banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 03:41 Danas je 24 Jun 2026, 03:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Avg 2015, 20:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Donald i Grujic su bas dobri na sredini. Ristic na beku odlican.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 21:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
"Moja poslednja utakmica u Crvenoj zvezdi biće poslednja utakmica ove sezone, kada osvojimo titulu prvaka Srbije", poručio je najbolji golman Svetskog prvenstva na Novom Zelandu i Zvezdina "zlatna koka", a prenos "Red Star Belgrade".


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 21:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ne znam sta reci na sve ovo, nista mi vise nije jasno oko srpskog fudbala, al jedino kontam dobro je dok se pobjedjuje


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2015, 21:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ODFvRZlr4xc[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2015, 22:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Nešto najjače u zadnjih nepar godina.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2015, 14:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
http://www.mojacrvenazvezda.net/113909/ ... atio-kuci/
Nadam se da smo završil isa pojačanjima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2015, 14:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Сенегалац Мамаду Мбођ иде у Радник из Сурдулице. Ode Skevin pulen. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2015, 17:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Sretno Mbodju, zanimljiv crnac. :)

A Slavoljube, dobro dosao kuci! :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2015, 17:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
E da, zaboravi i ja cestitati, barem jedan Srnic da odigra kod nas neku znacajniju ulogu. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2015, 22:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Maksimovic odveo Astanu u LS.. Aj, ako ga dobro prodaju doce i nama nesto para, zbog onog razvoja igraca, iz nase omladinske skole je potekao. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2015, 23:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Da. Sad neka ga neko kupi za 20 miliona :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 08:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
U 94. godini života, preminuo je Mile Milosavljević, čika Mile Srbin, jedan od najvećih i najpoznatijih navijača Crvene Zvezde.
Legendarni i svim navijačima poznati dedica sa šajkačom, a nekada i u šumadijskoj narodnoj nošnji, okićen značkama i bedževima Crvene Zvezde i Srbije, koji je sa Crvenom Zvezdom od njenog osnivanja 1945. bio saživljen u potpunosti, u svom testamentu svu svoju imovinu ostavio je voljenom klubu.
Čika Mile Srbin rođen je u selu Trešnjevica kod Jagodine 1921. godine. U Beograd se doselio pre Drugog svetskog rata, u kome je preživeo veliku ličnu tragediju, ostavši bez supruge i deteta, ali i prošavšvi golgotu u logoru na Banjici.
Nakon rata, smisao života pronašao je u novoosnovanom fudbalskom klubu crveno-bele boje i sa njime je bio do poslednjeg svoga dana. Umesto sveštenika, tražio je da na samrti vidi Dragana Džajića.
Proputovavši sa Zvezdom celu planetu, Mile Srbin zapao je za oko i inostranim novinarima, koji su o njemu često pravili reportaže, ističući ovu starinu kao jednog od na svetu najvernijih fudbalskih navijača.
U jednom od takvih intervjua, čika Mile je otkrio i kada mu je, za sedamdeset godina praćenja Zvezde, bilo najteže:
"Prvi put sam želeo da umrem 1953. godine, kada nam je u finalu Kupa Jugoslavije Partizan dao sedam golova. Dobio sam infarkt i proveo mesec dana u bolnici, a od tada nikada moja noga nije kročila na Partizanov stadion", rekao je Zvezdin legendarni navijač.
Drugi teški fudbalski lom, Mileta je zadesio na Apeninskom poluostrvu, u Firenci 1957. godine, kada je Zvezda u polufinalu Kupa šampiona odigrala 0:0 sa Fiorentinom, ali je zbog poraza u Beogradu od 0:1 eliminisana.
"Potpuno razočaran sam napustio stadion i kod železničke stanice legao na šine. Hteo sam da umrem. Neko me je video i pre nego što je voz naišao sklonio sa šina", pričao u jednom dahu Mile.
Treći put je želeo da prekrati svoje fudbalske muke nakon eliminacije Zvezde iz Kupa šampiona 1971. godine, nakon poraza od grčkog Panatinaikosa, kada je Zvezda u prvoj polufinalnoj utakmici u Beogradu slavila sa 4:1, ali je u revanšu bilo 3:0 za Grke.
Mile tada nije bio na stadionu u Atini, jer je želeo da uštedi novac za put na finale u London, pa je utakmicu gledao u Beogradu, na televiziji.
"Odmah posle utakmice sam izašao iz kuće i krenuo od kafane do kafane. Pio sam u svakoj po vinjak i pušio sam cigarete, iako to nikada ne radim. Tako sam popio dvadesetak vinjaka i popušio dve kutije cigareta, nakon čega sam završio u bolnici".
Sudbina je i tada spasila Mileta, koji je doživeo i Zvezdine zvezdane trenutke u Bariju i Tokiju 1991, kada su crveno-beli postali evropski i svetski šampioni, a na ovoj fotki, pozirao je sa svojom čuvenom šajkačom, klempavim peharom i svojim ljubimcima iz Zvezdine zlatne generacije.
Počivao u miru i slava mu.


Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 09:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
RIP....svu imovinu testamentom ostavio klubu...e moj Mile......


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 09:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Pocivaj u miru.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 09:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Legendarni čova.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 12:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Erazmo Roterdamski je napisao:
http://www.mojacrvenazvezda.net/113909/2015/08/26/slavoljub-se-vratio-kuci/
Nadam se da smo završil isa pojačanjima.

A u stvari nismo...

MONDO saznaje da će posle Božovićevih reči o narednom rivalu, Mladosti iz Lučana, pred novinare izaći sportski direktor Blažo Raosavljević koji će zvezdašima predstaviti dvojicu igrača:

Predrag Sikimić iz Voždovca i Vladimir Jovović iz Sutjeske, koji je dugo već sa crveno-belima, ali nije mogao da bude registrovan zbog suspenzije koju je imao.

Prema našim saznanjima pregovori oko prelaska Slavoljuba Srnića pri kraju su, ali ne toliko blizu da bi se i njemu u petak uručio šal i odštampao broj na dr


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 12:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Jos jedan veznjak, ma to, samo trpaj!


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 21:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
http://www.mozzartsport.com/vesti/rajko ... vra/114092


E jbg. :( Ne znam, steta sto ne ide u neki klub koji je u Evropi barem, ovako kad odigra to meceva u LS, nece niko ni znati vise za njega, ko jos prati Izraelsko prvenstvo. Ali sretno mu u svakom slucaju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 22:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
3 miliona je malo, ali za nasu situaciju puno... Za njega mac sa dve ostrice, branis za losu ekipu u LS, mogu te napuniti golovima i da te niko ne primeti, pa da izgoris... Bolje mu je bilo da je negde u "evropi" zavrsio, ali dobro...

Imamo Kahrija, valjda moze zameniti Rajkovica


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2015, 22:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Jeste malo, a skontaj jos da 30% od tog ide Jagodini + menadzer, necemo dobiti ni dva miliona na kraju. A nije los ni Kahriman i dalje smo dobri na toj poziciji.


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs