banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 17:47 Danas je 24 Jun 2026, 17:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Avg 2015, 23:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Uglavom on za 3, a ovaj gospodin za 6 ili 8 koliko bi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2015, 23:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:43
Postovi: 469
Pratite li Zvezdu na Vajberu?

_________________
Gasprom je srpska firma-prof.dr.mr.soc.presj.tren.diktat. Dusko Vujosevic.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 00:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Koji je fazon tog vibera i CZ? Nesto tipa chat grupe pa narod komentarise ili sta?


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 07:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 838
http://www.viber.com/crvenazvezdafk

Jok, da narod komentariše usijao bi se telefon od poruka, nema šanse da bi moglo da se isprati :D
Da, čet grupa, u kojoj su igrači FK, zasad ih je pet plus Rajko, rekli su da će ih dodati još.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 07:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Игра је и даље далеко од пожељне. Освајају се бодови, неке ствари постају рутина, тога нам треба. Екипа дјелује чврсто, с обзиром да је почетак сезоне. Ристића гдје год да ставиш, одигра добро, корисно, просто не може човјек да га не воли. Тачно видиш да је у глави чист, добар, паметан дјечко. Доналд игра беспрекорно, не узима превише учешћа, али ако је у зони лопте, знаш да је његова или ће бити његова. Ако случајно погријеши, одмах исправља сам, прати играча до голмана, док не отме лопту. Школован играч, то се из авиона види. Кад онако задњи везни пуца пенал, јасно је доста тога. То се од странца тражи.
И још да додам, Вередова одлична утакмица. Генерално, превише се пљује по момку, а како пролазе утакмице, све је бољи и бољи, како Божовић рече, дошао је неспреман, биће то боље касније, и тако и би. Јуче су му поништили чист гол.

Не допадају ми се двије ствари, а то је до Грофа. Не трчимо офазивно, тј не крећемо се кад нападамо. Кад играмо против бункера (што је у 95% случајева), слабо то пробијамо, не крећу се довољно играчи и не отварају, пас иде назад или на бок 30 од краја терена. Дупли пас нисам видио.
Друга ствар, Катаи на крилу. Овој екипи највише недостаје плејмејкер. Нинковић. Ако је ту почео да пројектује Катаиа, онда ту треба да га држи нон стоп и кад овај не игра добро. Можда је Плавшић плеј, али и за то треба да се одлучи и преломи (иако ја нисам за ову опцију сад, у овом саставу екипе). Ово све говорим јер мислим да је за овакву екипу са добрим крилима и добром двојицом иза (Грујић и Доналд), креативан плеј-завршена прича у јсл. А пошто је Катаи примарно био крило, треба му времена и рутине и што више минута на тој позицији. Иако то није 100% његово мјесто, види се да момак може то одиграти и при том бити врло добар на тој позицији.
Далеко је мај, није још добро, али иде на нешто. Не губимо, не примамо голове, није лоше.

П.С. - Звездина игра је, индиректно, попалила аларме у Хумској, ено их троше данас до 12, ко ненормални. :D

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 08:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Juče nam je pomoćni sudija mahao najmanje 4 nepostojeća ofsajda u dobrim situacijama, ono nisam još vidio da neko može toliko puta omanuti. Da je završilo neriješeno bilo bi velike buke i to sa pravom.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 13:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Katai je rekao da mu više odgovara pozicija iza napadača. Samo da se još malo privikne.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 14:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
http://redstarfamily.info/2015/08/31/jo ... iz-zvezde/
Jest da je za džabe, ali barem smo se riješili viška igrača i duga.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Slika

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 16:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
:lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 17:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Srnic potpisao, objavili sliku na Vajberu :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 19:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Ma, svaka mu čast, ali čeka se povratak Bajka Mačke! Ode Rajko, ali tu je Bajko! Realno bolji je Kahriman, ali Bajko je zato budala :D

Čekaj, sad vidim da su potpisali Supića :oops: :oops: :oops:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 21:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
Imam osjećaj da zvezda svaki dan nekog igrača dovede a duga 50 miliona, svašta


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2015, 22:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ne znam što će nam Supić da sjedi na klupi kada imamo onog klinca. Svima je jasno da će braniti Kahriman. Sada smo fino popunjeni na svim pozicijama. Ima materijala da se igra neki fudbal, rećemo dobar. Nakon pauze derbi, uzmemo to i na konju smo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Sep 2015, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Onaj klinac je na pozajmici u Bezaniji mislim.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Sep 2015, 17:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
Manojlovic? Aj barem nesto pametno, bolje to nego da sjedi na klupi. A procitao sam na dosta mjesta da je mali bas talenat.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2015, 07:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Manojlo je na dvojnoj registraciji, a prema rijecima nekih, planiran je sljedece sezone za prvog golmana.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2015, 08:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
http://www.mojacrvenazvezda.net/114409/ ... novajlija/
"U planu je bilo da Zvezda pozajmi i Mbođa, Gavrića, Cvetkovića i Ahčina, ali su ovi igrači odbili takvu mogućnost." Da se i ovo desilo bilo bi dobro. Samo se nadam da će Grof ostati duže na klupi da napravi tim kakav hoće i riješi nas ovih budala.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2015, 09:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
Jos da smo se ovih rijesili bilo bi extra. Imamo bas previse igraca, ali vidi se da Bozovic pokusava da se rijesi njih, kao sto rece Erazmo, samo da ostane duze na klupi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2015, 11:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Odbili pozajmice da bi bili van protokola. Zanimljivo

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot], Semrush [Bot] i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs