banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 21:41 Danas je 27 Jun 2026, 21:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 445  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Jul 2013, 16:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Albiol :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 21 Jul 2013, 19:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
enc0re je napisao:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=07&dd=20&nav_id=734497

Kako neko ko sebe naziva sportskim novinarom moze napisati ovakav naslov? :roll:


Izuzetno retardiran članak.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Jul 2013, 17:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Хидинк намот'о каблове у Анжију.... На коју ће страну? Барса?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Jul 2013, 17:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
99% novi trener Barse. Hidink ima 1%. Malo je zakasnio, ali još ima šansu. :D

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Jul 2013, 19:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kazu da je zvanicno. Joj zivote kako se oni igraju ovim trenerima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Jul 2013, 19:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Prvi put cujem za tog lika. :confused3:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 22 Jul 2013, 21:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/koliko-falkao-u-stvari-ima-godina-138100.html

zanimljivo :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 07:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
enc0re je napisao:
Prvi put cujem za tog lika. :confused3:

Spoiler:
Ko je Herardo Martino, novi trener Barselone? Kada pogledate broj utakmica u dresu Njuelsa pored njegovog imena i prisetite se za koga navija Leo Mesi stvari postanu prilično jasne.

U crveno-crnom delu Rozarija, "Tata" je zaista tata. Herardo Martino je na terenu od prvog dana, kada je kročio u 17. na teren protiv Platensea sprovodio filozofiju Njuelsa, koja je sadržana u trenerskom pristupu Marsela Bijelse koji je tim virusom zarazio Gvardiolu.

Herardo Martino je "Bijelsista" u pravom smislu te reči, njegov fudbal je pas i posed, sve to deluje sporo, ali protivnik se umara i nikada ne dobija loptu. :D :D :D Sutra kada bude promovisan u trenera Barselone biće to kao san za Mesija i njegovog oca, fanatike Njuelsa koji su dočekali da njihov idol sedne na klupu Barselone.

"Tata" Martino je napravio sjajne rezultate u Paragvaju, dokazivao se noseći iznad sebe senku samo Loka Bijelse. Ali, njegov fudbal garantuje titule, osvajao ih je kao igrač, zanimljivo nekako uvek preskačući dolazak u Evropu što je ambicija gotovo svakog Argentinca.

Odigrao je sezonu na Kanarskim ostrvima za Tenerife, nazovite to Evropom ako hoćete, nije se proslavio.

Trenersku sreću je našao u Paragvaju i to sa Libertadom. Ređao je titule i sa Sero Portenom, a jedini neuspeh u klupskom fudbalu u ovom veku doživeo je sa Kolonom, u jednom izletu u domovinu.

Svet ga je upoznao na klupi Paragvaja, igrao je četvrtfinale Mondijala, bio vicešampion Južne Amerike, a onda je konačno postao prorok u svom selu, sa Njuelsom je prošle godine osvojio titulu.

Marsela Bijelsu priča se posle Gvardiole nisu hteli igrači.
"Tata" Martino će naići na topao doček i neograničeno poverenje.

http://www.sportske.net/vest/vremenska- ... 38101.html


Prvo Tito, sada Tata. :D






Anži ponudio 35 miliona evra i Etoa za El Šaravija. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 08:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Barsa je napisao:
enc0re je napisao:
Prvi put cujem za tog lika. :confused3:

Spoiler:
Ko je Herardo Martino, novi trener Barselone? Kada pogledate broj utakmica u dresu Njuelsa pored njegovog imena i prisetite se za koga navija Leo Mesi stvari postanu prilično jasne.

U crveno-crnom delu Rozarija, "Tata" je zaista tata. Herardo Martino je na terenu od prvog dana, kada je kročio u 17. na teren protiv Platensea sprovodio filozofiju Njuelsa, koja je sadržana u trenerskom pristupu Marsela Bijelse koji je tim virusom zarazio Gvardiolu.

Herardo Martino je "Bijelsista" u pravom smislu te reči, njegov fudbal je pas i posed, sve to deluje sporo, ali protivnik se umara i nikada ne dobija loptu. :D :D :D Sutra kada bude promovisan u trenera Barselone biće to kao san za Mesija i njegovog oca, fanatike Njuelsa koji su dočekali da njihov idol sedne na klupu Barselone.

"Tata" Martino je napravio sjajne rezultate u Paragvaju, dokazivao se noseći iznad sebe senku samo Loka Bijelse. Ali, njegov fudbal garantuje titule, osvajao ih je kao igrač, zanimljivo nekako uvek preskačući dolazak u Evropu što je ambicija gotovo svakog Argentinca.

Odigrao je sezonu na Kanarskim ostrvima za Tenerife, nazovite to Evropom ako hoćete, nije se proslavio.

Trenersku sreću je našao u Paragvaju i to sa Libertadom. Ređao je titule i sa Sero Portenom, a jedini neuspeh u klupskom fudbalu u ovom veku doživeo je sa Kolonom, u jednom izletu u domovinu.

Svet ga je upoznao na klupi Paragvaja, igrao je četvrtfinale Mondijala, bio vicešampion Južne Amerike, a onda je konačno postao prorok u svom selu, sa Njuelsom je prošle godine osvojio titulu.

Marsela Bijelsu priča se posle Gvardiole nisu hteli igrači.
"Tata" Martino će naići na topao doček i neograničeno poverenje.

http://www.sportske.net/vest/vremenska- ... 38101.html


Prvo Tito, sada Tata. :D






Anži ponudio 35 miliona evra i Etoa za El Šaravija. :lol:


Karlo je Zoze Murinjo za obojicu :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 08:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Moguće je da i vi prođete sa Murinjom kao drugari u Realu, pa tako nećeš više da ga...nosiš na avataru :D :P


Barselona odbila novu ponudu od 40 miliona za Fabregasa. Jesu ovi iz Mančestera dosadni. :D





enc0re, samo za tebe :D


Spoiler:
Abramovičeva decenija je plavo učinila planetarno prihvatljivom bojom. Ma koliko politički korektno bilo užasavati se njegovog načina, drugi ne postoji. U suprotnom, Čelsi bi ostao manje dremljiva varijanta subotnjeg popodneva...

Kada je pre deset godina Roman Abramovič parkirao svoj tenk ispred Stamford Bridža i, kako su konstatovali tadašnji vlasnici, počeo da ih gađa krupnim novčanicama, Čelsi je bio ušuškana, pomodna varijanta za subotnje popodne, ništa više.

Istina, italijanska revolucija tokom devedesetih donela je par trofeja. Genijalnost sina Sardinije Đanfranka Zole, kombinovana sa pobedničkim mentalitetom Ruda Gulita i vazda fudbalski gladnim Lukom Vijalijem jeste bila iskorak, ali hajde da se ne zamajavamo, pre Romana to su bile igre za lokalce.

Uostalom, Čelsi su van granica Engleske lansirali huligani, ne rezultati. Head Hunters su privlačili budale kao lepak, fudbal sa tim nije imao nikakve veze.

Zbog toga svaka kritika ruske diktature na Bridžu na leđima nosi oznaku sitničarenja. Abramovič je kupio igračku za 140 miliona funti, računajući i dugove koje je otplatio, povremeno je zaturao po uglovima interesujući se za ruske kćeri i slikarstvo, ali Čelsi je dobio patinu, danas vredi više nego ikada pre.

Jer, za razliku od 2003. kada bi nekoga u plavom dresu van prirodnog okruženja nazvali ekscentrikom, danas je to odora koju ćete naći u bugarskom letovalištu ili srpskoj kladionici, Čelsi je brend planete, teška kategorija, član privilegovane kaste.

Abramovič je osvojio 11 trofeja, uz par uloženih milijardi računajući transfere i plate.

Neko će se prezrivo nasmejati, ali ako ovaj vek u najjačoj ligi na svetu gledamo kao đavolje stoleće, neka nijansa plave tu sigurno postoji. Na kraju krajeva, Čelsi je osvojio tri titule, popunio kupovima sobu za trofeje i naplatio u labudovoj pesmi velike generacije sve u Minhenu. Za tajkuna koji prečesto voli da naglasi da je život suviše kratak i da zato troši kao da sutra ne postoji, nije loše. Za navijače, ovaj prelaz od opskurnosti sredine tabele ka zaslepljujućim svetlima je bajka o kraljeviću i prosjaku.

Ostavite se priča o pravim navijačima koji nemaju za karte jer ta nazovi "romantika" uvek završi nekom polupanom glavom.

Abramovič je spakovao proizvod u luksuznu ambalažu, ali je ponudio i suštinu, njegova roba ima kakvoću, pun ukus. Da nije tako ne bi trajao u onoj loži deceniju, ljudi čiji je novac sumnjiv nikada se ne zadržavaju tamo gde rezultat ne možeš da napipaš rukama.

Naravno, ovo nije abolicija za večnu želju bogatih da budu u pravu, da, pošto preseku svečanu vrpcu bolnice, se dočepaju skalpela i počnu da operišu na otvorenom srcu.

To što je Abramovič menjao trenere je nestrpljenje, to što je bilo transfer promašaja, ko ih nema? Svakako da se prerano oslobodio Murinja, ali Portugalac nigde nije trajao značajno duže. Jasno da je otkaz Anćelotiju pokazao da je jedna godina merna jedinica njegove tolerancije, ali zar nije osvojio Evropu naredne sezone?

Žrvanj je samleo brzo i Di Matea, na kraju Čelsi je osvojio i Ligu Evropa. Nemojte se kliberiti, njihova istorija nema luksuz da to takmičenje odbaci kao nebitno.

Kada zabijete nos u istorijske knjige, Čelsi je jedan od retkih timova koji je izgraviran na svakom evropskom peharu. Ti potpisi su podvučeni uglavnom ćirilicom.

U čemu će se razlikovati druga decenija?

Nije tajna da Abramovič sada razmišlja o stvaranju kluba. Da li je Murinjo pravi čovek za to, teško je reći, ali Rus je od opsesije trofejima otišao na naredni nivo u ovoj vrlo stvarnoj igri, stvaranje fudbalske škole.

To će umesto novca zahtevati ono što nije osobina ni gazde, ni menadžera, spremnost da se proguta sujeta kada se gubi i prihvati čekanje kao deo igre.

Ali, utoliko je izazov veći, Abramovič je za ovu deceniju pokazao da mu je dorastao...

http://www.sportske.net/vest/u-fokusu/r ... 35397.html


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 08:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Volio bih da odbiju sveijednu ponudu za tog mazdrmana.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Barsa je napisao:
Moguće je da i vi prođete sa Murinjom kao drugari u Realu, pa tako nećeš više da ga...nosiš na avataru :D :P


Barselona odbila novu ponudu od 40 miliona za Fabregasa. Jesu ovi iz Mančestera dosadni. :D





enc0re, samo za tebe :D


Spoiler:
Abramovičeva decenija je plavo učinila planetarno prihvatljivom bojom. Ma koliko politički korektno bilo užasavati se njegovog načina, drugi ne postoji. U suprotnom, Čelsi bi ostao manje dremljiva varijanta subotnjeg popodneva...

Kada je pre deset godina Roman Abramovič parkirao svoj tenk ispred Stamford Bridža i, kako su konstatovali tadašnji vlasnici, počeo da ih gađa krupnim novčanicama, Čelsi je bio ušuškana, pomodna varijanta za subotnje popodne, ništa više.

Istina, italijanska revolucija tokom devedesetih donela je par trofeja. Genijalnost sina Sardinije Đanfranka Zole, kombinovana sa pobedničkim mentalitetom Ruda Gulita i vazda fudbalski gladnim Lukom Vijalijem jeste bila iskorak, ali hajde da se ne zamajavamo, pre Romana to su bile igre za lokalce.

Uostalom, Čelsi su van granica Engleske lansirali huligani, ne rezultati. Head Hunters su privlačili budale kao lepak, fudbal sa tim nije imao nikakve veze.

Zbog toga svaka kritika ruske diktature na Bridžu na leđima nosi oznaku sitničarenja. Abramovič je kupio igračku za 140 miliona funti, računajući i dugove koje je otplatio, povremeno je zaturao po uglovima interesujući se za ruske kćeri i slikarstvo, ali Čelsi je dobio patinu, danas vredi više nego ikada pre.

Jer, za razliku od 2003. kada bi nekoga u plavom dresu van prirodnog okruženja nazvali ekscentrikom, danas je to odora koju ćete naći u bugarskom letovalištu ili srpskoj kladionici, Čelsi je brend planete, teška kategorija, član privilegovane kaste.

Abramovič je osvojio 11 trofeja, uz par uloženih milijardi računajući transfere i plate.

Neko će se prezrivo nasmejati, ali ako ovaj vek u najjačoj ligi na svetu gledamo kao đavolje stoleće, neka nijansa plave tu sigurno postoji. Na kraju krajeva, Čelsi je osvojio tri titule, popunio kupovima sobu za trofeje i naplatio u labudovoj pesmi velike generacije sve u Minhenu. Za tajkuna koji prečesto voli da naglasi da je život suviše kratak i da zato troši kao da sutra ne postoji, nije loše. Za navijače, ovaj prelaz od opskurnosti sredine tabele ka zaslepljujućim svetlima je bajka o kraljeviću i prosjaku.

Ostavite se priča o pravim navijačima koji nemaju za karte jer ta nazovi "romantika" uvek završi nekom polupanom glavom.

Abramovič je spakovao proizvod u luksuznu ambalažu, ali je ponudio i suštinu, njegova roba ima kakvoću, pun ukus. Da nije tako ne bi trajao u onoj loži deceniju, ljudi čiji je novac sumnjiv nikada se ne zadržavaju tamo gde rezultat ne možeš da napipaš rukama.

Naravno, ovo nije abolicija za večnu želju bogatih da budu u pravu, da, pošto preseku svečanu vrpcu bolnice, se dočepaju skalpela i počnu da operišu na otvorenom srcu.

To što je Abramovič menjao trenere je nestrpljenje, to što je bilo transfer promašaja, ko ih nema? Svakako da se prerano oslobodio Murinja, ali Portugalac nigde nije trajao značajno duže. Jasno da je otkaz Anćelotiju pokazao da je jedna godina merna jedinica njegove tolerancije, ali zar nije osvojio Evropu naredne sezone?

Žrvanj je samleo brzo i Di Matea, na kraju Čelsi je osvojio i Ligu Evropa. Nemojte se kliberiti, njihova istorija nema luksuz da to takmičenje odbaci kao nebitno.

Kada zabijete nos u istorijske knjige, Čelsi je jedan od retkih timova koji je izgraviran na svakom evropskom peharu. Ti potpisi su podvučeni uglavnom ćirilicom.

U čemu će se razlikovati druga decenija?

Nije tajna da Abramovič sada razmišlja o stvaranju kluba. Da li je Murinjo pravi čovek za to, teško je reći, ali Rus je od opsesije trofejima otišao na naredni nivo u ovoj vrlo stvarnoj igri, stvaranje fudbalske škole.

To će umesto novca zahtevati ono što nije osobina ni gazde, ni menadžera, spremnost da se proguta sujeta kada se gubi i prihvati čekanje kao deo igre.

Ali, utoliko je izazov veći, Abramovič je za ovu deceniju pokazao da mu je dorastao...

http://www.sportske.net/vest/u-fokusu/r ... 35397.html




Lijepo receno, nema sta :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 14:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Sta Milan ceka sa ovom ponudom Anzija za Saravija???

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 14:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Mozda im se ne daje 20 miliona eura na godisnju platu Etu? :D
A ne vjerujem da ce on pristati da ode iz kluba za puno manju (kontam da mu Milan ne bi dao vise od 6-7).


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 20:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ako dobije 5 miliona, može pjevati do kraja karijere...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 23:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Pa tako nekako, a u Anziju ima jos godinu dana ugovora sa tom platom.. Sto bi onda isao tipa u Milan, gdje bi i da dobije ugovor na 3-4 godine, zaradio maksimalno 20 miliona, a ovamo moze te pare uzeti za godinu i onda otici u penziju kao gospodin. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 23:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Navodno je Arsenal ponudio 40 miliona i jednu funtu za Suareza :lol:

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 23 Jul 2013, 23:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
To su vjerovatno pitali Vengera za koliko da povecaju ponudu. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Jul 2013, 09:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ako su poslali ponudu od 40 miliona funti, sada je na Suarezu da odluči hoće li u Arsenal. Liverpul se više ništa ne pita.




Slika


Odličan transfer Napolija. Jedan od najboljih igrača u odbrani koje je Španija imala u posljednjih 20-30 godina.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 24 Jul 2013, 09:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
A zato je onda Liverpul odbio ponudu, zato sto ih se ne pita.

Postojanje i iznos klauzule su samo nagadjanja.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 445  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs