banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 00:45 Danas je 28 Jun 2026, 00:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 445  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Objasnio sam ja tebi Ziri lijepo na šta sam mislio, ne prav' se glup. To je NV napisao za Inter. :wink:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Ташко je napisao:
Moram reci da se u velikoj mjeri ne slazem da su transferi Agera i Seska gotovi.


Izvor Donja Snjegotina Times....;)

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Barsa je napisao:
edit: Bartra, Deulofeu, Dos Santos, Montoja...

Ko su ovi??? :-?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Kada počneš pratiti Barselonu, možda i saznaš.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Dos Santos je gola k... da izvines...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Sta si objasnio? Rekao si da ce PSG da pukne za koju godinu. Kako zbog toga Messi ne bi imao pare od sponzora, reklama SADA ako bi presao? I da puknu to sigurno nece biti u sledecih 5-6 godina, taman dok je Messi tu, znaci nista nisi objasnio oko toga.
I kako si objasnio svoje poredjenje PSG - Barsa i United - Inter?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Barsa je napisao:
Kada počneš pratiti Barselonu, možda i saznaš.
Pratim ja, ali ne i konkurenciju pjetlica.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Neki od tih dječaka su osvojili EP u21. Odigrali odlično. Što bi se dalo reći da ne pratiš Barsu B i igrače izvan prvih 11. :wink:


enc0re je napisao:
Dos Santos je gola k... da izvines...

Na koga misliš, Đovanija ili Džonatana?



Ziri, to Inter - Man. mogu ti reći da mnogi smatraju Man. ili Real za najveće klubove. Pa je normalno nešto manje porediti sa najvećim. Zato sam napisao Inter - Man. Ako ti ne misliš tako, ok.
PSŽ je klub koji postoji oko 40 godina, pa ga ne bih poredio sa Barselonom.


Poslednji put menjao Barsa dana 19 Jul 2013, 17:15, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Na Giovanija. Jonathan je odigrao mozda par utakmica za prvi tim ako se ne varam?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Jest' i onda na jednoj strani si nasao porediti dva kluba koji su tu negdje po trofejima, a na drugoj strani klub koji nema ni 5 bitnih trofeja, sa Barselonom koja ih ima ko zna koliko, odlicna logika nema sta. :lol:
Pa ni Shakal ne bi izvalio takvu glupost za Inter. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ja sam tebi rekao da ne porediš PSŽ i Barselonu, medo jedan. Nisam ih ja poredio. :P


enc0re je napisao:
Na Giovanija. Jonathan je odigrao mozda par utakmica za prvi tim ako se ne varam?

Ne pričam za Đovanija, nema on sa nama više ništa. Na ovog mlađeg sam mislio. Mogao bi biti dobar. Mnogo bolji od Đovanija. Da, igrao je za prvi tim.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Barsa i ti si budala kad se s njima raspravljaš.

Zna se koji je tim najjači u poslednjih 7-8 godina. :wink:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Нова Варош je napisao:
Zna se koji je tim najjači u poslednjih 7-8 godina. :wink:

Zato ga i volite :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Barsa je napisao:
Ja sam tebi rekao da ne porediš PSŽ i Barselonu, medo jedan. Nisam ih ja poredio. :P


enc0re je napisao:
Na Giovanija. Jonathan je odigrao mozda par utakmica za prvi tim ako se ne varam?

Ne pričam za Đovanija, nema on sa nama više ništa. Na ovog mlađeg sam mislio. Mogao bi biti dobar. Mnogo bolji od Đovanija. Da, igrao je za prvi tim.



Ma gdje sam ja poredio njih, to te pitam? Ako si pijan lezi, a ne lupaj gluposti po forumu. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Idem, čitam sve pogrešno. Ali naći ću sutra da si ih poredio. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
(hoces)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
aj riđikosi coa razguli.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
:lol:

Udri ga ćaća, vrijeđa nam klub. Poredi ga sa vještačkim PSŽ-om. I još kaže da si ti žena, hoće titulu da ti promijeni.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
http://sportsport.ba/ino_fudbal/vilanov ... one/109496


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: TRANSFERI
PostPoslato: 19 Jul 2013, 17:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Sve gore od goreg. MD je prije nekoliko minuta objavio ovu vijest na naslovnu stranu.

Navodno će Roura preuzeti mjesto trenera..


Vrh
  
 
 [ 8890 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 445  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs