banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 04:16 Danas je 24 Jun 2026, 04:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Avg 2015, 22:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ćao inspektore...Iz Izraela ga bog neće iščupati, može se prodati samo u Rusiju i na istok. Eventualno Turska.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 22:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Moze ga iscupati reprezentacija. A u nasoj ce imati dosta prilika da se dokaze, posto kroz odbranu prolazi ko stigne. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 23:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
shakal je napisao:
Ćao inspektore...Iz Izraela ga bog neće iščupati, može se prodati samo u Rusiju i na istok. Eventualno Turska.

Upravo... Zato sam napisao da je mac sa dve ostrice... Koja kurceva reprezentacija, pa ona samo sahrani nase igrace, pogotovo golmane...

Najgore po naseg fudbalera je da ga u inostranstvo odvede nas trener, taj se sahranio u startu... Golman je najosetljivija pozicija i najteze je uspeti, a ovo sto je on odradio je jako los potez. Nazalost, galatasaraj je bio zlatna koka, u poredjenju sa ovim jevrejima koje vodi nas covek


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 00:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
shakal je napisao:
Ćao inspektore...Iz Izraela ga bog neće iščupati, može se prodati samo u Rusiju i na istok. Eventualno Turska.


https://en.wikipedia.org/wiki/Vincent_Enyeama


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 07:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Jebem ti fudbal kad "mi" ovakve igrace prodajemo za 1-3 miliona.mozes biti ne znam koliko dobar ali vise neces dobiti
A sa realnim transferom od 10+ bi ladno mogli zatvoriti citavu sezonu


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 07:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
To je nasa sposobnost. Em gdje ode, em za koliko. Stvarno mi nije jasno sto tamo, bas sam se razocarao. Mi imamo dobru zamjenu, ali za njega mi nije jasno. Daj bar neku Belgiju, Holandiju, Francusku. Trebao je ostati jos ovu sezonu pa onda iduce ici. Prvi je govorio da ovi mladi sa SP ne trebaju jos ici.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 07:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Nažalost Partizan je još i dobar u prodaji svojih igrača. Možda Partizanovi igrači nisu toliko veći potencijal, ali reputacija omladinske škole, češće učešće u evropskim takmičenjima, svakako povećavaju cijenu. Plus, nominalno manja dugovanja i daleko bolja finansijska sitiacija... Da ide iz Partizana, garantovano ne bi išao za manje od 5 miliona u sadašnjem trenutku, a nakon jedne sezone u Ligi Evrope (hipotetički uz nekoliko dobrih utakmica) sigurno bi mu cijena skočila za dodatnih 20-30 odsto.Da ga prodaje Mamić, ne bi se počešao po dupetu za manje od 10 miliona. I to sve govorim iz trenutne percepcije Rajkovićevih kvaliteta. Kod njega je još ogroman prostor za napredak. No u sadašnjoj situaciji, cifra je da se udaramo nogama u dupe od sreće. Tržišno smo u očajnoj poziciji i nismo u mogućnosti da previše tvrdimo pazar, taman da znamo da Rajko izrasta u novog Bufona. Jednostavno je tako.
Sada treba biti mudar.Ovim novcem servisirati primarna dugovanja, da se ne dođe u situaciju nove blokade računa zbog tužbi igrača i već sada projektovati klinca koji na kraju sezone treba da bude izvor dijela prihoda, a ako ne bude novih dugovanja, pregovaračka pozicija za njihovu prodaju biće daleko povoljnija. Gledano iz sadašnje peirspektive, to bi mogli da budu Jovanović ili Ristić. Jedan ili obojica, s tim da opet ostaje dvojac Grujić i Jović. Zvezda jednostavno ne może drugačije da funkcioniše, već prodajom igrača. Čović je u košarci napravio prilično zdrav sistem, pa opet ne može da priušti luksuz da odbije milionsku ponudu za Kalinića... A mi treba da računamo da je FK u deset puta goroj situaciji od KK.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 08:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Rekao je i on da ostaje do kraja sezone, ali bilo je tu dosta pritiska i na njega sigurno.. A vidjecemo jos, ovo su valjda dogovorili klubovi, sad je na Rajkovicu da potpise. E jos da su se ovi nasi ugradili sa nekim procetnom od naredne prodaje, ali cisto sumnjam. Ako bi dobro branio u LS, ne bih se zacudio da on ode vec na kraju sezone u neki bolji klub.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 08:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Al u Makabi jebem mu sunce.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 13:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Mozda ipak nece...

MONDO iz pouzdanih izvora saznaje da su danas na stadionu u Ljutice Bogdana bili predstavnici nemačkog Augsburga koji su ponudili mnogo bolje uslove Rajkoviću i Zvezdi od onih koje je dao Makabi.

Prema saznanjima MONDA, ponuda Augsburga je u startu veća od Makabijeve, a plus bi Zvezda mogla da računa i na veći procenat od buduće prodaje Rajkovića.

Naši izvori su nam rekli da su i Rajković i njegov otac, kao i pojedini ljudi iz Crvene zvezde za tu opciju, odnosno za odlazak u Nemačku.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 13:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Sada čitam i ja to. Bolje i tu nego u Makabi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 13:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ma kako nije bolje, em jaca liga em ce igrati evropa ligu... U makabiju je jedino bolje sto je LS u pitanju, ali je za mladog golmana bolje biti konkurentan u EL nego da ga nabijaju u LS


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 13:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Ovo bi stvarno bilo dosta bolje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 13:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
a kolike su šanse da će u augsburgu braniti?


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 14:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Opet je lakse iz nemacke otici u pristojnu ligu, nego iz izraela


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 14:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
A jbg, pa nece ga dovoditi i placati 3+ miliona za njega da bi im sjedio na klupi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 14:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Makabi igra LŠ i ima realne šanse da prođe grupu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 14:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
:lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 14:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
enc0re je napisao:
Makabi igra LŠ i ima realne šanse da prođe grupu.


Cega bolan prodju grupu? :lol: Pa da budu treci to je fikcija.

Na kraju, ko mu garantuje da ce braniti tamo? Sta kad Jokan dobije otkaz za pola godine-godinu pa on izvisi. Najgore je kad nas trener vuce za sobom igraca.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2015, 14:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
ako su izbacili bazel, mogu igrati i sa kievom i portom...

a u augsburgu pored hitza i manningera sigurno neće braniti


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs