banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 05:50 Danas je 28 Jun 2026, 05:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Sep 2008, 15:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Taj ranking u dublovima sto si gledao je za ovu godinu, eto skontaj kad su Nadal/Robredo odigrali samo jedan turnir u MC osvojili ga i 25 su :) A eto koje je smece zenski tenis, Jankovicka koja ima cak dvije titule ce najvjerovatnije biti ponovo prva od sledece sedmice ..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Sep 2008, 22:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Mar 2008, 15:42
Postovi: 1369
Lokacija: Republika Srpska
zerocool je napisao:
Taj ranking u dublovima sto si gledao je za ovu godinu, eto skontaj kad su Nadal/Robredo odigrali samo jedan turnir u MC osvojili ga i 25 su :) A eto koje je smece zenski tenis, Jankovicka koja ima cak dvije titule ce najvjerovatnije biti ponovo prva od sledece sedmice ..
Koji debilitet od izjave :D Ako je ovo "smeće"(ženski tenis),koji je to bolji ženski tenis mislim koje su to igračice bolje? :roll:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JzvLxu-a ... re=related
NEKO U ŠEŠIRU NEKO NA PEHARU


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Sep 2008, 22:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Koji je tek ovo debilitet od izjave :lol:

Ne znam šta ti nije jasno??? Rekao je da Jelena Janković ima dobru šansu da bude prva uz samo dva osvojena turnira ove godine.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 30 Sep 2008, 00:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11106
hm malo pretjerujete obojica, ili sva trojica :evil3: zna se kako se bodovi u tenisu "sakupljaju" i kako "rasipaju". Jecina prednost u cijeloj prici je "konstantnost" po turnirima. Stalno je ona "tu negdje"...a i ATP kod muskaraca i WTA lista kod zena - traze upravo to. Dzaba Ani Ivanovic osvojen Rolan Garos kad je vec 2 mjeseca "nema nigdje".


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 30 Sep 2008, 01:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ne govori on o Jeleni, nego o ženskom tenisu u globalu. Na US Openu je 5 teniserki moglo izbiti na prvo mjesto, a ni jedna se posebno ne ističe rezultatim u ovoj godini. Pogledaj onda šta je Nadal morao uraditi da bi došao na vrh ili šta je Federer radio prethodnih godina da bi tu ostao. Ista je stvar bila sa Justin Henin, da se nije povukla bila bi prva godinama. Nakon njenog odlaska, svake sedmice je druga teniserka prva na listi jer su njih 10-ak otprilike jednake i praktično više nije neka senzacija postati prva kad već za 7 dana njih 5 diše za vrat i praktično ona koja je osvojila zadnji turnir je prva u ponedeljak. Serena je trenutno prva, a igra samo Grand Slam i turnire prve kategorije u Americi!!! Zamisli da neko od muških prihvati takvu taktiku???


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 30 Sep 2008, 06:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11106
Slazem se Sondri u potpunosti da je na US OPEN-u se "otvorila" bas takva mogucnost. Nakon odlaska Henin sa scene, najduze je koliko mi se cini prvu poziciju drzala Ana Ivanovic, druga je bila Jankovicka...takva situacija na WTA listi je najduze bila "u opticaju". Pa su se onda "zarotirale". Inace, ako se dobro sjecam, Srbija je treca zemlja u istoriji bijelog sporta cijim teniserkama je poslo za rukom da drze prva dva mjesta. Ali znas kako, sve zavisi od toga sta covjek voli, i iz kojeg ugla posmatra situaciju...meni je, recimo, bas sad ovaj period zanimljiv, da vidim ko ce se odlijepiti...ne volim kad neko zasjedne na toj prvoj poziciji, a do drugoplasiranog 10 praznih stepenica...Sasvim je realno da Jelena Jankovic izbije na prvu poziciju, i to vrlo brzo... daleko je to kako ona igra meceve pa negdje od Olimpijade na ovamo od forme, ide ona i "na silu", ali ide po turnirima i igra. I ne ispada u prvom kolu...Da je Ana Ivanovic, koja je kud i kamo bolja od Jelene, shvatila da se nalazi na "broju 1" mogla je jos biti tu, ali...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Okt 2008, 12:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Serena izgubila, J.J. opet prva od ponedeljka :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Okt 2008, 20:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11106
He he, vidis Sondri da je ovako zanimljivije :lol: Dokaz - Porse gran pri!
Usput Jelena je "skrsila" Bondarenkovu, sjajan mec...bio na Eurosportu, a u cetvrtfinalu ponovo Zvonarjeva, jos da se ponovi Peking bilo bi sjajno :lol:

Rezultati 2. kola turnira u Stutgartu:

Vera Zvonareva - Marion Bartoli 6:2, 6:0
Nađa Petrova – Pati Snider 6:4, 6:1
Cvetana Pironkova – Dinara Safina 1:6, 6:7
Venus Vilijams – Katerina Bondarenko 6:4, 6:2
Alona Bondarenko – Jelena Jankovic 2:6, 0:6

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.ph ... _id=321698


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 03 Okt 2008, 20:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11106
Srpska teniserka Jelena Janković pobijedila je 9. igracicu svijeta Veru Zvonarjevu rezultatom 7:6 (10-8), 7:6 (7-5) u cetvrtfinalu Porse gran pri turnira u Stutgartu.
Bravo Jelena...Za ulazak u finale protivnica Jeleni Jankovic je Venus Vilijams.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Okt 2008, 03:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Opet protiv jedne od crnih sestara, vrijeme je da pokaže od čega je!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Okt 2008, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Uze je Jelena,svaka cast

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Okt 2008, 19:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11106
Sjajno se Jelena vratila u mec nakon izgubljenog prvog seta i onog dugog taj breka...u tom momentu racunajuci i mec sa Zvonarjevom u 1/4 finala, tri seta - tri taj breka...vidi se da je psihicki stvarno dobro pripremljena...vratila se Jelena u drugom setu, dok ju je u trecem pregazila...u finalu Nadja Petrova - sutra uz takodje live prenos na Eurosportu...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Okt 2008, 13:47 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 21:41
Postovi: 79
Lokacija: Borik
Uze Jelena Nadju,lagano 6:4 i 6:3.
Svaka čast.

_________________
Meąa Selimović o muslimanima iz Bosne-Do juče smo bili ono ąto danas hoćemo da zaboravimo. Аli nismo postali ni neąto drugo, stali smo na pola puta, zabezeknuti.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Okt 2008, 15:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11106
A sta bi sa onim Porsheicem u koji su nabijale "loptice" u Stutgartu? Da se nije Jelena provozikala u njemu? :D
http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.ph ... _id=322134

Prvih 10 teniserki na WTA listi od danas:
1. Jelena Janković (Srbija) 4.230 poena
2. Serena Vilijams (SAD) 4.017
3. Dinara Safina (Rusija) 3.782
4. Elena Dementijeva (Rusija) 3.470
5. Ana Ivanović (Srbija) 3.288
6. Maria Šarapova (Rusija) 3.041
7. Svetlana Kuznjecova (Rusija) 2.920
8. Venus Vilijams (SAD) 2.311
9. Vera Zvonareva (Rusija) 2.182
10. Agnješka Radvanska (Poljska) 2.146


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 10 Okt 2008, 17:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11106
Jelena i kad igra bas lose, dobija one protivnice koje "tradicionalno" dobija. Jedna od onih na kojima tradicija nije prekinuta je i Flavija Peneta...5-0 u ukupnom skoru...Jeca je imala "trilion" neiznudjenih gresaka i "milijardu" dvostrukih servis gresaka, ali se ipak plasirala u polufinale Kupa Kremlja...Usput, kao i danasnji mec i polufinale u kojem Jankovicka ide na Dementijevu ce prenositi Eurosport...Ipak, svaka cast Jeco...


http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.ph ... _id=322926


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 10 Okt 2008, 17:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Sama sa tri Ruskinje u 1/2 finalu :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 10 Okt 2008, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Na pretposlednjoj stranici dnevnog lista "Sport" u petak je osvanuo veliki oglas, naslovljen porukom "Ana, bićeš opet prva", u kojem se poručuje "Tvoj Partizan uvek uz tebe".

TK Partizan i Dušan Grujić poručuju da je "Ana nešto najbolje što je srpski sport mogao da dobije" i osuđuju srpski mentalitet, kojem je svojstveno da "preko noći zaboravlja pozitivne stvari".

- Ima kritičara koji je napadaju i smatraju da se nikada neće vratiti na tron, poredeći njen poraz sa Napoleonovim debaklom u Moskvi. Ali, kada je osvojila Rolan Garos svima je bila najbolja i najdraža. Nema toga koji je nije svojatao i obasipao hvalospevima. Čim su krenuli problemi, što je normalna pojava za mladu igračicu koja je prilično naglo došla do uspeha, ti isti su počeli da traže razlog da je omalovaže i unize. Ali to neće moći - piše u tekstu.

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 10 Okt 2008, 18:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Mar 2008, 15:42
Postovi: 1369
Lokacija: Republika Srpska
SIJUKS je napisao:
Na pretposlednjoj stranici dnevnog lista "Sport" u petak je osvanuo veliki oglas, naslovljen porukom "Ana, bićeš opet prva", u kojem se poručuje "Tvoj Partizan uvek uz tebe".

TK Partizan i Dušan Grujić poručuju da je "Ana nešto najbolje što je srpski sport mogao da dobije" i osuđuju srpski mentalitet, kojem je svojstveno da "preko noći zaboravlja pozitivne stvari".

- Ima kritičara koji je napadaju i smatraju da se nikada neće vratiti na tron, poredeći njen poraz sa Napoleonovim debaklom u Moskvi. Ali, kada je osvojila Rolan Garos svima je bila najbolja i najdraža. Nema toga koji je nije svojatao i obasipao hvalospevima. Čim su krenuli problemi, što je normalna pojava za mladu igračicu koja je prilično naglo došla do uspeha, ti isti su počeli da traže razlog da je omalovaže i unize. Ali to neće moći - piše u tekstu.
:lol: :lol: :lol: ,kad Jeca ostavi reket,jedino tad :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JzvLxu-a ... re=related
NEKO U ŠEŠIRU NEKO NA PEHARU


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 11 Okt 2008, 07:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ili kad Ana ostavi nešto drugo, a malo uzme i reket :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 12 Okt 2008, 16:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
jelena uzela i moskvu, treci turnir za redom, svaka chast :cat: :cat: :cat: :cat:


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Trendiction [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs