banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 07:00 Danas je 28 Jun 2026, 07:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Nov 2015, 19:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Hertzog je napisao:
Sada mi je malo jasnije zasto novi fosili :lol:


Mlad si dečko. To je pjevalo još protiv Inter Zaprešića. :D
Inače, stvarno trebaju samo nama poloviti bodove. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2015, 19:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ma nisam cuo tekst, zato mi i bilo cudno :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2015, 20:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2013, 11:48
Postovi: 296
https://www.youtube.com/watch?v=CdEWS2GG5Uo


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2015, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Erazmo Roterdamski je napisao:
Hertzog je napisao:
Sada mi je malo jasnije zasto novi fosili :lol:


Mlad si dečko. To je pjevalo još protiv Inter Zaprešića. :D
Inače, stvarno trebaju samo nama poloviti bodove. :lol:


Da samo nama prepolove bodove imali bi samo dva boda manje od Partizana :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2015, 17:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Izgubili od Ludogoreca. Neki rezervisti pokazali da ne mogu i to je dobro znati. Nadam se da će ih Božović poslati negdje drugo na zimu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2015, 17:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Koji rezervisti... Nisam gledao utakmicu, ali vidim da je bilo 3-1


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2015, 17:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
I ja sam gledao samo neke klipove sa meča. Mbođ valjda najgori bio.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2015, 17:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Dobro, on kad god je igrao bio je najgori, ili barem jedan od tri najgora.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2015, 19:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Odbrana nam je u prvom dijelu bila tragicna, tacno se vidi koji igraci su nam glavni i osjetio se nedostatak
u drugom smo bili nesto bolji, mada je vec jasno da nam treba jos jedan kvalitetan stoper

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 21:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
- Novac je deo posla. Tim radi naporno, igramo dobar fudbal, pobeđujemo, ali igramo i za naše porodice. Potreban nam je novac zbog njih. Kašnjenje od mesec dana je OK, ali dva-tri je previše. Nervozni smo zbog toga, ali tek posle odrađenog posla. Međutim, u našoj situaciji je sve jasno, ljudi iz kluba nam govore u čemu je problem. Mi se trudimo da ostanemo ovakvi kakvi jesmo, ali situacija nije lepa i nadamo se da će uprava brzo pronaći rešenje, zaključuje Mičel Donald.
Tačno ćemo se raspasti u nekom prelaznom roku ili ako krenu lošiji rezultati. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Evo ovo je ta moćna Zvezda u domaćoj ligi razvaljuje,a kada igra protiv bilo koga van Srbije igraju se sa njom.Da je bio i kompletan sastav isto bi bilo.Još je Ludogorec 4 u svom prvenstvu i u losoj su formi jer imaju samo jednu pobjedu u zadnje 4 utakmice u prvenstvu , takodje su i oni igrali u kombinovanom sastavu . Mislim da je svima jasno da od prolaska jednog kola kvalifikacija se neće moći više sa ovom ekipom.Sve ostalo je velika zabluda.Iskreno kao Srbin volio bi da udje u LS ali jednostavno nema šanse jer je naš fudbal sav presmiješan.Stvarno ne znam ni kako je Partizan došao do ove grupne faze i jos cudnije 6 bodova.Mičelu svaka čast na realnosti jer je izjavio uz ovo gore što je napisano u predhodnom postu još i ovo
Citiraj:
Dan posle ovog gostovanja, pouzdani vezista Zvezde u izjavi ''Novostima'' priznaje da ih je Ludogorec ''vratio u realnost''.

''Ludogorec je viši nivo od nas. Videli ste kako se kreću, igraju, rezultat je posledica te razlike. Ostaje uteha da je moj gol bio lep'', izjavio je Donald.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 22:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Od prvotimaca tu utakmicu nije igrao Grujic, Pavicevic, Jovanovic, Petkovic, Plavsic, Jovic, Ristic, Ibanjez, Katai i Vieira. Da, to je ta Zvezda koja gazi sve u Srbiji.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2015, 00:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
I to su jos igrala 2-3 omladinca, tacno je utakmica za poredjenje. Pa ta ekipa Zvezde bi vjerovatno izgubila od sve i jedne ekipe u JSL.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2015, 11:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kad smo vec kod omladinaca. Za par njih nisam nikad cuo. Ilic neku, Adzic...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2015, 11:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Nisam ni ja za neke, taj Ilic je navodno bas dobar, vidjecemo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2015, 14:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
A Adžić je sin od Ivana Adžića. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2015, 08:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
I unuk Sabana Saulica. :D
Tesko je dati neku procjenu o klincima. Ja sam na osnuvu nekih igara Grujica iz prosle sezone mislio da mali nema pojma, a na kraju ce ispasti igracina. O Adzicu uglavnom svi imaju lijepe rijeci, ali ja bih htio da vidim kakav je mali Stojanovic, kad se vec takve price pricaju o njemu.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2015, 12:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Stojanovic jos nije fizicki spreman za seniorski fudbal sto bi rekli nedostaje mu kila
Za stopera je bitno da ima kliker a on je tu dobar, postavljanje markacije citanje situacija su mu ok kao i brzina jer nama ocajnicki trebaju brzi stoperi zbog igre
Adzica ipak malo vise guraju nego sto bi trebalo
Ko je jednom gledao Grujica na treningu ili utakmici mogao je vidjeti da ima nesto u sebi... Jednostavno odgovoran u svakoj vjezbi maksimalno posvecen i sa pregledom igre glava non stop gore ...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Nov 2015, 17:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sikimic i Matos od prvog minuta... Izgleda da grof opet nesto vidi sto drugi ne vide...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Nov 2015, 23:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Ma nije nista vidio vec je ovaj put malo vise prepio :lol:
Supic previse mijesao pica kod nazdravljanja :)

Dobar mec u Nisu , ne toliko kvalitetan koliko borben. Nadam se da ce Grof shvatiti da nam nije potreban sidras kad razbijamo bunker, eksperiment sa Sikimom nam bas nije donio rezultat

Ohrabrenje je dobra partija Petkovica i Lune kojeg su napadali stalno cekajuci gresku.
Radost kod gola neprocjenjivo...

Inace procitao sam na forumu dobru foru za Orlandica

Trcali nasi krugove nakon poraza od Kairata i cuju se policijske sirene
Grof se okrene Orlandicu i kaze
Nesreco evo dosli su da te vode zbog kriminalne igre...

15 u nizu ali nista nije gotovo tek na slijedi zlo od rasporeda ali da je bar ovaj dio zavrsiti kako treba

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs