banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 20:41 Danas je 22 Jun 2026, 20:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4837 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 242  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 26 Sep 2016, 15:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2015, 08:35
Postovi: 618
Lokacija: Modriča, Republika Srpska
skeva je napisao:
enc0re je napisao:
haha, dočekao je čovjek svojih 5 minuta :lol: :lol:

Barsa, lopta je na tvojoj polovini :D


Cekao je mjesecima :lol:


Ko je čekao šta? Sve sam ovo davno najavio. Njegov post sam vidio nakon meča sa Sautemptonom, pa sam samo poklopio isti. Ni to ne bi, da mi urednik nije izbrisao drugu poruku koju sam prvobitno postavio....

Ali ne očekujem da ti to shvataš, jer se idealno uklapaš u profil onih koje sam opisao u toj poruci...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 26 Sep 2016, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
autsajder je napisao:
skeva je napisao:
enc0re je napisao:
haha, dočekao je čovjek svojih 5 minuta :lol: :lol:

Barsa, lopta je na tvojoj polovini :D


Cekao je mjesecima :lol:


Ko je čekao šta? Sve sam ovo davno najavio. Njegov post sam vidio nakon meča sa Sautemptonom, pa sam samo poklopio isti. Ni to ne bi, da mi urednik nije izbrisao drugu poruku koju sam prvobitno postavio....

Ali ne očekujem da ti to shvataš, jer se idealno uklapaš u profil onih koje sam opisao u toj poruci...


Meni se obracas?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 26 Sep 2016, 17:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
:lol:

Meni tako izgleda. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 26 Sep 2016, 18:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Skeva ajd nemoj da ga quotas, bude mi muka tebra :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 27 Sep 2016, 12:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2015, 08:35
Postovi: 618
Lokacija: Modriča, Republika Srpska
skeva je napisao:
autsajder je napisao:
skeva je napisao:
enc0re je napisao:
haha, dočekao je čovjek svojih 5 minuta :lol: :lol:

Barsa, lopta je na tvojoj polovini :D


Cekao je mjesecima :lol:


Ko je čekao šta? Sve sam ovo davno najavio. Njegov post sam vidio nakon meča sa Sautemptonom, pa sam samo poklopio isti. Ni to ne bi, da mi urednik nije izbrisao drugu poruku koju sam prvobitno postavio....

Ali ne očekujem da ti to shvataš, jer se idealno uklapaš u profil onih koje sam opisao u toj poruci...


Meni se obracas?


Ne. Jajari...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 27 Sep 2016, 19:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
BREAKING: Sky Sports News report the FA have spoken and England are looking for a new manager.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


http://mondo.rs/a942805/Sport/Fudbal/Al ... gejtu.html


:lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 27 Sep 2016, 19:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
To namjestaju da bi mogao da se vrati u WHU


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 27 Sep 2016, 20:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nije mala stvar, čovjek ima 100% uspješnost kao selektor.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 28 Sep 2016, 10:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2015, 08:35
Postovi: 618
Lokacija: Modriča, Republika Srpska
Otkaz zbog pohlepe u engleskom fudbalu :lol: Ili što je popljuvao prinčeve :lol: Kreten je što se uopšte uhvatio posla predvodnika preplaćenih mediokriteta. Slijede novi islandi (ili po srpskom: kazahstani i azerbejdžani) Englezima.

Middlesbrough next saturday. Sa Bilićem je sve moguće Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 28 Sep 2016, 10:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Šteta zbog otkaza, smiješila im se titula u Rusiji sa njim...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 29 Sep 2016, 10:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
debeli degenerik na ostrvu se dokazao jos jednom... a drago mi je i zbog jos veceg degenrika koji ga ovdje na forumu podrzava :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 29 Sep 2016, 13:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Imena kolega, imena. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 29 Sep 2016, 14:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
ma onaj gubtnik, luzer.... autsajder, kako li je vec sebi smislio username?!?! blokirao sam taj nalog, al' opet povremeno osjetim forumski smrad kad ga neko quota :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 29 Sep 2016, 14:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
priznaj da te interesuje šta ti je odgovorio :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 29 Sep 2016, 14:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
nemoj da citiras, svega ti :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 15 Okt 2016, 20:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
i dobio je slaven kad niko vise nije ni ocekivao! ajmo sad ostati u ligi u inat svima! 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 15 Okt 2016, 21:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Nego, šta je sa penalima danas? Jedno 5 promašenih...

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 15 Okt 2016, 22:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Aguero ukanalio fantazere širom planete.
Čelzi rutinirao šampione, može se reći, bivše.
Jedva čekam ponedjeljak da gledam kako će Liverpul oprati drugi najgoavniji (meni) klub u Englekskoj, prvi je Čelzi sa onim ružnim stadionom, ružnim dresovima, oskarima i kejhilima i sličnim skupljačima™ bakra po željezničkoj stanici u Baru. Da Murinjo oplače, a sa njim bosanska seljačina, i belgijski maslačak, i Runiameričkisoccer već par godina.
Bormut iskalio bjes na Halu, ovi nesrećnici nemaju više snage za loptanja.
Jevreji se provukli u zadnjim minutama, izvukli bod kod WBA.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 17 Okt 2016, 20:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Odavno nisam gledao dosadniju utakmicu. Neko bi rekao tipicna Murinjovska. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premier League
PostPoslato: 17 Okt 2016, 21:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2015, 21:21
Postovi: 55
dosadniju utakmicu nisam dugo gledao od ove veceras Liverpool i Man Utd..ostaje 0-0 :D

_________________
Većina ljudi je sretna koliko odluči u umu.


Vrh
  
 
 [ 4837 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 242  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot], ByteDance [Bot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs