puno srece,pogotovo reprezentaciji Srbije kojoj ce to biti potrebno,samo da se nedesi kao sto se desilo u Italiji (da nebude neki prekid zbog neki u fudbalskom savezu) mada citam da nema organizovano nista.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 13:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
pogotovo reprezentaciji Srbije kojoj ce to biti potrebno,samo da se nedesi kao sto se desilo u Italiji (da nebude neki prekid zbog neki u fudbalskom savezu)


ne baksuziraj,mi najviše nade polažemo u prekid :D :D

Citiraj:
Словеначки навијачи најавили прекид меча!

Проблеми су оковали словеначку репрезентацију пред утакмицу са Србијом! Лоша атмосфера међу Змајчекима кулминирала је склањањем из репрезентације појединих играча пред утакмицу са Србијом.
Како сазнајемо из извора блиског репрезентацији Словеније, у петак после сазнања да немају шансе за пласман у бараж, четворица играча су изашли без дозволе селектора у ноћни провод.

Миливоје Новаковић и Бранко Илић наводно су међу играчима коју су платили скупу цену изласка. Сукоб између Фудбалског савеза Словеније и навијача је попримио све веће размере.
Змајчеки имају организовану групу навијача (Удружени словеначки навијачи) која је револтирана односом савеза према њима. Између осталих проблема боли их цена карата за утакмицу.
Навијачи су тражили да цена буде пет евра, док је савез одредио цену од десет евра. То их је толико разбеснело да су на неколико навијачких форума најавили да су у знак протеста спремни и да вечерас прекину утакмицу!
Јавност у Словенији очекује доста присталица Србије у Људском врту, а не искључује се и могућност да Срби имају далеко већу подршку од домаћина.
„Да ли ће се поновити Босна из 1996, кад је на стадиону под Бежиградом, од 4.000 гледалаца већина бодрила госте”, поставили су питање новинари словеначке „Екипе”.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Schlager je napisao:
Citiraj:
pogotovo reprezentaciji Srbije kojoj ce to biti potrebno,samo da se nedesi kao sto se desilo u Italiji (da nebude neki prekid zbog neki u fudbalskom savezu)


ne baksuziraj,mi najviše nade polažemo u prekid :D :D [quote]
Hehee samo da nebudu snjezne padavine,a sto se tice prekida,Slovenci nisu ti,oni su ipak EU :D za nas :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 14:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Prekinuli oni tekmu ili ne - ovo je Auf Wiedersehen za srpski reprezentativni fudbal i daj bože da se ne varam.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 14:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sta je slageru, ti si protiv jakobinaca? :D Da nisi slucajno mrski rojalista? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 14:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Uvijek za Kralja!!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 14:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pu. Da citiram babu iz 'Alo 'Alo: "I spit on you!"


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 15:44 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Sep 2010, 15:27
Postovi: 6
Citiraj:
U Pariz odletjelo 130 Banjalučana, u bašti hotela "Bosna" nesretni zbog malog broja navijača BiH
Autor V. S. 2011-10-11 12:42:00
Verzija za štampu Samo tekst
Decrease font Enlarge font
Banjalučani uz Zmajeve (Foto: V. Stevanović)

Iz naselja Vrbanja, Šeher i Hisete, u ponedjeljak su otputovali za Zagreb, odakle su odletjeli za Pariz

Sada je i Banja Luka uz Zmajeve! Tako barem kažu navijači BiH u ovom gradu, koji s puno pozitivnih očekivanja govore o večerašnjem susretu naše državne nogometne reprezanticije s Francuskom.

Nema utakmice u BiH i regiji, na koju, kako kažu, nisu otišli da prate svoj tim. Iz naselja Vrbanja, Šeher i Hisete, u ponedjeljak su otputovali za Zagreb, odakle su odletjeli za Pariz.

Oni koji će pak uz male ekrane uživati u dobrom nogometu, također najavljuju „masovno navijanje“.

Ženski dio ukućana jednako je uključen u sve ovo. One će aktivno učestvovati u pripremi hrane za veliku noć, a zatim će svakako biti uz svoje zmajeve i "Zmajeve" u Francuskoj - kaže nam kroz smijeh Banjalučanin Denis Begović.

Kako je već i poznato, Banjalučani, za razliku od većine građana BiH, ne navijaju za reprezentaciju svoje države, već Srbije.

- Ne mislim da bi imao problema, jednostavno je mali broj ljudi koji ovdje navijaju za BiH. Mislim da postoje lokali gdje se može gledati utakmica i večeras i svaki put gdje igra Bosna, ali nije to baš tako masovno i euforično kao u FBiH. Ni ja nisam sretan zbog toga, ali takva nam je politička situacija izgleda - rečeno nam je jučer u bašti Hotela Bosna.

I u tome ima nečeg pozitivnog, dodaju navijači državne reprezentacije iz Banje Luke, pa tako umjesto iz banjalučkih lokala, svoj tim i večeras prate sa tribina u Francuskoj. Većina će u ovom gradu, ipak, bodriti Srbiju protiv Slovenije.

- Trenutno se u Parizu nalazi oko 30 momaka i djevojaka, samo iz Vrbanje, a oko 100 iz Banje Luke. Slično sam se osjećao pred utakmicu sa Danskom, baš u oktobru 2003, mada ovoga puta nemamamo šta da izgubimo, samo možemo da dobijemo. Svi smo jako ponosni što smo dio ove bajke. Ipak su naši Banjalučani Zlatan Muslimović, Darko Maletić i Adnan Mravac - komentira ponosno za naš list Admir Čavka iz Banje Luke.


I Banjalucani u Parizu :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 15:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ma to su pizdarije i bombastični naslovi,zna se da srce Banjaluke večeras kuca za Orlove i da će cijeli grad drhtati za ishod meča u Mariboru. Ovo su vjerovatno banjalučki Bošnjaci.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 15:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2010, 15:03
Postovi: 639
drinin vuk je napisao:
soba 39 je napisao:
Slika
ALLEZ FRANCE



Напријед Француска!


Znaci, klasican primjer "nek' komsiji crkne krava" balkanskog mentaliteta...koji je tako karakteristican za period od prije dvije decenije, u kojem ti izgleda jos uvijek zivis...pateticno.

Naprijed BIH.
Naprijed Srbija.
A i Hrvate nek popazi sreca sto se mene tice, mada je to na granici nemoguceg.

_________________
100% sa zadrškom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 15:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Schlager je napisao:
Ma to su pizdarije i bombastični naslovi,zna se da srce Banjaluke večeras kuca za Orlove i da će cijeli grad drhtati za ishod meča u Mariboru. Ovo su vjerovatno banjalučki Bošnjaci.



Шлагеру морају некако оправдати да цијела нација навија за БиХ :lol: :lol: :lol: :lol:

Сјећам се само транса Зворник у Зеници. И како ме није мрзило,провјерим,кад оно се испостави да ти ликови нису видјели Зворника (овим не спорим да доста људи из Зворника,бошњака оде на утакмице репрезентације).

А срце Истока РС вечерас куца за Србију. :D

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 15:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ma ko jebe Bosnu.

Danas je dan za pobedu..

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 15:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
"nek' komsiji crkne krava"


Уколико се односило на мене, заболи мене и за таквог комшију и за краву,ако ћемо искрено битније ми је да крава остане жива. Напријед Орлови,напријед Пјетлови,напријед Грузини.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 15:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2010, 15:03
Postovi: 639
Nego, neko maloprije pomenu, pa:


-------------Begovic--------------
--Corluka---Vidic--Ivanovic--Kolarov
------------Stankovic---------------
--Pjanic--Modric--Misimovic--Jovanovic
-------------Dzeko---------------

Koga ne bi mogli dobiti?

Samo Spaniju. Njih niko ne moze dobiti. :D

_________________
100% sa zadrškom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 16:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2010, 15:03
Postovi: 639
drinin vuk je napisao:
Citiraj:
"nek' komsiji crkne krava"


Уколико се односило на мене, заболи мене и за таквог комшију и за краву,ако ћемо искрено битније ми је да крава остане жива. Напријед Орлови,напријед Пјетлови,напријед Грузини.


Kao sto rekoh, lijepe 90-te u tvojoj glavi...

_________________
100% sa zadrškom.


Vrh
  
 
 [ 1281 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 65  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs