banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 19:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 24 Jul 2023, 15:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
Širi spisak

Stefan Jović, Ognjen Jaramaz, Filip Petrušev, Aleksej Pokuševski, Aleksa Radanov, Nikola Topić, Nemanja Nedović, Aleksa Avramović, Boriša Simanić, Uroš Trifunović, Dušan Beslać, Nikola Milutinov, Dejan Davidovac, Vanja Marinković, Dušan Ristić, Nikola Jović, Ognjen Dobrić, Bogdan Bogdanović, Marko Gudurić, Alen Smailagić.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 24 Jul 2023, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4907
Lokacija: 78000
Dovoljno za proci grupu, a dalje sta nam Bog dragi da

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 24 Jul 2023, 17:18 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
Bolje i to nego kao prošlo EP, najjači sastav, uzimamo zlato sigurica, pa nas Spisu ispisa iz svih kombinacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 24 Jul 2023, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
Ni na EP nismo išli u najjačem sastavu.
Nije igrao Bogdanović.

Sa šireg spiska otpašće više igrača zbog fizičke nespremnosti zbog povreda koje vuku nego što će o putnicima na SP odlučivati samo kvalitet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 24 Jul 2023, 17:24 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
Falio je jedan igrač, a sada fali petorka. Imao si u timu MVP NBA lige i MVP EL, ne znam da li je neka reprezentacija imala takvu kombinaciju pa opet nista od toga ne garantuje medalju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 25 Jul 2023, 09:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5907
gishas je napisao:
Napiši jedan sport gdje neko gine kroz kompletne kvalifikacije, rizikuje karijeru, povredu i na kraju gleda to isto izboreno prvenstvo kao i mi na TV. Ako je to normalno i ima neke logike onda sam u krivu. Da ne spominjem sudije kojih se sjetimo kada krene prvenstvo, koje su obično 5 nivoa ispod takmičenja koje sude.


Neka ginu i neka budu srećni što su dobili priliku da ginu za sveti dres reprezentacije, iako to nisu kvalitetom zaslužili, već su ih pogledale okolnosti, što oni što stvarno zaslužuju, nisu mogli biti pozvani. Pa da i oni sutra mogu unucima pričati kako su bili reprezentativci i pokazivati slike u dresu kog su zadužili sam zbog toga što je sport potpuno postao rob para, pa su se našli tu manje-više ni krivi, ni dužni. To je jedna anomalija, a razne Filipe Čoviće i Ilije Đokoviće zvati da se blamiraju na velikom takmičenju i da ih deru sa 40 razlike, pa bolje ne igrati nikako. Anomalija, nužno zlo. Hvala im za službu, pošteno su odradili svoje, sada neka se sklone jer to više nije njihovo.

A Jokić, prozivaju ga sad da timari konje... pa manji mu je stres da timari svoje konje, nego one u reprezentaciji, sa rukama. I bolje da se trulež sistema ne sakriva iza jednog genijalca. Dosta je što je tu Bogdan, eto da se baš skroz ne izbrukamo. Neka se vidi da tonemo u prosjek, pa ako ko hoće i misli da popravlja, neka popravlja. Jokić je korisniji da bude zdrav i uzme Amerima još 100 miliona i da otvara firme po zemlji Srbiji, nego da još uzme neku medalju pa da se može Vućić slikati sa njim i suptilno poručivati kako je to ustvari njegov uspjeh.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 25 Jul 2023, 10:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15082
Ima na spisku nekih koji su u kvalifikacijama odsustvovali "zbog povrede" a za klub igrali 2 dana nakon toga.

A sad su tu. Nadam se ne i u 12.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 25 Jul 2023, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5907
A da otvorimo kladionicu, u kom kolu se Nedović povređuje? :D
Falio nam je na EP, da izmisli svojih 10-ak poena, taman toliko nam je trebalo...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 25 Jul 2023, 10:29 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
Rivaldinho je napisao:
gishas je napisao:
Napiši jedan sport gdje neko gine kroz kompletne kvalifikacije, rizikuje karijeru, povredu i na kraju gleda to isto izboreno prvenstvo kao i mi na TV. Ako je to normalno i ima neke logike onda sam u krivu. Da ne spominjem sudije kojih se sjetimo kada krene prvenstvo, koje su obično 5 nivoa ispod takmičenja koje sude.


Neka ginu i neka budu srećni što su dobili priliku da ginu za sveti dres reprezentacije, iako to nisu kvalitetom zaslužili, već su ih pogledale okolnosti, što oni što stvarno zaslužuju, nisu mogli biti pozvani. Pa da i oni sutra mogu unucima pričati kako su bili reprezentativci i pokazivati slike u dresu kog su zadužili sam zbog toga što je sport potpuno postao rob para, pa su se našli tu manje-više ni krivi, ni dužni. To je jedna anomalija, a razne Filipe Čoviće i Ilije Đokoviće zvati da se blamiraju na velikom takmičenju i da ih deru sa 40 razlike, pa bolje ne igrati nikako. Anomalija, nužno zlo. Hvala im za službu, pošteno su odradili svoje, sada neka se sklone jer to više nije njihovo.

A Jokić, prozivaju ga sad da timari konje... pa manji mu je stres da timari svoje konje, nego one u reprezentaciji, sa rukama. I bolje da se trulež sistema ne sakriva iza jednog genijalca. Dosta je što je tu Bogdan, eto da se baš skroz ne izbrukamo. Neka se vidi da tonemo u prosjek, pa ako ko hoće i misli da popravlja, neka popravlja. Jokić je korisniji da bude zdrav i uzme Amerima još 100 miliona i da otvara firme po zemlji Srbiji, nego da još uzme neku medalju pa da se može Vućić slikati sa njim i suptilno poručivati kako je to ustvari njegov uspjeh.
Ovo ona poznata "mene ako se sete, sete", klasična demagogija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 25 Jul 2023, 10:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Узимамо злато!

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 25 Jul 2023, 12:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15082
Rivaldinho je napisao:
A da otvorimo kladionicu, u kom kolu se Nedović povređuje? :D
Falio nam je na EP, da izmisli svojih 10-ak poena, taman toliko nam je trebalo...


Stavio sam ga i ja na "svoj" spisak u 12 jer će vjerovatno biti samo nisam mogao da ne spomenem ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 08:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5907
Nisam uopšte znao da se odnosilo na njega, nego kad čujem "povreda" odmah čujem i "Nedović" :(

Jedna otvorena izjava Svetislava Pešića, i još zanimljivije ponašanje Danilovića: https://www.youtube.com/watch?v=_Dtu-er--zk
Nije "bacio telefon" kao što ovi cllickbait novinari pišu, ali svakako dovoljno indikativno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 09:14 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
Otvoreno bi bilo da je poslije EP rekao prvo sebi, a onda i ostalima da je za penzije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 12:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3108
Je l' se znaju satnice grupne faze?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 13:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 459
Group B

Serbia - China
14:00
20:00 local time (GMT+8)
City, Arena: Manila (PHI), Araneta Coliseum


Puerto Rico - Serbia
14:00
20:00 local time (GMT+8)
City, Arena: Manila (PHI), Araneta Coliseum



South Sudan - Serbia
10:00
16:00 local time (GMT+8)
City, Arena: Manila (PHI), Araneta Coliseum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 13:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3108
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 14:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5907
gishas je napisao:
Otvoreno bi bilo da je poslije EP rekao prvo sebi, a onda i ostalima da je za penzije.


Jeste, ali čisto sumnjam da nam je to danas najveći problem u košarci. Razvoj srpske košarke je takav da je danas jedan menadžer Miško Ražnatović ustvari tu najčestitiji čovjek i najveći pregalac. Doduše, to prati stanje u državi i društvu, gdje je divljanje i mafijašenje prešlo sve granice, pa i bolje da nam sport to ne maskira. Dosta je Đokovića, a srećom i on je već jednom nogom na kraju karijere.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 17:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10272
Polako polako polako :lol: :lol: misko najcestitiji!?
Onda se promijenilo znacenje pojma "cestito".
Misko gleda sebe i samo sebe. Njega interesuje profit kao i svakog drugog menadzera a to sto je porijeklom iz srbije ne znaci da je uradio nesto vise za srpsku reprezentaciju nego recimo za hrvatsku!? Nije mali broj mladih hrvata pod njegovim patronatom i mladih koji su perspektiva hrv kosarke...
Cestitost u ovom kontekstu u kojem mi pricamo bi znacila da radi na tome da igraci igraju za reprezentaciju i da on utice na njih u tom smislu. Jer ova tema je o tome .
On jeste cestit kada treba iskopati mladog igraca i uloziti u njega i na kraju mu navuci ugovor koji bi malo koji drugi menadzer mogao.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 20:39 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
Rivaldinho je napisao:
gishas je napisao:
Otvoreno bi bilo da je poslije EP rekao prvo sebi, a onda i ostalima da je za penzije.


Jeste, ali čisto sumnjam da nam je to danas najveći problem u košarci. Razvoj srpske košarke je takav da je danas jedan menadžer Miško Ražnatović ustvari tu najčestitiji čovjek i najveći pregalac. Doduše, to prati stanje u državi i društvu, gdje je divljanje i mafijašenje prešlo sve granice, pa i bolje da nam sport to ne maskira. Dosta je Đokovića, a srećom i on je već jednom nogom na kraju karijere.
To što pišeš su priče iz novina i sa portala. Nije to bilo prije 30 godina, nego prošle godine "Dream Team", opet ponavljam MVP NBA i MVP EL, to ne znam da je imala neka reprezentacija u skorije vrijeme, sada što se nije napravio bolji rezultat nismo dobili odgovor, nije bila analiza selektora nakon prvenstva. Ko brine za budućnost kosarke ima na YT live prenos U18 Izrael - Srbija, četvrtfinale, gdje se trenutno vodi 10 razlike i igraće vjerovatno polufinalu EP.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SP u košarci
PostPoslato: 27 Jul 2023, 21:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Страх ме и да питам јер већ слутим одговор, али преноси ли ово чудо неко осим ј....ог Спортклуба?

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs