banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 20:51 Danas je 25 Jun 2026, 20:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Sep 2015, 19:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
cestitke navijacima cz na pobjedi.dva ekstra gola,onaj od kataia je isto fin ali velika greska zz
kako fin osjecaj za loptu ima covjek


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2015, 20:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
kakve su one droge kod Huga, sta je ono? :lol: covjek trci ko navijen :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2015, 22:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Konacno dobra ekipa. Svaka cast svima, ali meni je Grujic tata. Samo da nastavi tako.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2015, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Ne znam koga bih prije pohvalio, Grujic jebeni tata igrice, dobro sam ja rekao da ga treba u reprezentaciju da igra uz Matica. Hugo se najeo neke droge, kakva jebena golcina. Plavsic isto odlican, Srnic je malo izgorio u zelji, nije bio los ali moze on dosta bolje. Uglavnom sa ovom igrom + Lukovic mi bi se morali prosetati do titule. Dobro je Slagzi rekao da bi mi nakon mjesec-dva prebili one kozojebe iz Kazakhstana, ali pisaj ga, kasno sad.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2015, 22:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Гроф одржао час:
1- Селекције тима;
2- Поставке формације и кретања;
3- Мотивације.
4- Допунска настава на тему "како истрпити 100% Уга до дербија, умјесто 30% Јовића."

Све остало је историја.Грујић рођени мегацар фудбала. Плавишић, Уго, Катаи, шта рећи, а не увриједити играче-навијаче ФКП.


ОДУЧИЛИ ИХ ОД ФУДБАЛА!

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 00:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kvalitetniji smo dosta. Sklopili smo finu ekipicu i imamo dobrog trenera. Odlicno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 06:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Čestitke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 08:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Tebe je bas ubilo juce. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 08:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
ne pitaj :cry:


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 09:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Tako se igra... Sa mudi...

Kad je mali Plavsic usao u trojicu igraca i onako krenuo da se gura sa 50 kg sve mi je bilo jasno. Srdjan je bio odlican igrac i ranije ali ovo sto sad pokazuje je zaista za pohvalu. Brz, odlicna kontrola lopte, sportski drzak, sa 160 cm ide na skok i gura se ...
Usli smo fajterski u mec, kako odavno nismo i pokazali da zaista napredujemo kao tim. Napokon imamo dva zadnja vezna koja znaju sta rade. Donald sjajan, tamo gdje treba da smiri loptu da odigra i iznese. Gruja vec sad pokazuje sta znaci kvalitet (mi smo proigrali otkako je on u timu i to treba da se napomene)
Kahriman veoma dobar, za razliku od nekig njegovih ranijih situacija nije stajao na golu, izlazio je dosta bas pratio igru
Jedini negativac utisak je nazalost Petko. Ibanjez je na lijevoj strani pokazao kako se igra takticki zrelo, Znaci iako su ocekivali da on jurca naprijed kao u ranijim duelima on je zatvorio defanzivno Zivkovica od starta ga krenuo gurkati i udarati i Andrija se pogubio...
Takodje mora se naglasiti da nam je i Kiza sa postavkom igre u kojoj su Babovic i Ilic itekako pomogao.
Odigrali smo sjajan presing i to raduje
Ugo je pokazao da je klasa, prvi gol vau, drugi prelijep...
Za ulazak Sikimica vidim opet teorije zavjere, bez potrebe. Grof je znao da ce Partizan preskakati igrui uveo je visokog napadaca koji je i u Vozdovcu cesto se vracao kod prekida...
Ohrabrenje je sto napokon igramo fudbal...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 10:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Cekam Slagera da vidim drzi li se jos teorije da je Grof najgori trener koji je vodio Zvezdu i da je ogromni nemac pojma


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Sad svako može da vidi da je Marko Grujić morao igrati protiv Kairata. Kao Vukan iskusniji :lol: ... Ili mučeni Slaviša Stojanović rekreativac. Taj ogromni talent se vidi u na prvu, u svakom kontaktu s loptom. Da ne bude sve lijepo, opet jedna loša stvar, a to je da Luka Jović nije dobio priliku da okusi derbi, iako u prošlom, čim je ušao, postali smo konkretniji. Sikimić se naravno nije vidio a i kako će, ne zna ni on što je tu, kao da su ga kidnapovali i doveli.
Veliko hvala Kahrimanu što nije dopustio da naši velemajstori u napadu ostanu nenagrađeni.

Božoviću svaka čast na pobjedi u derbiju pripremi meča, a mora to sve izgledati i bolje jer na raspolaganju ima najkvalitetniji sastav Zvezde još od one generacije sa Kastiljom. Partizan previše šansi za moj ukus, moglo je okrenuti i na loše lagano.

Komšijama srećno sa ovakvim razvojem situacije :D Cijede Sašu Ilića kao suvu drenovinu. Opet će biti haosa kad počne na vidjelo izlaziti kako je iscijeđen taj klub, a ne bude titule da se mažu oči navijačima. Nije da smo mi puno bolji, prisjela je i nama zadnja titula, samo što je nekako uvijek fokus na CZ i njenom raspadu, pa neka sad bude malo i u njihovom dvorištu, da se mi odmorimo.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 12:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Hertzog je napisao:
Cekam Slagera da vidim drzi li se jos teorije da je Grof najgori trener koji je vodio Zvezdu i da je ogromni nemac pojma


Ne vjerujem da je Slager to napisao. On poznaje fudbal. Jedino ako se zezao? :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 12:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Bome on to stalno govori kada pricamo o fudbalu... Kako nema pojma, kako je dobio otkaz u svim ekipama koje je vodio i sl


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 12:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Napisao je i na forumu 1-2 puta. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 12:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kru te. Pa trenerio obicno dobiju otkaz u ekipama koje vode :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 12:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa sta drugo reci nego Slager...

Toliko cesto je ponavljao to za Grofa, da sam i ja poceo sumnjati da smo doveli prevaru... Za sada, hvalaBogu, lager nema pojma, kao i u vecini slucajeva do sada :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Sep 2015, 06:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Је л` сад неко може да ми објасни зашто смо ми смјењивали управу?
:wink:

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Sep 2015, 08:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Zato sto su lopovi :D i imamo los skor :lol:

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Sep 2015, 08:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Polako samo, dobili smo jedan domaći derbi nad nikad gorim Partizanom, a uz to mi smo davali evrogolove dok su Grobari stvarali bolje šanse. Mogli smo se i češati po glavi, nije bilo tako bajno kao što je izgledalo pod adrenalinom. Ako uprava u ostavci sa Grujićem ili još nekim uradi ono što su uradili sa procentima od Jovića, džaba nam i derbi i titule. Samo će poslužiti da se agencija preseli od komšija nama :confused1:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs